MNICHOVO HRADIŠTĚ – RADIM  1:3

„Hodnocení hry a výsledku je pro mě velmi příjemné, protože jsme dokázali získat tři bodu tam, kde se často nevyhrává," radoval se radimský trenér Petr Šafránek. „A musím dodat, že naše vítězství bylo zasloužené. Mohli jsme rozhodnout již v prvním poločase, ale řadu vyložených šancí jsme nedokázali využít,  včetně neproměněného pokutového kopu,  po kterém domácí dohrávali po červené kartě oslabeni. Domácí v první půli využili naše jedno zaváhání. Ve druhém poločase jsme vyrovnali a v závěru zápasu se prosadil střelecky Pavel Sova, který dokázal dvakrát utéci domácí obraně a zajistil nám vítězství. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za kvalitní výkon a naši fanoušci, kteří nám vytvořili domácí kulisu. Hráči jejich podporu vnímali,  celý zápas byli pro nás dvanáctým hráčem. Za jejich podporu jsme velmi rádi a doufám, že je nezklameme ani v dalších zápasech," řekl kouč.

Branky: Jíra – Sova 2, Slunéčko. Rozhodčí: Glogar. ŽK: 2:3. ČK: 40. Špetlík (MH). Diváci: 120. Poločas: 1:0.
Radim: Kopecký – Vaníček (45. Puk), Střecha, Hrodek (45. Samko), Říha – Hubáček (65. Čábelka), Bellada, Tománek, Kovařík – Sova, Slunéčko.