„Soupeř byl od začátku zápasu aktivnější,  měl lepší držení míče a s tím přicházely jeho šance. V prvním poločase dokázal zužitkovat jen jednu. Nám  bohužel chyběla v rozhodujících okamžicích finální přihrávka a tak se šlo v poločase do kabin za stavu 1:0 pro Zbuzany. Ve druhém poločase jsme chtěli zvýšit aktivitu a pokusit se o nějaký ten bodík. Bohužel hned minutu po změně stran soupeř skóroval.  Nám se ještě podařilo vzápětí vykřesat jiskřičku naděje Davidem Adamcem, ale ta definitivně zhasla v 61. minutě, kdy soupeř opět odskočil o dvě branky a my již na zvrat neměli síly. Za zmínku stojí, že soupeř střílel branky až do stavu 4:1 ze standardních situací a všechny vstřelil Marek Kincl, na kterého jsem naše hráče speciálně upozorňoval," uvedl trenér Velkého Oseka Jiří Sodoma.

„Přesto mužstvo zaslouží za předvedený výkon pochvalu a doufám, že se to přenese do dalších zápasů," dodal.

Branka: 48. D. Adamec. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0.
Velký Osek: Kalinec – Syřínek, Sixta (83. Koška), Skala, J. Adamec – V. Šindelář (62. Bayer), Pfeifer, Polák, Špaček (81. Černý) – D. Adamec, Mašek.