Kozlové zachraňovali výhru až v závěru

Kolín /FOTOGALERIE/ - Kozlové ve třetím kole druhé národní hokejové ligy vedli na domácím ledě proti Chotěboři už 3:0. Cestu za vítězstvím si ale pěkně zkomplikovali. Nakonec však zůstávají bez ztráty kytičky na prvním místě tabulky. Chotěboř porazili 6:3.

22.9.2010

Z utkání Kolín - Chotěboř (6:3).Foto: Deník/Michal Bílek

Kolín – Chotěboř 6:3

Už to vypadalo na jasnou jízdu. Kozlové si během první poloviny utkání vypracovali tříbrankový náskok.

Přibyl udeřil od modré hned v samém začátku. Dulovec přidal trefu pár minut na to a o třetí kousek se postaral Mejzr trefou mezi betony. Kozlové se hrou bavili a hosty téměř do ničeho nepouštěli.

Jenže pak přišla třicátá čtvrtá minuta utkání a scénář se změnil. Vedení Kozlů bylo ta tam.
Burian vše začal prosazením se ve skrumáži a hned po následujícím buly přesně vystřelil Hospodka. Náhle to bylo 3:2, hosté se dostali do hry a Kolín musel jejich vášeň hodně krotit.

A to se nakonec nepovedlo. Ve 41. minutě přidal kapitán Fila vyrovnávací branku a jelo se od začátku.
Psychickou výhodu měli v tomto okamžiku hosté, ale Kozlové se nepoložili. Ba naopak. Bojovali a snažili se napravit, co pokazili. A podle slov kolínského trenéra Stanislava Bednáře vstali z mrtvých.

Kubišta devět minut před koncem vrátil na hokejky Kozlů klid čtvrtým gólem a branky Dulovce a Pomichálka znamenaly nakonec vizuálně jasnou výhru domácích hokejistů.

Kolín bere tři body za vítězství 6:3. Chotěboř odjela domů s prázdnou.

Branky: 2. Přibyl (Kubišta), 8. Dulovec (Kubát), 27. Mejzr (Dulovec), 51. Kubišta (Mejzr), 58. Dulovec (Pospíšil), 60. Pomichálek (Kubišta, Přibyl) – 34. Burian, 34. Hospodka (Nermuť, Řehoř), 41. Fila (Popela). Rozhodčí: Nečas – Frodl, Špůr. Vyloučení: 4:6, navíc Prachař (CHT) 10 min OT. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 2:0, 1:2, 3:1. Diváků: 510.
Kolín: Blažek - Nedbal, Procházka, Pýcha, Přibyl, Kubát, Drak - Skokan, Malý, Musil - Morkes, Pomichálek, Kubišta - Mejzr, Pospíšil, Dulovec.

(Tereza Hölzlová)

22.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační snímek vozidla záchranné služby hl. m. Prahy ze dne 11. dubna.

KRÁTCE: Osek bude bez vody, muž přivolal ženě pomoc

Zhruba po dvou týdnech se do Kolína opět vrátila kapela Telegraf.

Pečky v sobotu ožijí tradiční dětskou poutí. Zahraje i Telegraf

Jiří Černý ve svém pořadu tentokrát představil Spirituál kvintet

Kolín /FOTOGALERIE/ – Nejstarší folková skupina u nás, Spirituál kvintet, byla tentokrát v reflektoru guru tuzemské publicistiky Jiřího Černého v jeho pravidelném poslechovém večeru v komorním sále Městského společenského domu Kolín.

Sanace dolu se posouvá, výběr firmy ještě nezačal

Zásmuky - Právník má v současné době ve svých rukách dokumentaci k výběrovému řízení na zhotovitele sanace Vlčího dolu v Zásmukách. Svým slovy to potvrdil starosta města Josef Krombholz.

Je to tady! Kajínek opustil vězení. "Vítej na svobodě," zaznělo na uvítanou

/VIDEO, FOTOGALERIE/- Doživotně odsouzený vrah Jiří Kajínek se dočkal. Dnes o půl dvanácté byla odeslána podepsaná milost prezidentem Milošem Zemanem na Ministerstvo spravedlnosti k dalšímu vyřízení. Krátce po půl druhé pak vyšel branou na svobodu. "Vítej na svobodě," křičeli přítomní na evidentně dojatého muže.

Miss Polabí 2017 chce být herečkou jako Jiřina Bohdalová

Poděbrady /FOTOGALERIE/ - Jedenáctý ročník čím dál prestižnější soutěže Miss Polabí vyvrcholil v neděli finálovým večerem v poděbradském divadle Na Kovárně. Hlediště bylo naplněné k prasknutí, většinou sedadla zaplnily fan kluby jednotlivých krasavic.