HC Zlonice – Hvězda Kladno 7:3
Domácí favorit se dokázal prosadit až ve třetí části, kdy vstřelil tři góly.
Branky: Peterka 2, Lacina, Klavrza, Štechmüller, Frolík, J. Pospíšil – Havlůj 2, Kopecký. Rozhodčí: Vávra – Krivák, Jaskulin. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Třetiny: 2:2, 2:1, 3:0.

HC Kladno 88 – Sp. Příbram 6:7 s.n.
Vyrovnané utkání, v němž domácí dvakrát vedli. V závěru vedli o dvě branky hosté, ale Kladenští v předposlední minutě srovnali a vynutili si samostatné nájezdy.
Branky: Novák 2, Veselý 2, Kruliš, Náprstek – Vrba 3, Hanáček 2, Benda, Dražan (nájezd). Rozhodčí: Krivák – Vilímek, Prášek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. Třetiny: 2:1, 2:3, 2:2.

Sedlčany – Hořovice 6:5 s.n.
Domácí vedli v 50. minutě 5:1, ale hosté předvedli, že nic není jisté a vynutili si nájezdy. V nich už byly úspěšnější Sedlčany
Branky: Náprstek 2, Anděl, Kozelka, Bílek, H. Tylich – Juriš 3, Homolka, Besčes. Rozhodčí: Novák – Karda, Mrázek. Vyloučení: 8:4. Třetiny: 3:1, 1:0, 1:4.

Junior Mělník – Sršni Kutná Hora B 6:4
V prvních dvou třetinách domácí lépe bruslili, ovládli ledovou plochu a hosty k ničemu nepustili. Ti se prosadili až v poslední části, ale na body nedosáhli.
Branky: Heran 3, Rebro, Grosman, Vernek – Volný Čejka, Hetfleiser, Vaněk. Rozhodčí. Jecelín – Holec, Heller. Vyloučení: 6:7. Využití: 3:0. Třetiny: 2:0, 2:0, 2:4.
 1. Zlonice 3 3 0 0 0 17:8 9
 2. Sedlčany 3 2 1 0 0 15:10 8
 3. Mělník 3 2 0 0 1 20:15 6
 4. Kutná Hora B 3 2 0 0 1 16:13 6
 5. Hvězda Kladno 3 1 0 0 2 12:17 3
 6. Sp. Příbram 3 0 1 0 2 9:14 2
 7. HC Kladno 88 3 0 0 1 2 16:20 1
 8. Hořovice 3 0 0 1 2 12:20 1