VYBERTE SI REGION

Mladý fotbal, víkend 14. a 15. května

Střední Čechy - Mládežnické fotbalové soutěže ukrojily další díl ze svého fotbalového maratónu ročníku 2009/2010.

18.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Vítězství se konečně dočkali dorostenci Příbrami v divizi A, kteří zdolali vedoucí Motorlet vysoko 5:0 a znovu jsou ve hře o prvenství.

V divizi uspěli i žáci Příbrami, ale i Kladna, které dál drží dvoubodový náskok před pražskou Spartou.

V I. A třídě dorostu se ani ve 21. kole nedočkala Dobříš porážky, tentokrát doma nastřílela čtvrtému Jílové sedm branek a mohla zahájit už pět kol před koncem postupové oslavy. Na ty se už chystají i dorostenci Mnichova Hradiště, kteří ve Všechlapech nastříleli tucet branek.

ČESKÁ LIGA DOROSTU

25. kolo: Most B – Slavia Praha B 3:2 (starší), 0:5 (mladý) Č. Budějovice B – Teplice B 1:2, 1:2, Pardubice – Motorlet 2:0, 5:0, Liberec – Bohemians 1905 B 4:0, 3:3, Jablonec – Plzeň B 4:2, 2:2, Meteor Praha – Mladá Boleslav B 0:2, 1:2, Dukla Praha – Sparta Praha B 4:0, 0:4, Sezimovo Ústí – Hr. Králové B 0:2, 1:3.

Starší
1. Pardubice 25 19 2 4 54:21 59
2. Liberec 25 17 3 5 64:31 54
3. Plzeň B 25 12 6 7 44:30 42
4. Jablonec 25 11 4 10 55:46 37
5. Slavia Praha B 25 11 4 10 42:33 37
6. Sparta Praha B 25 11 3 11 48:43 36
7. Hr. Králové B 25 9 9 7 35:31 36
8. Motorlet 25 9 9 7 31:32 36
9. Most B 25 9 5 11 35:56 32
10. Ml. Boleslav B 25 9 4 12 39:34 31
11. Bohemians B 25 9 4 12 36:40 31
12. Teplice B 25 10 1 14 35:56 31
13. Meteor Praha 25 8 4 13 35:38 28
14. Dukla Praha 25 7 7 11 30:39 28
15. Sezimovo Ústí 25 8 2 15 29:63 26
16. Č. Budějovice 25 6 3 16 32:51 21

Mladší
1. Jablonec 25 19 3 3 86:32 60
2. Sparta Praha B 25 16 4 5 78:38 52
3. Slavia Praha B 25 15 4 6 58:31 49
4. Plzeň B 25 14 5 6 65:39 47
5. Liberec 25 11 7 7 66:46 40
6. Bohemians B 25 11 7 7 50:46 40
7. Motorlet 25 11 3 11 41:57 36
8. Ml. Boleslav B 25 9 8 8 41:34 35
9. Teplice B 25 10 4 11 42:39 34
10. Dukla Praha 25 8 6 11 32:46 30
11. Pardubice 25 7 6 12 37:48 27
12. Č. Budějovice 25 7 6 12 37:54 27
13. Meteor Praha 25 6 6 13 22:36 24
14. Hr. Králové B 25 6 4 15 32:61 22
15. Sezimovo Ústí 25 5 4 16 26:72 19
16. Most B 25 5 3 17 41:75 18

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
21. kolo:
Vejprnice – Písek 6:5 (starší), 3:1 (mladší) Klatovy – Český Krumlov 1:3, 2:1, Příbram B – Motorlet B 5:0, 5:1, Prachatice – Domažlice 9:1, 4:1, Benešov – Č. Budějovice 3:1, 1:0, Hořovicko – Strakonice 3:2, 0:2, Vlašim – Rokycany 3:1, 2:1.

Starší
1. Vejprnice 21 11 6 4 52:34 39
2. Motorlet B 21 12 3 6 41:31 39
3. Příbram B 21 11 5 5 58:32 38
4. Písek 21 12 2 7 47:33 38
5. Strakonice 21 11 4 6 37:28 37
6. Rokycany 21 9 5 7 46:41 32
7. Český Krumlov 21 9 3 9 31:31 30
8. SKP Budějovice 21 9 2 10 38:35 29
9. Prachatice 21 7 5 9 36:37 26
10. Vlašim 21 7 4 10 32:35 25
11. Benešov 21 7 4 10 39:44 25
12. Hořovicko 21 5 5 11 28:52 20
13. Domažlice 21 5 4 12 28:52 19
14. Klatovy 21 5 2 14 29:57 17

Mladší
1. Vejprnice 21 17 2 2 82:18 53
2. Příbram B 21 16 1 4 67:20 49
3. Strakonice 21 13 2 6 50:27 41
4. Rokycany 21 12 3 6 48:23 39
5. Benešov 21 11 4 6 34:38 37
6. Vlašim 21 10 3 8 28:29 33
7. Motorlet B 21 9 5 7 45:29 32
8. SKP Budějovice 21 9 4 8 46:27 31
9. Písek 21 8 5 8 32:24 29
10. Prachatice 21 6 1 14 28:57 19
11. Domažlice 21 5 3 13 17:52 18
12. Český Krumlov 21 5 2 14 25:53 17
13. Klatovy 21 5 2 14 25:64 17
14. Hořovicko 21 2 1 18 25:91 7

Skupina B
21. kolo:
SK Kladno – Varnsdorf 6:1, 6:0, Roudnice – Libuš 3:1, 0:2, K. Vary – Sokolov 0:3, 0:1, Horní Měcholupy – Most 5:0, 0:0, Loko Česká Lípa – Junior Praha 1:2, 3:12, Vikt. Žižkov – Meteor Praha B 2:0, 3:2, Arsenal Česká Lípa – Ústí n. L. 1:4, 0:2.

Starší
1. Sokolov 21 20 0 1 112:18 60
2. Kladno 21 17 1 3 82:17 52
3. Vikt. Žižkov 21 13 4 4 53:29 43
4. Ústí n. L. 21 9 4 8 46:43 31
5. Roudnice 21 9 3 9 43:40 30
6. Libuš 21 9 3 9 53:52 30
7. Meteor Praha 21 9 2 10 38:36 29
8. H. Měcholupy 21 8 5 8 39:39 29
9. Most 21 7 6 8 33:47 27
10. Junior Praha 21 7 5 9 28:58 26
11. Ars. Č. Lípa 21 7 4 10 39:47 25
12. K. Vary 21 7 1 13 33:65 22
13. Loko. Č. Lípa 21 1 5 15 16:78 8
14. Varnsdorf 21 0 5 16 17:63 5

Mladší
1. Sokolov 21 17 3 1 98:24 54
2. Vikt. Žižkov 21 15 5 1 91:25 50
3. Kladno 21 14 4 3 69:26 46
4. Ústí n. L. 21 14 4 3 59:25 46
5. Libuš 21 12 1 8 69:32 37
6. Meteor Praha 21 9 5 7 37:34 32
7. Roudnice 21 8 6 7 45:34 30
8. K. Vary 21 9 2 10 43:36 29
9. Ars. Č. Lípa 21 9 2 10 41:38 29
10. Junior Praha 21 8 1 12 45:65 25
11. Most 21 3 5 13 26:67 14
12. H. Měcholupy 21 3 4 14 20:56 13
13. Varnsdorf 21 3 2 16 21:69 11
14. Loko. Č. Lípa 21 1 0 20 18:151 3

Skupina C
21. kolo:
Pěnčín/Turnov – Jablonec B 1:3, 0:5, Liberec B – Rapid Liberec 2:2, 1:1, Kosmonosy – Litomyšl 2:0, 3:2, Ol. Hr. Králové – Dvůr Králové 4:2, 5:0, Nový Bydžov – Zenit Čáslav 3:1, 4:0, Pardubice B – Jičín 8:0, 2:2, FK Kolín – Chrudim 0:1, 2:3.

Starší
1. Rapid Liberec 19 14 2 3 44:20 44
2. Nový Bydžov 21 14 2 5 45:24 44
3. Jablonec B 21 13 4 4 54:23 43
4. Ol. Hr. Králové 21 12 2 7 52:36 38
5. Pardubice 21 11 3 7 45:23 36
6. Liberec B 21 10 6 5 41:27 36
7. Chrudim 21 10 5 6 49:26 35
8. Čáslav 21 8 4 9 35:42 28
9. Dvůr Králové 21 8 4 9 34:53 28
10. FK Kolín 21 6 4 11 30:31 22
11. Kosmonosy 21 3 9 9 22:50 18
12. Litomyšl 20 4 1 15 20:55 13
13. Jičín 21 3 4 14 18:54 13
14. Pěnčín/Turnov 20 3 2 15 24:49 11

Mladší
1. Chrudim 21 17 3 1 75:18 54
2. Nový Bydžov 21 16 3 2 49:25 51
3. Liberec B 21 14 3 4 59:17 45
4. O. Hr. Králové 21 14 2 5 76:20 44
5. Pardubice 21 10 5 6 48:38 35
6. FK Kolín 21 10 4 7 52:34 34
7. Jablonec B 21 10 3 8 60:30 33
8. Čáslav 21 10 3 8 54:51 33
9. Rapid Liberec 19 9 3 7 44:37 30
10. Jičín 21 7 1 13 30:49 22
11. Kosmonosy 21 4 5 12 30:50 17
12. Dvůr Králové 21 3 2 16 16:62 11
13. Litomyšl 20 1 1 18 18:75 4
14. Pěnčín/Tur. 20 0 2 18 11:116 2

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

25. kolo: Chrudim – Slavia Praha 1:1 (starší), 0:2 (mladší), Motorlet – Liberec 0:2, 1:0, Sokolov – Č. Budějovice 1:2, 2:4, Teplice – Pardubice 2:1, 4:2, Jablonec – Most 1:2, 0:5, Sparta Praha – Plzeň 3:0, 4:0, Bohemians 1905 – 1. FK Příbram 2:1, 2:0, FK Mladá Boleslav – Hradec Králové 4:1, 0:4.

Starší
1. Slavia Praha 25 22 1 2 86:10 67
2. Sparta Praha 25 16 2 7 85:32 50
3. Jablonec 25 14 5 6 40:28 47
4. Teplice 25 14 3 8 47:40 45
5. Hr. Králové 25 13 4 8 47:40 43
6. Plzeň 25 12 6 7 48:41 42
7. Liberec 25 10 7 8 38:35 37
8. Motorlet 25 10 4 11 47:50 34
9. Č. Budějovice 25 10 3 12 33:36 33
10. Ml. Boleslav 25 10 3 12 42:49 33
11. Pardubice 25 9 2 14 31:41 29
12. Bohemians 05 25 8 4 13 37:47 28
13. Most 25 8 2 15 26:53 26
14. Příbram 25 6 3 16 46:79 21
15. Sokolov 25 5 5 15 27:63 20
16. Chrudim 25 2 8 15 26:62 14

Mladší
1. Slavia Praha 25 20 1 4 83:28 61
2. Sparta Praha 25 18 3 4 95:33 57
3. Bohemians 05 25 16 5 4 69:15 53
4. Hr. Králové 25 14 6 5 67:29 48
5. Příbram 25 15 1 9 57:39 46
6. Teplice 25 13 4 8 47:39 43
7. Ml. Boleslav 25 10 7 8 40:35 37
8. Chrudim 25 11 3 11 56:57 36
9. Sokolov 25 11 3 11 51:59 36
10. Č. Budějovice 25 8 6 11 42:57 30
11. Motorlet 25 7 6 12 30:50 27
12. Most 25 7 4 14 37:60 25
13. Liberec 25 4 8 13 27:57 20
14. Pardubice 25 5 4 16 29:67 19
15. Plzeň 25 5 3 17 24:51 18
16. Jablonec 25 2 4 19 20:98 10

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
21. kolo:
Tachov – České Budějovice B 0:3 (starší), 1:3 (mladší), FK Hořovicko – Sušice 0:2, 3:3, 1. FK Příbram B – Podolí 5:1, 1:0, Prachatice – Dukla Praha 2:2, 2:0, Tábor – Vejprnice 3:2, 1:1, Písek – Č. l. Union Beroun 1:1, 3:0, Plzeň B – Doubravka 2:1, 2:2.

Starší
1. Příbram B 21 16 4 1 93:29 52
2. Dukla Praha 21 11 7 3 47:26 40
3. Písek 21 10 7 4 36:17 37
4. Č. Budějovice 21 11 3 7 49:32 36
5. Plzeň B 21 10 5 6 35:28 35
6. Doubravka 21 9 6 6 44:25 33
7. Tábor 21 9 5 7 35:29 32
8. Sušice 21 9 5 7 33:39 32
9. Beroun 21 8 5 8 24:33 29
10. Podolí 21 9 1 11 30:41 28
11. Prachatice 21 6 4 11 29:51 22
12. Hořovicko 21 4 5 12 26:54 17
13. Tachov 21 4 4 13 37:64 16
14. Vejprnice 21 0 1 20 13:63 1

Mladší
1. Písek 21 17 3 1 68:16 54
2. Prachatice 21 14 5 2 84:24 47
3. Tábor 21 14 3 4 66:25 45
4. Příbram B 21 13 2 6 47:28 41
5. Beroun 21 12 3 6 50:26 39
6. Plzeň B 21 11 4 6 46:37 37
7. Č. Budějovice B 21 11 2 8 41:35 35
8. Podolí 21 9 2 10 38:32 29
9. Dukla Praha 21 8 5 8 35:33 29
10. Vejprnice 21 5 6 10 23:35 21
11. Doubravka 21 5 2 14 24:53 17
12. Sušice 21 3 2 16 29:79 11
13. Hořovicko 21 2 3 16 31:89 9
14. Tachov 21 1 2 18 21:91 5

Skupina B
21. kolo:
Junior Praha – Neratovice /Byškovice 1:0, 3:4, Sokolov B – Česká Lípa 4:2, 4:1, Rakovník – SK Kladno 0:4, 1:2, Sparta Praha B – Bohemians B 2:0, 4:0, Ústí n. L. – Most B 1:1, 1:1, Teplice B – Meteor Praha 2:3, 0:6, Děčín – Střešovice 3:1, 0:7.

Starší
1. Kladno 21 18 2 1 78:16 56
2. Sparta Praha B 21 18 0 3 66:19 54
3. Meteor Praha 21 13 1 7 46:24 40
4. Ústí n. L. 21 10 3 8 35:36 33
5. Rakovník 21 10 2 9 49:56 32
6. Teplice B 21 10 1 10 44:45 31
7. Bohemians B 21 9 3 9 36:30 30
8. Most B 21 8 3 10 41:39 27
9. Děčín 21 8 2 11 33:44 26
10. Junior Praha 21 8 0 13 29:55 24
11. Neratovice 21 7 1 13 29:30 22
12. Střešovice 21 5 4 12 30:51 19
13. Česká Lípa 21 6 0 15 34:72 18
14. Sokolov B 21 5 2 14 23:56 17

Mladší
1. Kladno 21 18 1 2 83:23 55
2. Sparta Praha B 21 17 2 2 90:13 53
3. Meteor Praha 21 16 2 3 69:17 50
4. Střešovice 21 13 2 6 54:29 41
5. Ústí n.L. 21 9 4 8 41:29 31
6. Most B 21 9 4 8 51:46 31
7. Bohemians B 21 8 5 8 43:42 29
8. Teplice B 21 8 5 8 43:43 29
9. Sokolov B 21 8 3 10 29:29 27
10. Česká Lípa 21 7 3 11 34:58 24
11. Neratovice 21 5 4 12 25:62 19
12. Junior Praha 21 6 0 15 26:63 18
13. Děčín 21 3 1 17 15:86 10
14. Rakovník 21 2 0 19 21:84 6

Skupina C
21. kolo:
Čáslav – Nymburk 0:2, 7:0, Slavia Praha B – Náchod/Deštné 3:0, 3:0, Úpa – V. Mýto 6:1, 2:7, Žižkov – Liberec B 0:1, 8:2, Pardubice B – Ml. Boleslav B 2:0, 0:8, FK Kolín – N. Bydžov 0:1, 3:3, Letohrad – Hr. Králové B odloženo.

Starší
1. Slavia Praha B 21 14 5 2 67:25 47
2. Úpa 21 12 5 4 42:21 41
3. Náchod/Deštné 21 12 4 5 38:18 40
4. Nový Bydžov 21 9 6 6 40:30 33
5. Kolín 21 10 3 8 37:32 33
6. Liberec B 21 10 1 10 40:41 31
7. Pardubice 21 9 3 9 28:36 30
8. Žižkov 21 8 5 8 33:29 29
9. Hr. Králové B 20 8 2 10 28:27 26
10. Čáslav 21 8 0 13 23:48 24
11. Nymburk 21 6 4 11 28:48 22
12. Letohrad 20 6 3 11 32:40 21
13. Vysoké Mýto 21 6 3 12 19:36 21
14. Ml. Boleslav B 21 5 2 14 18:42 17

Mladší
1. Slavia Pha B 21 19 1 1 153:12 58
2. Vysoké Mýto 21 17 2 2 87:23 53
3. Nový Bydžov 21 15 1 5 71:38 46
4. Náchod/Dešt. 21 14 2 5 81:27 44
5. M. Boleslav B 21 12 4 5 67:29 40
6. Kolín 21 13 1 7 59:42 40
7. Žižkov 21 9 5 7 61:30 32
8. Hr. Králové B 20 8 4 8 42:46 28
9. Úpa 21 8 2 11 44:59 26
10. Čáslav 21 7 3 11 46:37 24
11. Pardubice 21 4 2 15 27:92 14
12. Letohrad 20 3 1 16 15:93 10
13. Liberec B 21 3 0 18 20:110 9
14. Nymburk 21 0 0 21 10:145 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

25. kolo: Brandýs/Boleslav – Novo Kladno 5:1 (starší), 5:0 (mladší), Pš. Mělník – AFK Kolín 3:0, 4:2, Polaban Nymburk – Union Čelákovice 2:1, 1:5, Spartak Příbram – SK Kladno B 3:5, 2:4, FK Neratovice /Byškovice – Tn. Sedlčany 4:0, 5:0, Boh. Poděbrady – Kablo Kročehlavy 6:2, 1:1, SK Slaný – Sparta Kutná Hora 2:2, 3:2.

Starší
1. Kladno B 23 19 4 0 101:21 61
2. Brandýs/Bol. 22 17 4 1 72:26 55
3. Neratovice 22 13 3 6 63:23 42
4. Sp. Příbram 22 11 5 6 68:38 38
5. Rakovník 22 11 5 6 50:36 38
6. Čelákovice 23 10 4 9 42:31 34
7. Nymburk 22 10 3 9 38:47 33
8. Slaný 22 8 3 11 43:51 27
9. Novo Kladno 23 8 2 13 42:65 26
10. Kročehlavy 23 7 5 11 33:57 26
11. Sedlčany 22 6 4 12 42:51 22
12. AFK Kolín 23 6 2 15 30:105 20
13. Poděbrady 22 5 4 13 39:57 19
14. Pš. Mělník 22 5 4 13 31:53 19
15. Kutná Hora 23 5 2 16 44:77 17

Mladší
1. Neratovice 22 18 2 2 98:21 56
2. SK Rakovník 22 17 4 1 82:24 55
3. Kladno B 23 15 2 6 68:32 47
4. Kročehlavy 23 11 5 7 42:39 38
5. Brandýs/Bol. 22 12 1 9 58:45 37
6. Čelákovice 23 11 4 8 54:53 37
7. Kutná Hora 23 11 1 11 64:53 34
8. Sp. Příbram 22 10 3 9 47:39 33
9. B. Poděbrady 22 10 3 9 41:55 33
10. Pš. Mělník 22 8 2 12 33:48 26
11. Slaný 22 7 5 10 47:63 26
12. Nymburk 22 6 4 12 33:49 22
13. Novo Kladno 23 6 2 15 25:51 20
14. Sedlčany 22 3 3 16 37:72 12
15. AFK Kolín 23 2 1 20 16:101 7

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
21. kolo:
Králův Dvůr – Loděnice 5:0, FC Mělník – Rudná 2:1, Tn Rakovník – Vysoký Újezd 5:1, Hostouň – Lužná 3:2, Beroun – Velvary 3:0, Klecany – N. Strašecí 4:2, Libiš – Zdice 5:0.

1. Beroun 21 20 0 1 76:19 60
2. Tn. Rakovník 21 18 2 1 127:26 56
3. Hostouň 21 15 2 4 77:38 47
4. Velvary 21 11 4 6 64:52 37
5. FC Mělník 21 11 4 6 51:45 37
6. Králův Dvůr 21 11 1 9 65:58 34
7. Lužná 21 10 2 9 47:46 32
8. Libiš 21 8 3 10 29:36 27
9. Vysoký Újezd 21 8 1 12 51:63 25
10. N. Strašecí 21 7 2 12 54:59 23
11. Zdice 21 5 3 13 35:91 18
12. Rudná 21 5 0 16 41:71 15
13. Klecany 21 3 3 15 22:62 12
14. Loděnice 21 1 1 19 15:88 4

Skupina B
21. kolo:
Všechlapy – Mn. Hradiště 0:12, Brandýs/Boleslav B – Krnsko 6:2, Semice – Luštěnice 2:1, Čejetice – Velký Borek 2:3, Dol. Bousov – Milovice 4:0, Byšice – Pěčice 2:4, Bakov n. Jiz. – Sn. Poděbrady 1:0.

1. Mn. Hradiště 21 18 2 1 97:13 56
2. Bakov n. J 21 14 2 5 80:25 44
3. Čejetice 21 12 3 6 53:37 39
4. Brand./Bol. B 21 12 2 7 78:53 38
5. Velký Borek 21 12 2 7 48:38 38
6. Pěčice 21 12 1 8 68:39 37
7. Byšice 21 10 5 6 61:44 35
8. Semice 21 8 5 8 57:49 29
9. Luštěnice 21 9 1 11 31:40 28
10. Sn. Poděbrady 21 7 3 11 27:55 24
11. Krnsko 21 7 1 13 34:72 22
12. Dol. Bousov 21 6 2 13 34:48 20
13. Všechlapy 21 2 3 16 19:108 9
14. Milovice 21 1 2 18 17:83 5

Skupina C
21. kolo:
Říčany – Jirny 1:3, Libodřice – Malešov 3:2, Velim B – FK Kolín B 4:0, Ovčáry – Uhl. Janovice 0:6, Český Brod – Kouřim 3:3, Kunice – Zeleneč odloženo, Polepy – Pečky odloženo.

1. Kunice 20 16 2 2 70:18 50
2. Velim B 21 16 1 4 85:24 49
3. Jirny 21 15 4 2 79:24 49
4. Polepy 20 14 1 5 58:28 43
5. Pečky 20 13 2 5 87:36 41
6. Zeleneč 20 9 4 7 47:34 31
7. Říčany 21 8 5 8 37:36 29
8. FK Kolín B 21 8 2 11 53:60 26
9. Český Brod 21 7 4 10 45:52 25
10. Malešov 21 5 6 10 39:57 21
11. Uhl. Janovice 21 6 2 13 40:70 20
12. Kouřim 21 5 3 13 61:84 18
13. Ovčáry 21 3 2 16 33:100 11
14. Libodřice 21 1 0 20 22:133 3

Skupina D
21. kolo:
Petrovice – Podlesí 2:0, Benešov B – Milín 2:1, Votice – Mirošovice 2:1, Sedl./Prčice – Jankov 1:0, Lety – Týnec n. S. 3:5, Teplýšovice – Nový Knín 2:2, Dobříš – Jílové 7:0.

1. Dobříš 21 19 2 0 102:16 59
2. Jankov 21 12 2 7 59:38 38
3. Lety 21 12 1 8 41:51 37
4. Jílové 21 11 1 9 65:47 34
5. Votice 21 10 3 8 36:37 33
6. Sedl./Prčice 21 10 0 11 34:40 30
7. Nový Knín 21 9 3 9 43:59 30
8. Benešov B 21 8 5 8 36:42 29
9. Týnec n. S 21 9 1 11 40:48 28
10. Petrovice 21 8 3 10 53:60 27
11. Mirošovice 21 8 2 11 46:54 26
12. Podlesí 21 8 1 12 32:49 25
13. Milín 21 6 1 14 32:50 19
14. Teplýšovice 21 4 1 16 34:62 13

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

25. kolo: Sedlčany – Tn. Rakovník 8:0 (starší), 0:1 (mladší), Brandýs/ Boleslav – Pš. Mělník 6:1, 3:1, Mn. Hradiště – AFK Kolín 1:0, 1:2, Lysá n. L. – Vlašim 6:0, 3:1, Kosmonosy – V. Borek 6:2, 3:0, Kutná Hora – Králův Dvůr 3:0, 6:3, Čelákovice – Sp. Příbram 2:2, 0:2, Benešov – SK Kladno B 2:0, 6:0. Dohrávka: Sedlčany – V. Borek 3:1, 3:0.

Starší
1. SK Kladno 25 21 3 1 91:11 66
2. Sedlčany 24 20 1 3 110:32 61
3. Benešov 24 20 1 3 76:17 61
4. Brandýs/Bol. 24 15 2 7 59:31 47
5. Sp. Příbram 24 14 4 6 69:27 46
6. Kosmonosy 24 14 3 7 67:35 45
7. V. Borek 25 12 4 9 52:44 40
8. Kutná Hora 24 11 3 10 45:40 36
9. Pš. Mělník 25 10 2 13 37:56 32
10. Lysá n. L. 24 8 1 15 32:52 25
11. Čelákovice 24 7 1 16 38:71 22
12. Mn. Hradiště 23 6 2 15 20:46 20
13. AFK Kolín 24 4 6 14 23:63 18
14. Vlašim 25 5 1 19 25:74 16
15. Tn. Rakovník 24 4 1 19 25:85 13
16. Králův Dvůr 23 4 1 18 17:102 13

Mladší
1. Benešov 24 22 2 0 122:12 68
2. Sedlčany 24 18 3 3 104:30 57
3. Kosmonosy 23 17 2 4 56:19 53
4. SK Kladno 25 15 3 7 53:35 48
5. Tn. Rakovník 23 14 3 6 49:30 45
6. Vlašim 25 14 2 9 52:39 44
7. Brandýs/Bol. 24 12 4 8 59:36 40
8. AFK Kolín 24 11 2 11 46:39 35
9. Sp. Příbram 24 8 4 12 35:41 28
10. Králův Dvůr 23 8 1 14 31:58 25
11. Čelákovice 24 7 4 13 38:69 25
12. Lysá n. L. 24 7 4 13 30:64 25
13. Pš. Mělník 25 6 4 15 47:63 22
14. Kutná Hora 24 7 1 16 38:63 22
15. Mn. Hradiště 23 4 4 15 16:61 16
16. Velký Borek 25 0 1 24 5:122 1

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
21. kolo:
Kralupy – SK Rakovník B 2:2 (starší), 0:3 (mladší), Brandýsek – Milín 3:1, 10:0, Odolena Voda – N. Strašecí 0:5, 1:1, Dobříš – Beroun 2:7, 8:0.

Starší
1. Sp. Kladno 17 16 1 0 88:11 49
2. N. Strašecí 15 12 0 3 66:18 36
3. Beroun 15 10 0 5 46:27 30
4. SK Rakovník B 17 8 3 6 35:21 27
5. Dobříš 16 8 3 5 38:42 27
6. Kralupy 14 7 2 5 36:24 23
7. Kročehlavy 15 6 1 8 28:52 19
8. Odolena Voda 15 5 0 10 29:43 15
9. Slaný 16 4 0 12 38:54 12
10. Brandýsek 17 3 1 13 11:53 10
11. Milín 15 1 1 13 21:91 4
Mníšek p. B. ze soutěže odstoupil

Mladší
1. Dobříš 16 13 1 2 89:17 40
2. Sp. Kladno 17 13 1 3 67:8 40
3. Odolena Voda 15 11 3 1 60:11 36
4. Slaný 16 10 2 4 52:11 32
5. N. Strašecí 15 6 3 6 43:37 21
6. Rakovník B 17 7 0 10 38:42 21
7. Beroun 15 6 2 7 38:38 20
8. Kročehlavy 15 6 1 8 32:34 19
9. Kralupy 14 3 2 9 32:45 11
10. Brandýsek 17 3 1 13 34:102 10
11. Milín 15 0 0 15 3:143 0
Mníšek p. B. ze soutěže odstoupil

Skupina B
21. kolo:
Milovice – Benátky n. J. 3:2, 2:0, Brandýs/Boleslav B – FC Mělník 3:1, 4:2, AFK Pečky – Jestř. Lhota 1:5, 4:1, Český Brod – Velim 0:4, 0:2, Sadská – Nymburk B 1:2, 0:11, Semice – Boh. Poděbrady odloženo.

Starší
1. Velim 19 17 1 1 91:10 52
2. Brandýs/Bol. B 20 16 1 3 83:27 49
3. Benátky n. J. 20 14 1 5 89:24 43
4. Libiš 19 11 4 4 50:24 37
5. Český Brod 19 9 2 8 46:32 29
6. Nymburk B 19 8 3 8 56:60 27
7. Milovice 19 8 3 8 24:35 27
8. Jestřabí Lhota 20 8 1 11 26:45 25
9. FC Mělník 19 6 1 12 25:41 19
10. Sadská 19 5 3 11 31:50 18
11. AFK Pečky 20 4 4 12 22:75 16
12. B. Poděbrady 18 3 2 13 21:89 11
13. Semice 19 3 0 16 24:76 9

Mladší
1. Libiš 19 16 2 1 101:13 50
2. Velim 19 16 2 1 87:13 50
3. Brandýs/Bol. 20 14 1 5 101:29 43
4. Nymburk B 19 12 1 6 93:37 37
5. Český Brod 19 10 5 4 66:16 35
6. FC Mělník 19 8 2 9 44:34 26
7. B. Poděbrady 18 7 4 7 63:55 25
8. Milovice 19 8 1 10 32:55 25
9. AFK Pečky 20 7 3 10 29:69 24
10. Benátky n. J. 20 5 6 9 33:46 21
11. Jestř. Lhota 20 4 3 13 18:65 15
12. Sadská 19 2 2 15 22:95 8
13. Semice 19 0 0 19 11:173 0

Skupina C
21. kolo:
Říčany – Votice 13:0, 1:3, Kouřim – FK Kolín B 1:3, 3:2, Dobřejovice – Týnec n. S. 0:12, 2:3, Benešov B – Sedlec/Prčice 2:1, 8:1, Čáslav B – Čerčany 5:2, 3:2, Kunice – Jesenice odloženo.

Starší
1. Říčany 19 17 0 2 85:14 51
2. Čerčany 19 15 2 2 83:25 47
3. Kunice 18 15 0 3 76:14 45
4. Týnec n. S 20 13 2 5 60:21 41
5. Sedl./Prčice 19 10 1 8 38:48 31
6. Benešov B 19 8 2 9 35:36 26
7. Sázava 19 8 1 10 40:40 25
8. Čáslav B 19 8 1 10 40:59 25
9. Dobřejovice 20 7 0 13 34:83 21
10. Jesenice 19 6 1 12 38:62 19
11. FK Kolín B 20 6 1 13 36:60 19
12. Kouřim 20 4 2 14 18:47 14
13. Votice 19 1 1 17 14:88 4

Mladší
1. Čáslav B 19 17 1 1 85:12 52
2. Týnec n. S 20 16 3 1 90:14 51
3. Votice 19 14 1 4 78:28 43
4. Říčany 19 9 5 5 52:21 32
5. Benešov B 19 8 5 6 50:34 29
6. Kouřim 20 8 4 8 38:35 28
7. Kunice 18 8 3 7 61:35 27
8. FK Kolín B 20 8 1 11 45:51 25
9. Čerčany 19 7 3 9 35:32 24
10. Dobřejovice 20 7 0 13 46:65 21
11. Sedl/Prčice 19 6 1 12 46:74 19
12. Jesenice 19 2 0 17 13:160 6
13. Sázava 19 1 1 17 20:98 4

Autor: Vlastimil Dudáček

18.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Sezónní nemoci: jak je zdravé Kolínsko?

Kolínsko - Rýma, chřipka, nachlazení, pokašlávání. I to je spojené se zimními měsíci.

Do třetice si Kozlové nad Davidem smlsli

Kolín – I když je David servis České Budějovice předposlední, hokejisté Kolína s ním letos již dvakrát prohráli. V sobotu však dokázali nováčka druhé ligy poprvé porazit. Doma vyhráli přesvědčivě 6:1.

Ženu srazilo auto, na Výfuku přistával vrtulník

Kolín - Ženu srazilo na přechodu auto v křižovatce Benešovy a Masarykovy ulice v Kolíně. Její vážná zranění si vyžádala přistání záchranářského vrtulníku.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies