Těžkou roli nakonec zvládli

Kolín – Dvakrát v řadě prohráli, psychicky na tom nebyli zrovna dobře. A před sebou soupeře, který byl na chvostu tabulky ligové soutěže. Takové zápasy jsou někdy zrádné. Fotbaloví starší dorostenci (U19) FK Kolín ale těžký úkol zvládli, Rapid Liberec na domácím hřišti porazili 4:0.

1.4.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Pořízek

„Při pohledu na tabulku to mělo být jednoznačné utkání, ale…," uvedl vedoucí mužstva Jaroslav Bejlek.

„Poslední dvě porážky, dlouhodobá zranění tří hráčů z podzimní základní sestavy a studijní problémy některých borců zapřičinily, že první poločas se hrál v pohledu „Faunova pozdního odpoledne". Přes tři velice slibné akce se nám podařilo skórovat až čtyři minuty před přestávkou Romanem Finkem po nacvičeném rohovém kopu," oddechl si Bejlek.

„Z prvopoločasové letargie nás probudil mazáckým gólem Karel Holeček, a tak jsme mohli zápas dohrát celkem v poklidu. Třetí branku připojil v 71. minutě po hezké akci Dominik Veselý a  konečný výsledek stanovil pět minut před koncem střídající mladík Patrik Růžička, který byl na hřišti necelou minutu. Soupeř hrál snaživě, bojovně, ale do útoku se pouštěl jen sporadicky. Zdálo se mi, že je smířen se svým osudem," dodal Bejlek.

Kolín je v průběžné tabulce na šestém místě.

Branky: Roman Fink, Holeček, Veselý, Růžička. Poločas: 1:0.
Sestava: Kmoch – Roman Fink, Tafel (82. Růžička), Daněk, Radek Fink (32. Martikán) – Vejr (52. Jizba), Bora, Šindelář, Hubáček – Veselý, Holeček.

1.4.2014 VSTUP DO DISKUSE

Začala výluka na trati Praha-Nymburk-Kolín

Česká mši vánoční autora Jakuba Jana Ryby v podání Kolínské filharmonie.

Kulturní tipy z Kolínska

Mateřinka zve na zápis

Týnec n. L. – Zápis do mateřské školy v Týnci nad Labem se koná 3. května od 9 do 15 hodin. Rodiče by s sebou měli vzít rodný list dítěte.

Kam za kulturou a kde si užít víkend?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kultury na Kolínsku. Kam vyrazíte?

Kouřimští volí mezi třemi variantami kliniky

Kouřim - Mezi třemi možnými variantami výstavby zdravotního střediska se rozhodují Kouřimští. Vedení města představilo místním výhody i nevýhody každého projektu a lidé se poté mohli ke každé variantě vyjádřit.

OBRAZEM: Příroda vykouzlila sněhové nadělení i na konci dubna

Kutnohorsko - Přírodo, přírodo, kam chodíš na ty nápady? Tento způsob jara zdá se mi poněkud nešťastným. Ráno jsem nevěřila svým očím. Už né! Také těmito slovy okomentovali ranní nadělení obyvatelé výše položených částí Kutnohorska.