Hokejisté Příbrami vyrovnali v poslední vteřině

Střední Čechy – Hokejová krajská liga i po pátém dějství má na čele stále hokejisty z Jesenice, kteří i proti poslední Vlašimi udrželi neporazitelnost. Snadné to ale neměli.

11.10.2011

z Utkání Králův Dvůr - Velké Popovice (0:3)Foto: Josef Kardoš

Husarský kousek se povedl hokejistům Příbrami, kteří v poslední vteřině zápasu přímo z buly vyrovnali na 5:5 a vynutili si nájezdy, které nakonec vyřešili ve svůj prospěch. Příbram ale zatím k vedoucímu triu nepatří. Vedoucí Jesenici zatím doprovází Lev Slaný a Velké Popovice. Oba totiž dokázaly na ledě soupeře vyhrát.

HC Příbram – HC Rakovník 5:4 s.n.
Hosté 50 minut diktovali hru. Až za stavu 1:4 udeřil v 53. minutě Komínek. K němu se přidal dvakrát Cmunt, především v poslední vteřině zápasu, když vteřinu před sirénou přímo z buly vystřelil a kotouč skončil překvapenému brankáři za zády. Příbram si tak vynutila nájezdy, které zvládla.
Branky: Cmunt 3, Komínek, Jobek (nájezd) – Opat, Rambousek, Hoffman, Vyskočil. Rozhodčí: Ondráček – Fühauf, Jelínek. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:1. Oslabení: 1:0. Třetiny: 1:1, 0:2, 3:1.

HC Jesenice – HC Vlašim 3:2
Zápas prvního s posledním měl jasného favorita, ale na ledě to bylo jiné. Domácí chybovali a hosté se ujali vedení. Ve druhé a třetí třetině domácí otočili na 3:1, ale hosté snížili a Jesenici pořádně potrápili.
Branky: Chludil, Fára, Gron – Dýcka, Jaeger. Rozhodčí: Coubal – T. Tasch, M. Tasch. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0, Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:1, 2:0, 1:1.

HK Kr. Dvůr – Sj. V. Popovice 0:3
Konfrontaci dvou týmu shora tabulky domácí nezvládli. Hrálo se rychle, tvrdě, domácí měli i více střeleckých pokusů, ale ani jednou se neprosadili. Hostům tak stačily tři úspěšné střely.
Branky: Cakovský 2, Tichý. Rozhodčí: Čáp – Formánek, Šafařík. Vyloučení: 5:5. Třetiny: 0:0, 0:2, 0:1.

HC Poděbrady – M. Boleslav B 2:3
Domácí se potýkali se špatnou koncovkou, přesto ve druhé třetině šli do vedení. Hosté však rychle odpověděli a v poslední části vstřelili i vedoucí branku. Poděbrady sice vyrovnaly, ale vítězný gól zajistili Boleslavští pět minut před koncem utkání.
Branky: Skokan, Löffellmann – Vondrlík 2, Kumstát. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:2. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:2.

HK Kralupy – Lev Slaný 1:4
Domácí sice sehráli s hosty vyrovnaný zápas, ale nedokázali se vyvarovat chyb, z kterých hosté dokázali těžit. V každé třetině byli střelecky vždy úspěšnější, a tak si zaslouženě odvezli všechny body.
Branky: M. Hořák – Kubinčák, Lapáček, Průcha, Novák. Rozhodčí: Hruška – Lohr, Nevařil. Vyloučení: 6:11. Využití: 1:0. Třetiny: 0:1, 0:1, 1:2.

HC Žabonosy – SK Černošice 4:2
Hosté se stále hledají. V první i druhé třetině sice drželi krok, ale v poslední už měli navrch jen domácí, kteří si dvěma trefami zajistili tři body.
Branky: Šť. Kunášek, Kapička, Kozdera, Novák – Veselý 2. Rozhodčí: Švejda – Kovačík, Záhora. Vyloučení: 7:8. Využití: 2:0. Třetiny: 1:1, 1:1, 2:0.

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Sadská /OBRAZEM/ – Rock of Sadská přinesl mnohahodinovou rockovou smršť s hlavní hvězdou newyorským Pro-Pain a další spoustou domácích i zahraničních kapel.

Tatecká fošna láká na soutěže na vodě i hudbu

Tatce – Další ročník úspěšné Tatecké fošny je naplánovaný na sobotu 26. srpna. Přichystaný je zábava pro děti i dospělé. Akce začíná v pravé poledne, hlavní soutěže začnou hodinu po poledni. Lidé se stejně jako každoročně mohou těšit na přejezd fošny na kole i trakaři nebo na klasickou jízdu v neckách.

Vítězem prvního kola Tip ligy se stal Jaroslav Vedral

Kolín - Vítězem prvního podzimního kola Tip ligy se stal Jaroslav Vedral ze Žabonos, který jako jediný získal 16 bodů.