Brno dobyto. Kozlové vystřelili výhru čtyři minuty před koncem

Kolín – Přesilovka pět na tři na konci utkání rozhodla. Kozlové v dalším druholigovém mači porazili na brněnském ledě místní Techniku.

17.2.2013

Ilustrační foto.Foto: Jan Kobzáň

Byl to boj ale od začátku do konce. Kozlové se sice v první třetině ujali vedení, pak ale chvíli tahali za kratší konec provazu a nakonec se rozhodovalo až v samotném závěru.

Skóre otevřel už v osmé minutě kolínský Ježek, když z kruhů proměnil Šafránkovu přihrávku zpoza brány – 0:1. Domácí borce jakoby obdržený gól krapet zchladil, a pak se na ledě tak dlouho hledali, až v devatenácté minutě podruhé inkasovali.

To Nedbal našel dlouhým pasem na modré nastartovaného Šafránka, který v souboji tváří v tvář s gólmanem Chvátalem nechyboval – 0:2.
Zdánlivě jednostranný mač ale vůbec jednostranně nepokračoval. Oslabení v úvodu druhého dějství stálo Kozly gól. A chvíli na to inkasovali podruhé, když se ujala Habrovcova střela od modré ihned po buly – 2:2. To se psala dvacátá devátá minuta a začínalo se takřka od začátku.

Aktivnější Brněnští do třetice ale Kozly nepřekonali, a tak se o vítězi utkání rozhodovalo až v posledním dějství. A to patřilo jednoznačně hostům.
Na svatyni domácích poslali Kolínští dvojnásobek puků co Brněnští na kolínského gólmana Moravce. Ale nutno dodat, že jim k tomu domácí taky dost pomohli. Čím? Jedním slovem, nedisciplínou.

Šest minut před koncem si Brněnští vykoledovali oslabení ve třech, které Kozlové díky Bartákově teči Morkesova puku od modré proměnili ve vítěznou branku. A když pak ještě domácí mohli pomýšlet na odvolání gólmana a vyrovnání, nechali si dát další dvou minutový trest a ještě další desetiminutový osobní. Ke hře bez gólmana se tak ani nedostali a z domácího ledu odjeli poraženi 2:3.

Kozlové si výhrou upevnili pozici na čtvrtém místě.

Technika Brno – Kolín
2:3
Branky: 25. Hnilička (Klimeš), 29. Habrovec (Bělohlávek, Rajnoha) – 8. Ježek (Šafránek), 19. Šafránek (Nedbal, Pýcha), 56. Barták (Morkes, Skokan). Rozhodčí: Dědek – Dučák, Važda. Vyloučení: 9:6, navíc Klimeš (BRN) 10 min OT. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0: Třetiny: 0:2, 2:0, 0:1. Diváci: 100.
Kolín: Moravec – Barták, Skokan, Špringl, Hanzl, Nedbal, Pýcha – Šifta, Kadlec, Morkes – Cerk, Mejzr, Malý – Jankovský, Šafránek, Ježek – Vágner.

Autor: Tereza Hölzlová

17.2.2013 VSTUP DO DISKUSE

Voda v rybnících je stále dobrá

Středověk na tvrzi, Nebovidy červen 2015

Třetí ročník Fesťáku na tvrzi odstartuje v sobotu

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Sadská /OBRAZEM/ – Rock of Sadská přinesl mnohahodinovou rockovou smršť s hlavní hvězdou newyorským Pro-Pain a další spoustou domácích i zahraničních kapel.

Tatecká fošna láká na soutěže na vodě i hudbu

Tatce – Další ročník úspěšné Tatecké fošny je naplánovaný na sobotu 26. srpna. Přichystaný je zábava pro děti i dospělé. Akce začíná v pravé poledne, hlavní soutěže začnou hodinu po poledni. Lidé se stejně jako každoročně mohou těšit na přejezd fošny na kole i trakaři nebo na klasickou jízdu v neckách.

Vítězem prvního kola Tip ligy se stal Jaroslav Vedral

Kolín - Vítězem prvního podzimního kola Tip ligy se stal Jaroslav Vedral ze Žabonos, který jako jediný získal 16 bodů.