Ve vodním pólu tahala Ratboř za kratší konec

Sadská – Fotbalisté Ratboře promarnili jednu z posledních šancí jak se odpoutat z posledního místa tabulky I. B třídy skupiny C. V Sadské prohráli 1:2. Duel však poznamenalo počasí, terén nebyl způsobilý ke hře, což potvrdili oba trenéři.

18.5.2014

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Dostál

„Zápas se ani neměl hrát, hřiště bylo pod vodou," uvedl trenér Sadské Jiří Hrdlička.

„S fotbalem to dnes nemělo nic společného, všude byly kaluže a míč po zemi neurazil delší než metrovou cestu. Přestože obě mužstva zápas chtěla odložit, na pokyn delegátů se duel přece jen sehrál. Nicméně se nemůžeme vymlouvat jen na povrch. Pro oba týmy to bylo stejné," podotkl zklamaný trenér Ratboře Vladimír Pěkný.

„Na neregulérním terénu jsme promarnili poločasové vedení. V první půli jsme byli lepší my, ve druhé po našem zhoršeném výkonu domácí," dodal Pěkný.

Branka: 53. Remsa, 72. Jirásek – 16. P. Dolejš z PK. Rozhodčí: Müller. ŽK: 7:6. ČK: 78. Jirásek (Sadská). Diváci: 30. Poločas: 0:1.
Ratboř: Jeřábek – Skopec, Kemza, Hošek, Vančura – Kopecký, P. Dolejš, Švarc, Míšek – Brtník, Souček (28. M. Dolejš).

18.5.2014 VSTUP DO DISKUSE

Petra Janů.

Krátké zprávy z Kolínska, aneb kam za zábavou

Policisté kontrolovali řidiče na výpadovce z Kolína směrem na Prahu. V rámci preventivní akce ty vzorné odměňovali reflexními vestami.
4

Policisté rozdávali reflexní vesty

Maškary prošly městysem Cerhenice

Cerhenice - Už v sobotu v devět hodin ráno vyšel průvod maškar do spodní části Cerhenic.

DOTYK.CZ

Chystá se bič na soukromé lékaře

Soukromých ambulancí je jako hub po dešti. Zbytečně prodražují výdaje pojišťoven, tvrdí ministerstvo zdravotnictví. Očaři, plicaři nebo ortopedové totiž často pracují „dvoukolejně" – kromě soukromé ambulance mají i úvazek v nemocnici. Podle vedení resortu si odtud „vyzobávají" nejlukrativnější pacienty. To zarazíme, plánuje poradce ministra Roman Prymula.

Začaly prázdniny! Kam za zábavou?

Dnes začaly dětem na Kolínsku jarní prázdniny. Někteří se svými rodiči vyrazili za sněhem a užívají si lyžování a dalších zimních sportů. Co však mohou dělat ty děti, které zůstaly ve městě?

Kozlové otočili duel s Pelhřimovem a na čtvrtý Nymburk ztrácí už jen jeden bod

Pelhřimov - Ačkoliv byl Kolín od začátku zápasu aktivnější, neproměnil své šance a do kabin si nesli vedení domácí. Ti nejprve využili dorážku do prázdné, pak přesilovku a jediný gól Kolína, kdy Krajňák připravil pro Pipka gól zpoza brány, Kolínu na vyrovnání nestačil.