Kozlové padli až v prodloužení

KOLÍN - Obrovský kopec smůly si vybrali hokejisté Kolína. Ve třetím kole nadstavbové části totiž v Děčíně prohráli až po prodloužení. A to přitom vyrovnávací branku dostali vteřinu před koncem základní hrací doby.

16.1.2008

Pavel Kubát sleduje dění na ledě.Foto: DENÍK/Michal Bílek

Děčín – Kolín 5:4 pp

Hráči Kolína už pomalu zvedali ruce nad hlavu. Vypadalo to na jejich vítězství. Jenomže vteřinu před koncem inkasovali vyrovnávací gól. To je zřejmě nalomilo natolik, že minutu a dvanáct vteřin po začátku prodloužení inkasovali pátý rozhodující gól.

Duel mezi Děčínem a Kolínem byl jako na houpačce. Žádný z týmů se nedostal do víc než jednobrankové výhody. Lepší koncovku ale měli domácí a to rozhodlo.

Branky: 4. a 28. Gergel, 36. a 62. Stibor, 60. O. Luka – 25. a 56. Kubát, 26. Hruška, 42. Morkes. Rozhodčí: Neťuka. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. Diváků: 220. Třetiny: 1:0, 2:2, 1:2 – 1:0.
Kolín: Muzika – Ivičič, Komárek, Rejthar, Morkes, Pýcha, Hanzl – Pišta, Miška, Hruška – Mejzr, Kubát, Hloušek – Čtvrtečka, Javůrek, Šebesta

16.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

KRÁTCE: Hasiči ze Zibohlav hostí další kolo hasičské ligy

zahradní kuchyně

Vařit můžete i pod širým nebem

OBRAZEM: Kalendářním rokem prošli během jednoho dne

Brník – Zástupci jednotlivých měsíců čekali na stanovištích na děti, které se vydaly do pohádkového lesa, kde plnily nejrůznější úkoly. „Vzhledem k počasí byla účast překvapivě velká, když nebudeme počítat miminka v kočárku, prošlo startem 107 dětí," řekla Milena Danešová.

Holčička narazila do kola projíždějícího auta

Týnec n. L. - K nešťastné události došlo ve středu ráno krátce po sedmé hodině v Týnci nad Labem. Dítě vběhlo do silnice ve chvíli, kdy zrovna projíždělo auto. Holčička, podle našich informací sedmiletá, narazila do kola vozu.

OBRAZEM: V muzeu visí verše malované štětcem

Kolín - Výstava v Červinkovském domě pod názvem Verše malované štětcem, jejíž podtitul zní Polabští malíři ilustrují polabské básníky bude k vidění až do 15. října. Jedná se o knižní edici Polabští básníci, jejíž první svazek vyšel v roce 2012 pod názvem Labe a počet vydaných svazků se dnes již přehoupl přes číslo patnáct.