Radimi premiéra nevyšla

Kolín – Dlouhé volno skončilo. Po sérii tréninkových jednotek nastoupili fotbalisté Radimi (I. A třída) konečně k prvnímu přípravnému zápasu. Na umělé trávě v Kolíně se utkali s Lysou nad Labem. S účastníkem nejnižší krajské soutěže se nakonec rozešli smírně 1:1.

19.2.2013

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

„Byl to první přípravný zápas se vším, co k němu patří," uvedl trenér Radimi Petr Šafránek.

„Především v prvním poločase bylo v naší hře spoustu nepřesností a soupeř nás vůbec nešetřil, když na menším hřišti stíhal napadat naši rozehrávku a nedával nám příliš času hrát naši hru. Ve druhém poločase již hostující motorové myši nestíhaly tak důkladně napadat naši hru, a to bylo znát. Začaly přicházet naše šance, ale dlouho jsme nemohli správně zamířit, a tak jsme se trefili pouze jednou, když hostujícího brankaře prostřelil Jakub Slunéčko. Za zmínku stojí ještě to, že jsme  neproměnili dva pokutové kopy. Na druhou stranu také musím uznat kvalitní výkon hráčů Lysé, ale to jsme od zápasu očekávali," podotkl Šafránek.

Branka: 70. Slunéčko. Poločas: 0:1.
Radim: Polák – Macháček, Baško, Novák, Dittrich – Čábelka, Jirků, Volavka, Hrstka – Exner, Slunéčko. Střídali: Hrodek, Martiník.

19.2.2013 VSTUP DO DISKUSE

Plněný patizon

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

Kateřina Šafránková si užívá chvilku volna.

Kateřina Šafránková se představí na Velké ceně Kolína

KRIMI MIX: Narkomani ze severu hledali útočiště v Kolíně

Kolín - Přečtěte si krimi zprávy z Kolína!

Tipy na kulturní akce. Kam vyrazíte?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kulturních akcí na Kolínsku. Vyberete si i vy, kam se podíváte?

Přejezd Na Šanghaj otevřeli

Velký Osek - Od včerejšího dne je opět otevřený železniční přejezd ve Velkém Oseku do čtvrtě Na Šanghaji. Uzavírka tohoto přejezdu však místní čeká ještě jednou. A to od 21. září do 28. září.