Žabonosy ukořistily další důležitou výhru

Kolín - Druhou výhru v řadě si o víkendu připsali hokejisté Žabonos v krajské lize mužů.

11.10.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Divíšek

Žabonosy – Černošice 4:2

„Zápas jsme nezačali špatně. Do desáté minuty jsme vedli 1:0, a pokud bychom pokračovali ve správném tempu, zápas by pro nás nebyl takovým trápením, kterým nakonec byl,“ popisoval průběh utkání útočník první lajny Jiří Honz mladší a narážel na podcenění soupeře.

Po první brance se totiž tým domácích absolutně přizpůsobili hře Černošic a s jeho výkonem to šlo od desíti k pěti. „Mysleli jsme si, že vše půjde samo, ale nešlo. Druhá třetina byla z naší strany naprosto katastrofální. Nechali jsme soupeře, aby s námi hrál vyrovnanou hru,“ postěžoval si Honz.

Nakonec si ale zhluboka oddychl. V poslední třetině totiž jeho mančaft vzal otěže do svých rukou a dvěma góly rozhodl. Zejména poslední přesilovková branka Radka Nováka byla pro zelený tým důležitá. To se totiž Žabonosy dostaly do vedení 4:2 a uklidnily se. „Zápas jsme si tedy zkomplikovali, ale naštěstí jsme vše stihli dohnat ve třetí třetině a tři body jsme získali,“ doplnil mladý forvard.

Branky: Kapička, Kozdera, Novák, J. Svoboda. Třetiny: 1:1, 1:1, 2:0.

Žabonosy: M. Svoboda - Chochola, From, Novák, Pomichálek, Holoubek, Paroubek, Lakota - Honz ml., Honz st., Beňovský - Turyna, Král, Kozdera – J. Kunášek Š. Kunášek, J. Svoboda - Kapička, Hutla, Pecka.

Autor: Tereza Hölzlová

11.10.2011

Radimský kostel Nejsvětějšího Vykupitele je opět požehnaný.
100

OBRAZEM: Po více jak sto letech žehnali kostelu

Již po dvaatřicáté se v Červených Pečkách odehrála poslední červnovou sobotu původně soutěžní, dnes už jen poslechová přehlídka nazvaná Červenopečecká pecka.
96

Na Červenopečecké pecce zněli s úspěchem Ozzy Osbourne i Pink Floyd

OBRAZEM: Žáci se proměnili v námořníky

Kolín - Na konci školního roku se školní družina ze ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 rozloučila se školním rokem 2016 – 2017 Námořnickým odpolednem.

OBRAZEM: Královské stříbření Kutné Hory

Kutná Hora - Velkým průvodem začalo v sobotu ráno Královské stříbření Kutné Hory.

OBRAZEM: Letní kino zavítalo do Radimi

Radim - Stalo se již tradicí, že pojízdné letní kino zajíždí dvakrát za léto na radimské hřiště, kde promítá české komedie. Je takřka pravidlem, že první promítání je v období, kdy se v obci slaví pouť.

Deviant z Kolína se chytil do policejní pasti

Kolín – Více než dva týdny se po městě šířily zvěsti o neznámém mladém muži, který na různých místech Kolína útočí na ženy. Útoky potvrdila také státní policie. „První útok jsme zaznamenali 6. června," řekla mluvčí policie Petra Potočná s tím, že první útok byl ze všech nejlehčí.