VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, víkend 24. a 25. dubna

Střední Čechy - Mládežnické fotbalové soutěže mají za sebou další díl z dlouhého maratónu letošní fotbalové sezony.

27.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Zatímco ligové soutěže a krajské přebory už odehrály 22. kolo, divizní soutěže a I. A třídy měly na programu 18. dějství. A rodily se i zajímavé výsledky v podání středočeských družstev, která i míchala pořadím v tabulkách. Jedním z nich je vystoupení divizního dorostu 1. FK Příbram, který sice dál vládne divizi A, ale na čele už má náskok jen dva body. Trochu nečekaně prohrál v Rokycanech, zatímco pronásledovatelé z Motorletu, Vejprnic i Písku naplno bodovali.

ČESKÁ LIGA DOROSTU

22. kolo: Slavia Praha B – Plzeň B 1:0 (starší), 3:1 (mladší), Teplice B – Jablonec 2:1, 2:3, Motorlet – Meteor Praha 2:1, 0:2, Bohemians 1905 B – Ml. Boleslav B 2:1, 1:1, Sparta Praha B – Liberec 2:1, 3:1, Hr. Králové B – Pardubice 1:2, 0:0, Most B – Č. Budějovice B 2:0, 2:3, Sez. Ústí – Dukla Praha 3:1, 1:6.

Starší
1. Pardubice 22 16 2 4 47:21 50
2. Liberec 22 15 2 5 57:31 47
3. Plzeň B 22 11 6 5 38:22 39
4. Motorlet 22 9 8 5 31:24 35
5. Slavia Praha B 22 10 4 8 34:26 34
6. Sparta Praha B 22 10 3 9 46:35 33
7. Hr. Králové B 22 7 8 7 28:28 29
8. Bohemians 05 B 22 8 4 10 33:29 28
9. Meteor Praha 22 8 4 10 32:29 28
10. Jablonec 22 8 4 10 40:44 28
11. Teplice B 22 9 1 12 33:50 28
12. Most B 22 7 5 10 29:52 26
13. Sezimovo Ústí 22 8 2 12 27:54 26
14. Ml. Boleslav B 22 6 4 12 31:32 22
15. Dukla Praha 22 5 7 10 25:37 22
16. Č. Budějovice B 22 6 2 14 27:44 20

Mladší
1. Jablonec 22 17 2 3 80:29 53
2. Sparta Praha B 22 13 4 5 63:35 43
3. Slavia Praha B 22 13 4 5 50:29 43
4. Plzeň B 22 12 4 6 55:34 40
5. Liberec 22 10 6 6 59:39 36
6. Bohemians 05 B 22 10 6 6 44:41 36
7. Motorlet 22 11 3 8 39:47 36
8. Ml. Boleslav B 22 8 8 6 36:25 32
9. Dukla Praha 22 7 6 9 28:38 27
10. Č. Budějovice B 22 7 5 10 32:44 26
11. Teplice B 22 7 4 11 33:37 25
12. Pardubice 22 6 6 10 31:38 24
13. Meteor Praha 22 6 6 10 21:29 24
14. Most B 22 5 3 14 40:65 18
15. Hr. Králové B 22 4 3 15 24:57 15
16. Sezimovo Ústí 22 3 4 15 21:69 13

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
18. kolo:
Písek – Domažlice 2:1 (starší), 2:1 (mladší), Český Krumlov – Benešov 1:0, 0:2, Motorlet B – SKP Č. Budějovice 3:1, 0:2, Strakonice – Prachatice 1:1, 1:0, Rokycany – Příbram B 2:0, 2:4, Vejprnice – Klatovy 8:1, 4:0, Vlašim – Hořovicko 2:0, 2:2.

Starší
1. Příbram B 18 10 5 3 53:27 35
2. Motorlet B 18 10 3 5 36:25 33
3. Vejprnice 18 9 5 4 42:27 32
4. Písek 18 10 2 6 38:25 32
5. Strakonice 18 9 4 5 33:25 31
6. SKP Budějovice 18 8 2 8 33:30 26
7. Rokycany 18 7 5 6 39:37 26
8. Český Krumlov 18 7 2 9 23:29 23
9. Prachatice 18 6 4 8 25:32 22
10. Vlašim 18 6 3 9 26:30 21
11. Domažlice 18 5 4 9 26:34 19
12. Benešov 18 5 4 9 31:41 19
13. Hořovicko 18 4 5 9 24:44 17
14. Klatovy 18 5 2 11 27:50 17

Mladší
1. Vejprnice 18 14 2 2 67:15 44
2. Příbram B 18 13 1 4 55:18 40
3. Strakonice 18 11 2 5 40:25 35
4. Rokycany 18 10 3 5 40:18 33
5. Vlašim 18 9 3 6 26:22 30
6. Benešov 18 9 3 6 30:37 30
7. Motorlet B 18 8 4 6 38:23 28
8. SKP Budějove 18 8 3 7 41:26 27
9. Písek 18 7 4 7 30:21 25
10. Domažlice 18 5 3 10 15:40 18
11. Prachatice 18 5 1 12 22:46 16
12. Český Krumlov 18 4 2 12 20:45 14
13. Klatovy 18 4 2 12 22:54 14
14. Hořovicko 18 2 1 15 21:77 7

Skupina B
18. kolo:
Varnsdorf – Most 1:3, 1:0, Libuš – Loko Č. Lípa 7:0, 12:0, Sokolov – Junior Praha 20:0, 15:0, Meteor Praha B – H. Měcholupy 1:2, 0:0, Ústí n. L. – Karlovy Vary 0:1, 4:1, Kladno – Roudnice 6:2, 3:1, Arsenal Č. Lípa – Vikt. Žižkov 1:1, 1:2.

Starší
1. Sokolov 18 17 0 1 103:17 51
2. Kladno 18 15 1 2 71:13 46
3. Vikt. Žižkov 18 10 4 4 46:28 34
4. Meteor Pha B 18 9 2 7 35:26 29
5. Libuš 18 8 3 7 47:44 27
6. Ústí n. L. 18 8 3 7 39:37 27
7. H. Měcholupy 18 7 5 6 31:33 26
8. Most 18 7 4 7 32:41 25
9. Roudnice 18 7 2 9 31:34 23
10. Ars. Č. Lípa 18 6 4 8 36:38 22
11. Junior Praha 18 6 3 9 24:55 21
12. Karlovy Vary 18 5 1 12 30:61 16
13. Loko Č. Lípa 18 1 4 13 14:72 7
14. Varnsdorf 18 0 4 14 15:55 4

Mladší
1. Sokolov 18 14 3 1 88:24 45
2. Vikt. Žižkov 18 13 4 1 83:21 43
3. Ústí n. L. 18 13 3 2 55:20 42
4. Kladno 18 12 4 2 58:22 40
5. Meteor Pha B 18 9 3 6 30:26 30
6. Libuš 18 9 1 8 63:31 28
7. Karlovy Vary 18 9 1 8 40:30 28
8. Roudnice 18 7 5 6 39:29 26
9. Ars. Č. Lípa 18 8 2 8 40:32 26
10. Junior Praha 18 5 1 12 23:58 16
11. H. Měcholupy 18 3 3 12 19:52 12
12. Varnsdorf 18 3 2 13 18:58 11
13. Most 18 2 4 12 20:57 10
14. Loko Č. Lípa 18 1 0 17 11:127 3

Skupina C
18. kolo: Jablonec B – Dvůr Králové 4:2, 1:2, Rapid Liberec – Nový Bydžov 4:3, 0:2, Litomyšl – Čáslav 1:1, 1:5, Jičín – Ol. Hr. Králové 1:3, 0:4, AFK Chrudim – Kosmonosy 6:2, 4:0, Pěnčín/Turnov – Liberec B 0:1, 0:7, FK Kolín – Pardubice B 0:0, 0:3.

Starší
1. Rapid Liberec 16 13 1 2 36:15 40
2. Jablonec B 18 11 4 3 47:19 37
3. Nový Bydžov 18 11 2 5 34:21 35
4. Ol. Hr. Králové 18 10 2 6 44:30 32
5. Liberec B 18 9 4 5 37:24 31
6. Pardubice 18 9 3 6 32:18 30
7. Chrudim 18 8 4 6 46:25 28
8. Dvůr Králové 18 8 3 7 28:40 27
9. Čáslav 18 7 3 8 28:34 24
10. FK Kolín 18 6 4 8 29:25 22
11. Kosmonosy 18 2 9 7 20:45 15
12. Jičín 18 2 4 12 16:44 10
13. Litomyšl 17 3 1 13 17:50 10
14. Pěnčín/Turnov 17 2 2 13 17:41 8

Mladší
1. Chrudim 18 15 2 1 65:14 47
2. Nový Bydžov 18 13 3 2 40:23 42
3. Liberec B 18 13 1 4 52:14 40
4. Ol. Hr. Králové 18 11 2 5 62:19 35
5. Pardubice 18 9 4 5 43:29 31
6. FK Kolín 18 9 3 6 44:30 30
7. Čáslav 18 9 3 6 50:44 30
8. Jablonec B 18 8 2 8 52:28 26
9. Rapid Liberec 16 8 2 6 39:31 26
10. Jičín 18 6 0 12 25:43 18
11. Kosmonosy 18 3 5 10 26:41 14
12. Dvůr Králové 18 3 2 13 16:53 11
13. Litomyšl 17 1 1 15 13:64 4
14. Pěnčín/Turn. 17 0 2 15 8:102 2

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

22. kolo: Slavie Praha – Most 2:0 (starší), 4:1 (mladší), Liberec – Jablonec 0:0, 3:1, Č. Budějovice – Sparta Praha 0:5, 1:2, Pardubice – Plzeň 1:2, 2:1, Příbram – Teplice 1:5, 1:1, Hr. Králové – Sokolov 2:0, 3:0, Chrudim – Motorlet 2:2, 3:0, Ml. Boleslav – Bohemians 1905 3:3, 0:2.

Starší
1. Slavia Praha 22 20 0 2 78:7 60
2. Sparta Praha 22 14 2 6 75:28 44
3. Jablonec 22 13 5 4 38:23 44
4. Plzeň 22 12 5 5 46:32 41
5. Hr. Králové 22 11 4 7 44:36 37
6. Teplice 22 11 3 8 41:38 36
7. Motorlet 22 10 4 8 47:44 34
8. Liberec 22 9 6 7 35:32 33
9. Č. Budějovice 22 9 3 10 30:32 30
10. Ml. Boleslav 22 8 3 11 35:45 27
11. Pardubice 22 8 2 12 26:33 26
12. Bohemians 05 22 6 4 12 31:45 22
13. Most 22 6 1 15 20:50 19
14. Sokolov 22 5 3 14 24:59 18
15. Příbram 22 5 2 15 41:76 17
16. Chrudim 22 2 7 13 24:55 13

Mladší
1. Slavia Praha 22 17 1 4 76:27 52
2. Sparta Praha 22 15 3 4 78:32 48
3. Bohemians 05 22 14 4 4 60:13 46
4. Hr. Králové 22 13 5 4 61:26 44
5. Příbram 22 14 1 7 49:32 43
6. Chrudim 22 11 3 8 55:48 36
7. Ml. Boleslav 22 9 7 6 38:28 34
8. Teplice 22 10 4 8 38:37 34
9. Sokolov 22 9 3 10 40:51 30
10. Č. Budějovice 22 6 6 10 37:51 24
11. Motorlet 22 5 6 11 27:44 21
12. Liberec 22 4 8 10 26:51 20
13. Most 22 5 4 13 30:52 19
14. Plzeň 22 5 3 14 24:44 18
15. Pardubice 22 4 4 14 22:58 16
16. Jablonec 22 2 4 16 20:87 10

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
18. kolo:
Č. Budějovice B – Dukla Praha 3:3 (starší), 4:1 (mladší), Sušice – Tábor 1:1, 1:7, Podolí – Vejprnice 1:0, 3:0, Beroun – Prachatice 2:1, 1:1, Doubravka – Příbram B 2:2, 2:5, Tachov – Hořovicko 1:3, 9:2, Plzeň B – Písek 1:1, 0:3.

Starší
1. Příbram B 18 14 3 1 82:25 45
2. Dukla Praha 18 9 6 3 37:24 33
3. Písek 18 9 5 4 31:15 32
4. Doubravka 18 8 6 4 37:20 30
5. Č. Budějovice B 18 9 3 6 42:29 30
6. Podolí 18 9 1 8 29:32 28
7. Sušice 18 8 4 6 29:34 28
8. Beroun 18 8 3 7 21:29 27
9. Tábor 18 7 5 6 31:26 26
10. Plzeň B 18 7 5 6 25:25 26
11. Prachatice 18 5 2 11 23:48 17
12. Tachov 18 4 3 11 35:55 15
13. Hořovicko 18 3 5 10 25:46 14
14. Vejprnice 18 0 1 17 11:50 1

Mladší
1. Písek 18 14 3 1 59:16 45
2. Prachatice 18 11 5 2 77:24 38
3. Tábor 18 12 2 4 56:19 38
4. Příbram B 18 11 2 5 43:26 35
5. Beroun 18 10 3 5 42:23 33
6. Č. Budějovice B 18 10 2 6 38:30 32
7. Plzeň B 18 9 3 6 39:33 30
8. Podolí 18 9 2 7 36:26 29
9. Dukla Praha 18 8 4 6 31:25 28
10. Vejprnice 18 4 4 10 19:33 16
11. Doubravka 18 4 1 13 19:45 13
12. Sušice 18 3 1 14 25:69 10
13. Hořovicko 18 2 2 14 26:76 8
14. Tachov 18 1 2 15 18:83 5

Skupina B
18. kolo:
Neratovice – Bohemians 1905 B 0:3, 2:1, Česká Lípa – Ústí n. L. 1:4, 2:3, Kladno – Most B 4:1, 6:2, Meteor Praha – Sparta Praha B 0:2, 1:2, Střešovice – Rakovník 2:3, 5:0, Junior Praha – Sokolov B 4:0, 4:2, Děčín – Teplice B 6:0, 0:6.

Starší
1. Kladno 18 16 2 0 70:11 50
2. Sparta Praha B 18 15 0 3 51:16 45
3. Meteor Praha 18 11 1 6 40:20 34
4. Bohemians 05 B 18 9 3 6 35:25 30
5. Ústí n. L. 18 9 2 7 32:32 29
6. Rakovník 18 9 2 7 46:49 29
7. Teplice B 18 9 0 9 36:39 27
8. Most B 18 7 2 9 39:33 23
9. Děčín 18 6 2 10 28:41 20
10. Neratovice 18 6 1 11 23:27 19
11. Střešovice 18 5 3 10 26:43 18
12. Junior Praha 18 6 0 12 26:51 18
13. Česká Lípa 18 5 0 13 29:59 15
14. Sokolov B 18 3 2 13 16:51 11

Mladší
1. Sparta Praha B 18 15 2 1 82:12 47
2. Kladno 18 15 1 2 78:22 46
3. Meteor Praha 18 13 2 3 55:16 41
4. Střešovice 18 10 2 6 44:28 32
5. Ústí n.L. 18 9 2 7 39:25 29
6. Bohemians 05 B 18 8 4 6 39:31 28
7. Teplice B 18 7 5 6 38:36 26
8. Sokolov B 18 7 3 8 24:24 24
9. Most B 18 7 3 8 38:40 24
10. Česká Lípa 18 6 3 9 29:48 21
11. Neratovice 18 4 4 10 19:51 16
12. Junior Praha 18 5 0 13 18:54 15
13. Děčín 18 2 1 15 13:74 7
14. Rakovník 18 2 0 16 17:72 6

Skupina C
18. kolo:
Nymburk – Vysoké Mýto 3:1, 0:8, Hr. Králové B – Žižkov 1:2, 0:0, Náchod/Deštné – Liberec B 2:3, 6:0, Ml. Boleslav B – Úpa 0:2, 6:1, Nový Bydžov – Slavia Praha B 2:2, 4:0, Čáslav – Letohrad 3:2, 3:0, FK Kolín – Pardubice B 4:1, 5:1.

Starší
1. Slavia Praha B 18 13 4 1 60:19 43
2. Náchod/Deštné 18 12 2 4 37:14 38
3. Úpa 18 10 4 4 34:19 34
4. FK Kolín 18 10 3 5 33:22 33
5. Žižkov 18 8 4 6 31:25 28
6. Nový Bydžov 18 6 6 6 29:29 24
7. Pardubice 18 7 3 8 25:29 24
8. Hr. Králové B 18 7 2 9 23:23 23
9. Liberec B 18 7 1 10 30:39 22
10. Letohrad 18 6 3 9 30:35 21
11. Čáslav 18 7 0 11 18:43 21
12. Vysoké Mýto 18 5 3 10 16:25 18
13. Nymburk 18 4 4 10 20:41 16
14. Ml. Boleslav B 18 4 1 13 14:37 13

Mladší
1. Slavia Pha B 18 17 0 1 145:11 51
2. Vysoké Mýto 18 14 2 2 69:20 44
3. Nový Bydžov 18 13 0 5 57:34 39
4. Náchod/Dešt. 18 12 2 4 78:24 38
5. Ml. Boleslav B 18 10 3 5 53:27 33
6. FK Kolín 18 11 0 7 48:39 33
7. Žižkov 18 8 5 5 52:24 29
8. Hr. Králové 18 8 4 6 41:40 28
9. Úpa 18 7 2 9 40:49 23
10. Čáslav 18 6 2 10 38:32 20
11. Pardubice 18 4 1 13 26:78 13
12. Letohrad 18 3 1 14 13:82 10
13. Liberec B 18 2 0 16 13:94 6
14. Nymburk 18 0 0 18 10:129 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

22. kolo: Rakovník – Kladno B 1:5 (starší), 4:1 (mladší), Novo Kladno – Sp. Příbram 1:3, 1:2, AFK Kolín – Neratovice 0:13, 0:13, Čelákovice – Sedlčany 6:2, 4:0, Kročehlavy – Nymburk 3:1, 3:2, Kutná Hora – Pš. Mělník 4:1, 2:2, Slaný – Poděbrady 3:0, 7:1.

Starší
1. Kladno B 20 17 3 0 92:17 54
2. Brandýs/Boles. 19 14 4 1 59:25 46
3. Neratovice 19 12 2 5 59:20 38
4. Sp. Příbram 19 10 5 4 57:29 35
5. Rakovník 20 10 4 6 47:34 34
6. Čelákovice 20 9 3 8 38:28 30
7. Slaný 20 8 2 10 40:47 26
8. Kročehlavy 20 7 4 9 29:46 25
9. Nymburk 19 7 3 9 31:46 24
10. Novo Kladno 20 7 2 11 38:59 23
11. Sedlčany 19 6 2 11 40:45 20
12. AFK Kolín 20 6 2 12 29:91 20
13. Poděbrady 20 4 4 12 31:51 16
14. Pš. Mělník 19 4 3 12 26:48 15
15. Kutná Hora 20 4 1 15 38:68 13

Mladší
1. SK Rakovník 20 16 3 1 74:21 51
2. Neratovice 19 15 2 2 80:18 47
3. Kladno B 20 13 2 5 60:26 41
4. Kročehlavy 20 11 4 5 38:29 37
5. B. Poděbrady 20 10 2 8 39:48 32
6. Kutná Hora 20 10 1 9 55:44 31
7. Čelákovice 20 9 4 7 44:40 31
8. Sp. Příbram 19 9 3 7 41:31 30
9. Brandýs/Boles. 19 9 1 9 44:41 28
10. Slaný 20 6 4 10 42:59 22
11. Nymburk 19 6 3 10 32:42 21
12. Novo Kladno 20 5 2 13 23:45 17
13. Pš. Mělník 19 5 2 12 23:46 17
14. Sedlčany 19 3 3 13 35:58 12
15. AFK Kolín 20 2 0 18 13:95 6

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
18. kolo:
Loděnice – Lužná 0:1, Rudná – Beroun 0:1, Vysoký Újezd – Velvary 1:1, Nové Strašecí – Hostouň 2:2, Zdice – Tn. Rakovník 0:6, Králův Dvůr – FC Mělník 4:2, Libiš – Klecany 0:2.

1. Beroun 18 17 0 1 64:19 51
2. Tn Rakovník 18 15 2 1 106:20 47
3. Hostouň 18 13 2 3 67:29 41
4. Lužná 18 10 2 6 43:35 32
5. Velvary 18 9 4 5 57:45 31
6. FC Mělník 18 9 4 5 40:38 31
7. Králův Dvůr 18 9 0 9 56:57 27
8. Vysoký Újezd 18 7 1 10 45:52 22
9. Nové Strašecí 18 6 2 10 48:45 20
10. Libiš 18 6 2 10 22:35 20
11. Rudná 18 5 0 13 34:56 15
12. Zdice 18 4 3 11 27:78 15
13. Klecany 18 2 3 13 16:51 9
14. Loděnice 18 1 1 16 12:77 4

Skupina B
18. kolo:
Mn. Hradiště – Velký Borek 4:1, Krnsko – Dol. Bousov 1:4, Luštěnice – Milovice 6:0, Pěčice – Čejetice 1:0, Sn. Poděbrady – Semice 2:1, Všechlapy – Brandýs/Boleslav B 0:11, Bakov n. Jiz. – Byšice 3:3.

1. Mn. Hradiště 18 15 2 1 80:13 47
2. Bakov n. J 18 12 2 4 75:23 38
3. Čejetice 18 11 3 4 45:27 36
4. Brandýs/Bol B 18 10 2 6 65:46 32
5. Byšice 18 9 5 4 46:35 32
6. Velký Borek 18 10 1 7 42:34 31
7. Pěčice 18 9 1 8 55:33 28
8. Luštěnice 18 8 1 9 28:35 25
9. Semice 18 6 5 7 49:43 23
10. Sn. Poděbrady 18 6 3 9 23:46 21
11. Krnsko 18 6 1 11 25:60 19
12. Dol. Bousov 18 5 2 11 30:46 17
13. Všechlapy 18 2 3 13 18:81 9
14. Milovice 18 1 1 16 15:74 4

Skupina C
18. kolo:
Jirny – FK Kolín B 8:1, Malešov – Ovčáry 3:0, Zeleneč – Uhl. Janovice 3:1, Kouřim – Velim B 1:3, Pečky – Kunice 2:5, Říčany – Libodřice 4:1, Polepy – Český Brod 2:0.

1. Kunice 18 14 2 2 58:18 44
2. Jirny 18 13 4 1 70:19 43
3. Velim B 18 13 1 4 73:20 40
4. Polepy 18 13 1 4 56:27 40
5. Pečky 18 11 2 5 67:33 35
6. Zeleneč 18 8 4 6 36:28 28
7. Říčany 18 7 4 7 34:32 25
8. Český Brod 18 7 2 9 41:43 23
9. FK Kolín B 18 7 2 9 45:52 23
10. Malešov 18 5 6 7 36:45 21
11. Kouřim 18 4 2 12 47:73 14
12. Uhl. Janovice 18 4 2 12 28:63 14
13. Ovčáry 18 3 2 13 31:79 11
14. Libodřice 18 0 0 18 15:105 0

Skupina D
18. kolo:
Podlesí – Jankov 3:2, Milín – Lety 0:1, Mirošovice – Týnec n. S. 2:1, Nový Knín – Sedlec/Prčice 1:3, Jílové – Votice 3:0, Petrovice – Benešov B 4:1, Dobříš – Teplýšovice 6:1.

1. Dobříš 18 16 2 0 87:12 50
2. Lety 18 12 0 6 36:42 36
3. Jankov 18 11 2 5 54:31 35
4. Jílové 18 10 1 7 58:32 31
5. Votice 18 9 3 6 33:33 30
6. Sedlec/Prčice 18 8 0 10 30:37 24
7. Benešov B 18 6 5 7 27:32 23
8. Nový Knín 18 7 2 9 34:55 23
9. Mirošovice 18 7 1 10 42:50 22
10. Týnec n. S 18 7 1 10 31:42 22
11. Podlesí 18 7 1 10 29:43 22
12. Petrovice 18 6 3 9 43:52 21
13. Milín 18 5 1 12 29:46 16
14. Teplýšovice 18 4 0 14 25:51 12

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

22. kolo: SK Kladno B – Vlašim 1:0 (starší), 5:0, Tn. Rakovník – Velký Borek 4:2, 4:0, Pš. Mělník – Kosmonosy 2:1, 0:4, AFK Kolín – Kutná Hora 1:1, 2:1, Vlašim – Králův Dvůr 0:2, 2:1, Sp. Příbram – Lysá n. L. 3:1, 1:0, SK Kladno B – Mnichovo Hradiště 5:0, 2:1, Sedlčany – Brandýs/ Boleslav 7:2, 5:0, Benešov – Čelákovice 9:2, 13:0.

Starší
1. SK Kladno 22 19 3 0 84:8 60
2. Benešov 21 18 1 2 63:13 55
3. Sedlčany 20 16 1 3 93:28 49
4. Sp. Příbram 21 13 3 5 64:22 42
5. Brandýs/Boles. 21 13 2 6 49:27 41
6. Kosmonosy 21 11 3 7 53:32 36
7. Velký Borek 21 10 4 7 40:34 34
8. Kutná Hora 21 9 3 9 39:37 30
9. Pš. Mělník 21 7 2 12 30:49 23
10. Lysá n. L. 21 7 0 14 24:48 21
11. Čelákovice 21 7 0 14 36:62 21
12. Mn. Hradiště 20 5 2 13 19:42 17
13. AFK Kolín 21 4 5 12 21:56 17
14. Vlašim 22 5 1 16 23:62 16
15. Králův Dvůr 20 4 1 15 17:87 13
16. Tn. Rakovník 20 3 1 16 19:67 10

Mladší
1. Benešov 21 19 2 0 104:11 59
2. Sedlčany 20 17 2 1 98:23 53
3. SK Kladno 22 14 3 5 50:24 45
4. Kosmonosy 20 14 2 4 48:18 44
5. Vlašim 22 14 1 7 49:31 43
6. Tn. Rakovník 19 11 3 5 36:22 36
7. Brandýs/Bol. 21 10 4 7 51:31 34
8. AFK Kolín 21 10 1 10 42:35 31
9. Čelákovice 21 7 3 11 36:64 24
10. Králův Dvůr 20 7 1 12 25:48 22
11. Pš. Mělník 21 6 3 12 44:49 21
12. Sp. Příbram 21 6 3 12 31:41 21
13. Lysá n. L. 21 6 2 13 25:61 20
14. Kutná Hora 21 5 0 16 26:58 15
15. Mn. Hradiště 20 3 3 14 13:58 12
16. Velký Borek 21 0 1 20 5:109 1

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
18. kolo:
SK Rakovník B – Slaný 0:6 (starší), 0:2 (mladší), Milín – Sp. Kladno 2:5, 0:10, Kralupy – Brandýsek 3:0, 3:1, Dobříš – Odolena Voda 7:2, 4:0.

Starší
1. Sp. Kladno 15 14 1 0 70:9 43
2. Nové Strašecí 13 10 0 3 58:17 30
3. SK Rakovník B 15 8 1 6 32:18 25
4. Dobříš 13 7 2 4 33:33 23
5. Kralupy 12 7 1 4 33:20 22
6. Beroun 12 7 0 5 34:23 21
7. Kročehlavy 14 6 1 7 27:44 19
8. Odolena Voda 13 5 0 8 28:35 15
9. Slaný 15 4 0 11 37:44 12
10. Brandýsek 14 2 1 11 6:47 7
11. Milín 14 1 1 12 20:88 4
Mníšek p. Brdy odstoupil ze soutěže

Mladší
1. Sp. Kladno 15 12 1 2 63:7 37
2. Odolena Voda 13 10 2 1 54:10 32
3. Dobříš 13 10 1 2 68:15 31
4. Slaný 15 9 2 4 51:11 29
5. Kročehlavy 14 6 1 7 32:30 19
6. SK Rakovník B 15 6 0 9 34:37 18
7. Beroun 12 5 2 5 28:22 17
8. Nové Strašecí 13 5 2 6 36:34 17
9. Kralupy 12 3 2 7 31:34 11
10. Brandýsek 14 2 1 11 19:86 7
11. Milín 14 0 0 14 3:133 0
Mníšek p. Brdy odstoupil ze soutěže

Skupina B
18. kolo:
Benátky n. J. – Libiš 2:1, 1:6, FC Mělník – AFK Pečky 1:2, 0:1, Boh. Poděbrady – Jestřabí Lhota 0:3, 4:3, Nymburk B – Semice 12:0, 15:0, Milovice – Brandýs/Boleslav B 1:3, 0:4, Sadská – Český Brod 0:5, 1:1.

Starší
1. Velim 16 14 1 1 79:10 43
2. Brandýs/Bol. B 17 14 1 2 64:23 43
3. Benátky n. J. 17 12 1 4 73:20 37
4. Libiš 17 9 4 4 39:24 31
5. Nymburk B 16 7 3 6 51:39 24
6. Milovice 16 7 3 6 20:28 24
7. Český Brod 16 7 2 7 40:26 23
8. Jestřabí Lhota 17 7 1 9 21:37 22
9. FC Mělník 17 6 1 10 24:36 19
10. Sadská 16 4 3 9 26:39 15
11. AFK Pečky 17 3 4 10 16:60 13
12. B. Poděbrady 17 3 2 12 21:84 11
13. Semice 17 2 0 15 22:70 6

Mladší
1. Libiš 17 14 2 1 85:12 44
2. Velim 16 13 2 1 71:12 41
3. Brandýs/Bol B 17 12 1 4 87:20 37
4. Český Brod 16 9 5 2 61:11 32
5. Nymburk B 16 10 1 5 78:26 31
6. B. Poděbrady 17 7 3 7 61:53 24
7. FC Mělník 17 7 2 8 36:28 23
8. AFK Pečky 17 6 2 9 22:56 20
9. Milovice 16 6 1 9 24:50 19
10. Benátky n. J. 17 4 5 8 30:42 17
11. Jestřabí Lhota 17 4 2 11 16:54 14
12. Sadská 16 2 2 12 20:77 8
13. Semice 17 0 0 17 8:158 0

Skupina C
18. kolo:
Votice – FK Kolín B 2:1, 6:1, Sázava – Dobřejovice 4:0, 0:2, Jesenice – Týnec n. S. 0:1, 0:15, Sedlec /Prčice – Kouřim 2:0, 2:2, Čerčany – Kunice 3:1, 0:2, Čáslav B – Benešov B 0:2, 4:1.

Starší
1. Čerčany 17 15 1 1 80:19 46
2. Říčany 16 14 0 2 62:13 42
3. Kunice 16 13 0 3 61:12 39
4. Týnec n. S 17 10 2 5 38:20 32
5. Sedlec/Prčice 17 10 1 6 36:34 31
6. Sázava 17 8 1 8 38:35 25
7. Benešov B 16 7 1 8 31:30 22
8. Dobřejovice 17 7 0 10 32:63 21
9. Čáslav B 16 6 1 9 29:50 19
10. FK Kolín B 17 4 1 12 28:52 13
11. Jesenice 17 4 1 12 33:60 13
12. Kouřim 17 3 2 12 15:41 11
13. Votice 16 1 1 14 12:66 4

Mladší
1. Čáslav B 16 15 0 1 78:9 45
2. Týnec n. S 17 13 3 1 73:10 42
3. Votice 16 13 1 2 72:20 40
4. Říčany 16 9 3 4 50:17 30
5. Čerčany 17 7 3 7 32:26 24
6. Benešov B 16 6 4 6 38:31 22
7. FK Kolín B 17 7 1 9 39:35 22
8. Kunice 16 6 3 7 44:31 21
9. Dobřejovice 17 7 0 10 40:55 21
10. Kouřim 17 5 4 8 26:32 19
11. Sedlec/Prčice 17 6 1 10 43:60 19
12. Sázava 17 1 1 15 17:83 4
13. Jesenice 17 1 0 16 10:153 3

Autor: Vlastimil Dudáček

27.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Již po sedmatřicáté se v Kolíně uskutečnil Jezdecký ples, bál s vůbec nejdelší kolínskou historii vůbec.
25

Viktor Sodoma a Ben Christovao bavili na plese starší i mladé

Tentokrát studentům Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické – Lyceum patřily prostory kolínského městského společenského domu.
29

Budoucí zdravotníci zúročili na svém plese soutěžní finanční výhru

KRÁTCE: Zavřou tělocvičnu

Přečtěte si další krátké zprávy z Kolínska.

KRÁTCE: Co se děje na Kolínsku?

Přinášíme vám krátké zprávy z Kolínska.

Studenti českobrodského gymnázia plesali už ve čtvrtek

Kolín – Tradičně ve čtvrtek se uskutečnil v kolínském městském společenském domě maturitní ples tříd 8. A 8 a 4.A 4 Gymnázia Český Brod.

SOUTĚŽ: Sobotní večer bude patřit jezdcům a všem příznivcům koní

Zítra večer vyražte na Jezdecký ples. Má nabitý program. Přijede i Ben Cristovao. Můžete vyhrát i živého poníka.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies