„Dneska jsme museli rozložit síly. Náš B tým hrál důležitý zápas, takže jsme mu vyšli maximálně vstříc. S námi tak k utkání do Tupadel odcestovali jen dva náhradníci," předeslal trenér Lukáš Trnka.

„S utkáním jsem velice spokojen, protože jsme potvrdili tři body. V úvodu zápasu jsme byli trochu nervózní, což se projevilo i na klidu v koncovce. Měli jsme tři slibné příležitosti, bohužel bez branky. Domácí zahrozili pouze jedním břevnem, jinak jsme měli zápas pod kontrolou. V závěru poločasu jsme dali tři krásné góly Rybaříkem. Ve druhém poločase začali domácí hrát na tři útočníky a snažili se do nás bušit. My jsme zodpovědně bránili a vyráželi do protiútoků, ze kterých jsme ještě branky přidali. Svou zkušenost ve svém premiérovém zápase předvedla i naše jarní posila Pavel Vašíček. Dneska to byl však zápas Franty Rybaříka, který i se zdravotními problémy ukázal, jak ho fotbal baví a dal čtyři branky," dodal Lukáš Trnka.

Branky: 50. Chvátal – 39., 41., 42. a 68. Rybařík, 83. A. Vosecký. Poločas: 0:3.
Tuchoraz: Macho (88. Hrdinka) – T. Černý, Trnka, Vašíček, Bílek – Borkovec, Doksanský, Bereš, A. Vosecký – Rybařík (76. Jurka), Havránek.