Sázava – Červené Pečky 3:2

„V prvním poločase jsme si v osobních soubojích počínali velmi měkce a soupeř nás trestal za hrubé chyby. Sázava hrála jednoduchý fotbal s nasazením a bojovností," uvedl trenér Červených Peček Jan Půža.

„Do druhé půle jsme vstoupili jako vyměnění. Jednak nás nastartoval brzký gól a několik tvrdých soubojů, které jsme ustáli. Po změně stran  jsme se prezentovali důrazem, jednoduchou kombinací a vůlí po vítězství. Sázava v této pasáži byla neškodná, protože jsme v důležitých soubojích o míč byli včas a důrazní. Bohužel je škoda, že jsme stále jak na houpačce. Jsme schopni jednoznačně přehrát v druhém poločase Sázavu, ale jsme také schopni podat bezkrevný výkon bez většího zápalu. Jako například proti Bělé, Luštěnicím. Pokud dokážeme navázat na výkon v druhém poločase v Sázavě a udržíme stabilnější výkonnost, můžeme být úspěšní. Důraz, jednoduchost, disciplína a aktivní pohyb všech hráčů bude nutný v dalších bojích o záchranu v soutěži," dodal Půža.

Branky: 14. Chuchla, 22. Kuchler, 42. Krčmář – 46. Novotný, 66. Rejthárek. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 3:0.
Červené Pečky: Malý – Žoha, Herčík, Bílek, Vohnický – Hervert, Kulhánek, Rejthárek, Adamec (67. Hradílek) – Novotný, Kubát.