Hokejoví junioři Kolína doma dostali napráskáno od předposledního Tábora

Kolín – Tak to si kolínští mladíci za rámeček nedají. V neděli 20. února vysoko podlehli předposlednímu celku tabulky, který aspiruje na sestup ze soutěže.

22.2.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Karel Pech

Kolín – Tábor 2:10

Koho by na začátku napadlo, že to může skončit takovou rychtou. Vždyť Tábor letos zažívá jednu z nejhorších sezon za poslední roky. Před Vánoci dokonce na domácím ledě od kolínských mladíku schytal sám nášup v podobě deseti branek a z dosavadních třiceti zápasů nasbíral jen sedm výher. No jo, jenže se stalo.

Kolín v neděli absolutně vyhořel. Ještě na začátku druhého dějství šli tedy Kozlové v přesilové hře do vedení 2:1, jenže pak to přišlo.

Po chybě v obraně bylo záhy vyrovnáno, a pak přišly dokonce dva góly během jedné minuty a Kozlové už prohrávali o dvě branky.

A konec to zdaleka nebyl. Beznaděj kolínských pokračovala a Kohouti každou chybu trestali. Ve třicáté šesté dostali prostor na tolik dorážek, až padl gól a chvíli na to se ujala ještě střela od modré, na kterou gólman neviděl. Po druhé třetině svítil na tabuli pro domácí hrozivě vypadající stav 2:6.

Namísto toho, aby ho však kolínští mladíci v poslední třetině aspoň opticky upravili, dostali v prvních třech minutách dva góly a bylo už definitivně vymalováno.

Dorostenecký gólman, který se ve čtyřicáté šesté postavil do kolínské branky, obdržel ještě další dva góly a hosté zaokrouhlili výsledek na 2:10 a z Kolína odvezli dva body.

„Byl to totální propadák. Hráči nepochopili, že Tábor je tým, který bojuje o záchranu. Nedrželi jsme systém hry, na ledě byl chaos a soupeř jen navyšoval skóre. Nedokázali jsme to zastavit. Byl to nejhorší zápas sezony,“ musel přiznat velmi nespokojený trenér juniorského týmu Václav Rác.

Kolín i po porážce stojí na druhém místě tabulky, na třetí Nymburk už má náskok ale pouhých dvou bodů.

Branky: Herwig, Pecka. Třetiny: 1:1, 1:5, 0:4. Kolín: Svoboda (od 43. Baumruk) – Barták, Svoboda, Výborný, Pomichálek, Skalník, Vala, Vaněk, Tvrdík – Pecka, Herwig, Vágner – Král, Musil, Ježek – Kadlec, Nekvasil, Flídr.

Autor: Tereza Hölzlová

Místo události:
22.2.2011 VSTUP DO DISKUSE

Kouřimští volí mezi třemi variantami kliniky

Ranní sněhové nadělení v pátek 28. dubna 2017 v Červených Janovicích.
9

OBRAZEM: Příroda vykouzlila sněhové nadělení i na konci dubna

Pavel Sequens představil svůj malířský Bod zlomu

Kolín – Po názvem Bod zlomu instaloval svoji vůbec první výstavu v historickém sálu CEROP kolínského zámku výtvarník Pavel Sequens, absolvent Odborné střední školy podnikatelské Kolín.

Dneska první liga! míří na Berounsko. Siegl chce vidět Kuku na lopatkách

Střední Čechy – Dohromady mají na kontě přes tři stovky ligových gólů. Jeden střílel za Spartu, druhý za Slavii. Na vojně v Chebu, později v Kaiserslauternu a Voticích se jejich kariéry přímo proťaly. V sobotu (začátek ve 14.30) se ale znovu postaví proti sobě. Horst Siegl povede v rámci projektu Dneska první liga! jako patron fotbalisty domácích Zdic, Pavel Kuka hosty z Komárova. Oba se na Berounsko velmi těší.

KRÁTCE: Školka má zápis

Kolínsko - Přečtěte si krátké zprávy z Kolínska!