Kolín – Krkonoše 2:6

Kozlové nevstoupili do utkání dobře a už ve třetí minutě inkasovali první branku. Hosté využili přesilovou hru a dorážkou do prázdné se ujali vedení.
A o něj už nepřišli. Naopak, skvělou druhou třetinou ho maximálně upevnili. Kolínu nedali sebemenší šanci. Na 2:0 totiž zvyšovali v čase 20:34, a domácím tak vzali vítr z plachet. Za záda kolínského gólmana pak poslali další dva puky a donutili ho vystřídat.

Pro Kolín to byl marný boj. Z ledu tedy s nulou neodjeli, v samotném závěru utkání nakonec dva puky do branky hostů trefili, ale k bodům měli stále ještě daleko.

„Od začátku byl náš výkon nesoustředěný. Byli jsme nedůrazní ve hře dozadu a dostávali jsme nesmyslné góly. Krkonoše hrají o záchranu soutěže a podaly maximálně obětavý výkon. Hrály s nasazením a z rychlých protiútoků trestaly naše chyby. My jsme urazili hokejového pána boha, a když už jsme pak hráli hokej a dostávali se do šancí, tak jsme je neproměňovali,“ okomentoval utkání trenér Kolína Václav Rác.

Junioři Kolína po třech čtvrtinách okupují čtvrté místo tabulky, na rozdíl od některých jejich soupeřů ale mají odehrány všechny zápasy.

Branky: Topol, Bičiště. Třetiny: 0:1, 0:4, 2:1.
Kolín: Moravec (od 37. Hermann) – Minarčík, Špringl, Svoboda, Topol, Kuzďas, Skalník – Herwig, Cerk, Ježek – Zumr, Bičiště, Vágner – Filip, Protivný, Kočí.