Tuchoraz nadělovala. Zejména pak v prvním poločase

Tuchoraz – Bílé Podolí je v poslední době venku neškodné, ani tentokrát tomu nebylo jinak. Domácí si vítězství a tři body do tabulky fotbalové I. B třídy skupiny C zajistili už v prvním poločase, kdy jim to tam, jak se říká, padalo.

21.10.2012 17

Z utkání Býchory - Tuchoraz (2:1).Foto: Deník/René Volf

Tuchoraz – Bílé Podolí  5:0

„Bylo to utkání dvou poločasů. První se nám vydařil herně i gólově, v druhém přišlo asi  uspokojení z výsledku a trochu jsme ubrali. Uklidnění přišlo až s pátou brankou. Odhaduji, že soupeř si vytvořil tak dvě šance za celý zápas. Myslím si, že vítězství je určitě zasloužené, kluci v prvním poločase opravdu zabojovali. Druhý už takový nebyl, ale zase to nebylo tak hrozné jako před týdnem," řekl po utkání tuchorazský trenér David Tichý.

Branky: 10. Rozumný, 18. Nekolný, 29. a 73. Pazderec, 35. M. Šulc. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 3:3. ČK: 25. Trpišovský (BP). Diváci: 50. Poločas: 4:0.
Tuchoraz: Macho –  J. Černý, Valeš (80. Líbal), Trnka, M. Šulc –  Franek, Nekolný, T. Černý, Šmejkal (46. Bylina) – Pazderec, Rozumný (73. Borovička).

Jak snížit spotřebu auta? Není to složité, těmto mýtům ale nevěřte

Spotřeba je dlouhodobě jednou z nejsledovanějších vlastností automobilů. Řidiči jí dokonce často podřizují svůj jízdní styl, volbu pneumatik, ale i výběr vozu jako takového. Ale opravdu víte, jak jezdit co nejúsporněji?

Kolín dnes předá svou cenu

Kolín - Slavnostní předání Ceny města Kolína za rok 2016 se uskuteční dnes (27. dubna) od 15.30 hodin v obřadní síni radnice.

Lidé na dovolené nechtějí jen ležet u moře, jezdí na výlety

Léto se blíží a na plánování dovolené je opravdu nejvyšší čas. Majitelé cestovních kanceláří dokonce říkají, že nejoptimálnější doba na získání výhodných letních pobytů již pominula.

Hlasujte pro Miss Polabí 2017!

Nymburk /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Vážení čtenáři, i letos máte jedinečnou možnost vybrat nejkrásnější dívku, která se zúčastní finálového večera Miss Polabí 2017. Ten se uskuteční v neděli 21. května v poděbradském divadle Na Kovárně.