Pospíchal: S takovýmto zápalem do hry bychom měli problémy i v pralese

Liblice – Nebyli horší, měli dokonce víc šancí, jenomže nic z toho. Libličtí fotbalisté nezvládli domácí utkání se Starou Boleslaví a v dalším kole I. B třídy prohráli před vlastními fanoušky 0:2.

26.4.2015 1

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

„V první půli jsme hráli my, soupeře jsme víceméně k ničemu nepustili, jen k pár střelám z dálky. My naopak našimi šancemi pohrdli," posteskl si vedoucí mužstva Jiří Pospíchal.

„V druhé půli začala Stará Boleslav více bojovat a hned nám začala dělat problémy. Přesto jsme měli dost šancí dostat se do vedení, ale ani tu nejvyloženější, když jsme byli sami před gólmanem, jsme nedokázali proměnit. Za to přišel trest, tak typický pro nás na jaře. Soupeř hodil dlouhý aut do vápna, absolutně volný hráč to prodloužil a míč se nějak dostal do naší brány. Zase gól z ničeho, který nás položil. Hosté se zatáhli, ale my byli naprosto jalový dopředu. Pak pět minut před koncem následoval nevídaný kiks gólmana a zápas pro nás skončil, protože jsme již neměli síly na odpověď. Znovu se budu opakovat, ale z tohoto zápasu měli být body, soupeř nebyl rozhodně lepší, ale více chtěl a byl bojovnější. Hráči si musí uvědomit, že takhle se o záchranu nehraje. S takovýmto zápalem do hry by měli problémy i v pralese," dodal nazlobený Pospíchal.

Branky: 68. Vondra, 85. Vodák. Rozhodčí: Němeček. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 0:0.
Liblice: Hanuš ml. – Kovačka, Šmejkal (78. Bubník), Vlk, F. Řípa – Novotný, Dušek, Bázlík, Pačes – J. Nouzák (75. P. Nouzák), Hrstka.

26.4.2015 VSTUP DO DISKUSE 1

Izraelský velvyslanec David Meron patřil  k nejvzácnějším hostům, kteří uvedli do života novou výstavu v prostorách kolínské synagogy.
51

Výstavu v synagoze zahájil kromě jiných i izraelský velvyslanec

Na účastníky půlmaratonu KVOK čeká památeční medaile.
3

V neděli poběží závodníci půlmaraton v Kolíně

Hnojte popelem

Topíte dřevem? Nebo máte doma krb jen tak pro příjemný pocit? Kam dáváte popel? Pokud ho vyhazujete, připravujete se o jedno z nejlepších hnojiv světa.

Na zbytečný podchod upozornila vernisáž i jeho vymalování na bílo

Kolín – Donedávna barvami a grafity hýřící podchod pod kolínskou Jaselskou ulicí dostal bílou barvu, bíle je namalovaná i jeho podlaha. Vše je dílem výtvarnice Elišky Králové a pomocníků v rámci studentského Majálesu, v sobotu po poledni se pak uskutečnila vernisáž.

Právě jsme se narodili

Kolínsko - Díky vstřícnosti kolínské porodnice Vám na našich stránkách přinášíme fotografie nejmladších obyvatel Kolínska. Každý týden zajíždíme do kolínské nemocnice a fotíme nově narozená miminka.

Cestovatel Jiří Kolbaba provedl ve své diashow návštěvníky celou planetou

Kolín – Po dávno rozjeté plesové sezoně a úterním startu koncertů vážné muziky v rámci Kruhu přátel hudby se rozjel i letošní další kulturní program v Městském společenském domě v Kolíně. Zahájil jej osobitý cestovatel Jiří Kolbaba svým nejdelším představením nazvaným Fotograf na cestách – splněný sen trvajícím téměř dvě a půl hodiny.