Pečky si lehce poradily s Brkouny, jejichž hráči se k utkání scházeli až v průběhu první třetiny. Před sezonou posílení Buldoci rozhodli o svém vítězství nad Českým Brodem až ve třetí třetině. Ve šlágru kola dvou dosud neporažených celků se střely týmy Pátku a Tsunami Nymburk. Pátek nakonec doplatil na to, že se nesešel v úplně kompletním složení a svému soupeři podlehl.

Ve velmi dramatickém a nervózním utkání byl uložen rekordní počet trestných minut. Také druhý nymburským tým Hornets se dočkal vítězství, když porazil Sány. Sánům nepomohlo ani to, že v jejich dresu nastoupili hned dva hráči, kteří letos oblékli dres Poděbrad v Krajské lize.

Opět tak utrpěla regulérnost soutěže. V pravidlech je jasně dáno, že se jedná o amatérskou soutěž neregistrovaných hokejistů.

V zápase Mochova a Čelákovic vedl Mochov po první třetině 3:0, ve druhé třetině však Čelákovičtí vyrovnali na 3:3. Sedm statečných hráčů Čelákovic pak drželo až do 56. minuty vyrovnaný stav, ovšem v závěru už jim došly síly.

Výsledky 3. kola: Pečky – Brkouni 15:3, Český Brod – Buldoci 4:10, Tsunami – Pátek 9:6, Hornets – Sány 9:7, Mochov – Čelákovice 6:3
Los 4. kola: Čelákovice – Český Brod (pá 20:00), Sány – Brkouni (so 17:00), Hornets – Tsunami (so 19:15), Buldoci – Pečky (ne 11:15), Pátek – Mochov (ne 19:30).