Kolín – Nymburk 1:4

V první třetině tedy dokázali choutky hostů ještě jakž tak udržet na uzdě, ale pak už nápor Polabanu nezastavili a jednoznačné vypadající skóre 0:4 kosmeticky upravili až v poslední třetině. To přesilovou hru využil bek Hanzl.

„Nymburk má zavedený způsob hry a byl důrazný na bruslení. Přehrával nás ve všem. Pro nás je to ale zatím stále fyzická část přípravy. Herní stránka na řadu teprve přijde," vysvětloval Rác.

Další duel sehrají Kozlové v pátek od 18 hodin na ledě pražské KoBry.

Branky: 51. Hanzl (Nedbal, Šafránek) – 25. Šimek (Velechovský), 31. Bičiště, 33. Martinec, 47. Šimek (Malinovský). Rozhodčí: Kubeš –  Tasch, R. Špringl. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:0, 0:3, 1:1. Diváci: 150.

Kolín: Blažek (od. 31. Brázdil) – Hanzl, Nedbal, Pácal, Barták, Pýcha, Výborný, Špringl, Kopecký, Richter – Skokan, Kubát, Malý –  Pospíšil, Mejzr, Morkes – Cerk, Kadlec, Ježek – Herwig, Šafránek, Čtvrtečka – Vágner, Hloušek.

Nymburk: Kareš –  Sém, Malinský, Šefl, Vlach, Cicvárek, Tondr, Drábek, Tregl, Velechovský, Šimek, Dvořák, Martinec, Rys Bičiště, Belaj, Marek.