„Bohužel jsme to výsledkově nezvládli," posteskl si trenér Kolína Jiří Biško.

Kolín nastupoval do zápasu v dobré náladě, vždyť předchozí dvě utkání vyhrál. Proti Přední Kopanině si dělal zálusk na další výhru. Plán se však začal hroutit ve 28. minutě, kdy hosté po brejku zásluhou Vašuta skórovali. Když byl v závěru první půle vyloučený Zdeňka, nevypadalo to s domácími dobře.

Ti i v deseti ale soupeře zmáčkli a po zásluze vyrovnali. Nešporův centr uklidil do sítě Lukeš. V dalších dobrých pozicích hráči Kolína selhali. Duel tak dospěl k penaltovému rozstřelu.

Všichni aktéři s přehledem proměňovali. Až v deváté sérii v domácím dresu selhal mladý Novák. Vik pak vystřelil hostům druhý bod.

„Soupeř měl v první půli, kromě pár rohů, asi jednu šanci a z té nám vstřelil gól. Pak nám byl vyloučený Zdeňka, což taky dost ovlivnilo utkání. Ale i přesto jsme byli mnohem lepší, bohužel jsme dokázali dát z pěti nebo šesti šancí po změně stran jenom jednu branku. A to rozhodlo. Dneska jsem nespokojený, protože to byl nejhorší soupeře, s jakým jsme doposud hráli," přiznal Jiří Biško.

Branky: 60. Lukeš – 28. Vašut. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 0:6. ČK: 42. Zdeňka (Kolín). Diváci: 120. Poločas: 0:1.
Kolín: Kopecký – Čapek (46. Seifert), Šourek, Zdeňka, Nešpor – Němeček, Brunclík, R. Biško, Lukeš – Rybařík (87. Ludvíček), Veliký (59. M. Novák).