VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, víkend 24. a 25. dubna

Střední Čechy - Mládežnické fotbalové soutěže mají za sebou další díl z dlouhého maratónu letošní fotbalové sezony.

27.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Zatímco ligové soutěže a krajské přebory už odehrály 22. kolo, divizní soutěže a I. A třídy měly na programu 18. dějství. A rodily se i zajímavé výsledky v podání středočeských družstev, která i míchala pořadím v tabulkách. Jedním z nich je vystoupení divizního dorostu 1. FK Příbram, který sice dál vládne divizi A, ale na čele už má náskok jen dva body. Trochu nečekaně prohrál v Rokycanech, zatímco pronásledovatelé z Motorletu, Vejprnic i Písku naplno bodovali.

ČESKÁ LIGA DOROSTU

22. kolo: Slavia Praha B – Plzeň B 1:0 (starší), 3:1 (mladší), Teplice B – Jablonec 2:1, 2:3, Motorlet – Meteor Praha 2:1, 0:2, Bohemians 1905 B – Ml. Boleslav B 2:1, 1:1, Sparta Praha B – Liberec 2:1, 3:1, Hr. Králové B – Pardubice 1:2, 0:0, Most B – Č. Budějovice B 2:0, 2:3, Sez. Ústí – Dukla Praha 3:1, 1:6.

Starší
1. Pardubice 22 16 2 4 47:21 50
2. Liberec 22 15 2 5 57:31 47
3. Plzeň B 22 11 6 5 38:22 39
4. Motorlet 22 9 8 5 31:24 35
5. Slavia Praha B 22 10 4 8 34:26 34
6. Sparta Praha B 22 10 3 9 46:35 33
7. Hr. Králové B 22 7 8 7 28:28 29
8. Bohemians 05 B 22 8 4 10 33:29 28
9. Meteor Praha 22 8 4 10 32:29 28
10. Jablonec 22 8 4 10 40:44 28
11. Teplice B 22 9 1 12 33:50 28
12. Most B 22 7 5 10 29:52 26
13. Sezimovo Ústí 22 8 2 12 27:54 26
14. Ml. Boleslav B 22 6 4 12 31:32 22
15. Dukla Praha 22 5 7 10 25:37 22
16. Č. Budějovice B 22 6 2 14 27:44 20

Mladší
1. Jablonec 22 17 2 3 80:29 53
2. Sparta Praha B 22 13 4 5 63:35 43
3. Slavia Praha B 22 13 4 5 50:29 43
4. Plzeň B 22 12 4 6 55:34 40
5. Liberec 22 10 6 6 59:39 36
6. Bohemians 05 B 22 10 6 6 44:41 36
7. Motorlet 22 11 3 8 39:47 36
8. Ml. Boleslav B 22 8 8 6 36:25 32
9. Dukla Praha 22 7 6 9 28:38 27
10. Č. Budějovice B 22 7 5 10 32:44 26
11. Teplice B 22 7 4 11 33:37 25
12. Pardubice 22 6 6 10 31:38 24
13. Meteor Praha 22 6 6 10 21:29 24
14. Most B 22 5 3 14 40:65 18
15. Hr. Králové B 22 4 3 15 24:57 15
16. Sezimovo Ústí 22 3 4 15 21:69 13

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
18. kolo:
Písek – Domažlice 2:1 (starší), 2:1 (mladší), Český Krumlov – Benešov 1:0, 0:2, Motorlet B – SKP Č. Budějovice 3:1, 0:2, Strakonice – Prachatice 1:1, 1:0, Rokycany – Příbram B 2:0, 2:4, Vejprnice – Klatovy 8:1, 4:0, Vlašim – Hořovicko 2:0, 2:2.

Starší
1. Příbram B 18 10 5 3 53:27 35
2. Motorlet B 18 10 3 5 36:25 33
3. Vejprnice 18 9 5 4 42:27 32
4. Písek 18 10 2 6 38:25 32
5. Strakonice 18 9 4 5 33:25 31
6. SKP Budějovice 18 8 2 8 33:30 26
7. Rokycany 18 7 5 6 39:37 26
8. Český Krumlov 18 7 2 9 23:29 23
9. Prachatice 18 6 4 8 25:32 22
10. Vlašim 18 6 3 9 26:30 21
11. Domažlice 18 5 4 9 26:34 19
12. Benešov 18 5 4 9 31:41 19
13. Hořovicko 18 4 5 9 24:44 17
14. Klatovy 18 5 2 11 27:50 17

Mladší
1. Vejprnice 18 14 2 2 67:15 44
2. Příbram B 18 13 1 4 55:18 40
3. Strakonice 18 11 2 5 40:25 35
4. Rokycany 18 10 3 5 40:18 33
5. Vlašim 18 9 3 6 26:22 30
6. Benešov 18 9 3 6 30:37 30
7. Motorlet B 18 8 4 6 38:23 28
8. SKP Budějove 18 8 3 7 41:26 27
9. Písek 18 7 4 7 30:21 25
10. Domažlice 18 5 3 10 15:40 18
11. Prachatice 18 5 1 12 22:46 16
12. Český Krumlov 18 4 2 12 20:45 14
13. Klatovy 18 4 2 12 22:54 14
14. Hořovicko 18 2 1 15 21:77 7

Skupina B
18. kolo:
Varnsdorf – Most 1:3, 1:0, Libuš – Loko Č. Lípa 7:0, 12:0, Sokolov – Junior Praha 20:0, 15:0, Meteor Praha B – H. Měcholupy 1:2, 0:0, Ústí n. L. – Karlovy Vary 0:1, 4:1, Kladno – Roudnice 6:2, 3:1, Arsenal Č. Lípa – Vikt. Žižkov 1:1, 1:2.

Starší
1. Sokolov 18 17 0 1 103:17 51
2. Kladno 18 15 1 2 71:13 46
3. Vikt. Žižkov 18 10 4 4 46:28 34
4. Meteor Pha B 18 9 2 7 35:26 29
5. Libuš 18 8 3 7 47:44 27
6. Ústí n. L. 18 8 3 7 39:37 27
7. H. Měcholupy 18 7 5 6 31:33 26
8. Most 18 7 4 7 32:41 25
9. Roudnice 18 7 2 9 31:34 23
10. Ars. Č. Lípa 18 6 4 8 36:38 22
11. Junior Praha 18 6 3 9 24:55 21
12. Karlovy Vary 18 5 1 12 30:61 16
13. Loko Č. Lípa 18 1 4 13 14:72 7
14. Varnsdorf 18 0 4 14 15:55 4

Mladší
1. Sokolov 18 14 3 1 88:24 45
2. Vikt. Žižkov 18 13 4 1 83:21 43
3. Ústí n. L. 18 13 3 2 55:20 42
4. Kladno 18 12 4 2 58:22 40
5. Meteor Pha B 18 9 3 6 30:26 30
6. Libuš 18 9 1 8 63:31 28
7. Karlovy Vary 18 9 1 8 40:30 28
8. Roudnice 18 7 5 6 39:29 26
9. Ars. Č. Lípa 18 8 2 8 40:32 26
10. Junior Praha 18 5 1 12 23:58 16
11. H. Měcholupy 18 3 3 12 19:52 12
12. Varnsdorf 18 3 2 13 18:58 11
13. Most 18 2 4 12 20:57 10
14. Loko Č. Lípa 18 1 0 17 11:127 3

Skupina C
18. kolo: Jablonec B – Dvůr Králové 4:2, 1:2, Rapid Liberec – Nový Bydžov 4:3, 0:2, Litomyšl – Čáslav 1:1, 1:5, Jičín – Ol. Hr. Králové 1:3, 0:4, AFK Chrudim – Kosmonosy 6:2, 4:0, Pěnčín/Turnov – Liberec B 0:1, 0:7, FK Kolín – Pardubice B 0:0, 0:3.

Starší
1. Rapid Liberec 16 13 1 2 36:15 40
2. Jablonec B 18 11 4 3 47:19 37
3. Nový Bydžov 18 11 2 5 34:21 35
4. Ol. Hr. Králové 18 10 2 6 44:30 32
5. Liberec B 18 9 4 5 37:24 31
6. Pardubice 18 9 3 6 32:18 30
7. Chrudim 18 8 4 6 46:25 28
8. Dvůr Králové 18 8 3 7 28:40 27
9. Čáslav 18 7 3 8 28:34 24
10. FK Kolín 18 6 4 8 29:25 22
11. Kosmonosy 18 2 9 7 20:45 15
12. Jičín 18 2 4 12 16:44 10
13. Litomyšl 17 3 1 13 17:50 10
14. Pěnčín/Turnov 17 2 2 13 17:41 8

Mladší
1. Chrudim 18 15 2 1 65:14 47
2. Nový Bydžov 18 13 3 2 40:23 42
3. Liberec B 18 13 1 4 52:14 40
4. Ol. Hr. Králové 18 11 2 5 62:19 35
5. Pardubice 18 9 4 5 43:29 31
6. FK Kolín 18 9 3 6 44:30 30
7. Čáslav 18 9 3 6 50:44 30
8. Jablonec B 18 8 2 8 52:28 26
9. Rapid Liberec 16 8 2 6 39:31 26
10. Jičín 18 6 0 12 25:43 18
11. Kosmonosy 18 3 5 10 26:41 14
12. Dvůr Králové 18 3 2 13 16:53 11
13. Litomyšl 17 1 1 15 13:64 4
14. Pěnčín/Turn. 17 0 2 15 8:102 2

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

22. kolo: Slavie Praha – Most 2:0 (starší), 4:1 (mladší), Liberec – Jablonec 0:0, 3:1, Č. Budějovice – Sparta Praha 0:5, 1:2, Pardubice – Plzeň 1:2, 2:1, Příbram – Teplice 1:5, 1:1, Hr. Králové – Sokolov 2:0, 3:0, Chrudim – Motorlet 2:2, 3:0, Ml. Boleslav – Bohemians 1905 3:3, 0:2.

Starší
1. Slavia Praha 22 20 0 2 78:7 60
2. Sparta Praha 22 14 2 6 75:28 44
3. Jablonec 22 13 5 4 38:23 44
4. Plzeň 22 12 5 5 46:32 41
5. Hr. Králové 22 11 4 7 44:36 37
6. Teplice 22 11 3 8 41:38 36
7. Motorlet 22 10 4 8 47:44 34
8. Liberec 22 9 6 7 35:32 33
9. Č. Budějovice 22 9 3 10 30:32 30
10. Ml. Boleslav 22 8 3 11 35:45 27
11. Pardubice 22 8 2 12 26:33 26
12. Bohemians 05 22 6 4 12 31:45 22
13. Most 22 6 1 15 20:50 19
14. Sokolov 22 5 3 14 24:59 18
15. Příbram 22 5 2 15 41:76 17
16. Chrudim 22 2 7 13 24:55 13

Mladší
1. Slavia Praha 22 17 1 4 76:27 52
2. Sparta Praha 22 15 3 4 78:32 48
3. Bohemians 05 22 14 4 4 60:13 46
4. Hr. Králové 22 13 5 4 61:26 44
5. Příbram 22 14 1 7 49:32 43
6. Chrudim 22 11 3 8 55:48 36
7. Ml. Boleslav 22 9 7 6 38:28 34
8. Teplice 22 10 4 8 38:37 34
9. Sokolov 22 9 3 10 40:51 30
10. Č. Budějovice 22 6 6 10 37:51 24
11. Motorlet 22 5 6 11 27:44 21
12. Liberec 22 4 8 10 26:51 20
13. Most 22 5 4 13 30:52 19
14. Plzeň 22 5 3 14 24:44 18
15. Pardubice 22 4 4 14 22:58 16
16. Jablonec 22 2 4 16 20:87 10

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
18. kolo:
Č. Budějovice B – Dukla Praha 3:3 (starší), 4:1 (mladší), Sušice – Tábor 1:1, 1:7, Podolí – Vejprnice 1:0, 3:0, Beroun – Prachatice 2:1, 1:1, Doubravka – Příbram B 2:2, 2:5, Tachov – Hořovicko 1:3, 9:2, Plzeň B – Písek 1:1, 0:3.

Starší
1. Příbram B 18 14 3 1 82:25 45
2. Dukla Praha 18 9 6 3 37:24 33
3. Písek 18 9 5 4 31:15 32
4. Doubravka 18 8 6 4 37:20 30
5. Č. Budějovice B 18 9 3 6 42:29 30
6. Podolí 18 9 1 8 29:32 28
7. Sušice 18 8 4 6 29:34 28
8. Beroun 18 8 3 7 21:29 27
9. Tábor 18 7 5 6 31:26 26
10. Plzeň B 18 7 5 6 25:25 26
11. Prachatice 18 5 2 11 23:48 17
12. Tachov 18 4 3 11 35:55 15
13. Hořovicko 18 3 5 10 25:46 14
14. Vejprnice 18 0 1 17 11:50 1

Mladší
1. Písek 18 14 3 1 59:16 45
2. Prachatice 18 11 5 2 77:24 38
3. Tábor 18 12 2 4 56:19 38
4. Příbram B 18 11 2 5 43:26 35
5. Beroun 18 10 3 5 42:23 33
6. Č. Budějovice B 18 10 2 6 38:30 32
7. Plzeň B 18 9 3 6 39:33 30
8. Podolí 18 9 2 7 36:26 29
9. Dukla Praha 18 8 4 6 31:25 28
10. Vejprnice 18 4 4 10 19:33 16
11. Doubravka 18 4 1 13 19:45 13
12. Sušice 18 3 1 14 25:69 10
13. Hořovicko 18 2 2 14 26:76 8
14. Tachov 18 1 2 15 18:83 5

Skupina B
18. kolo:
Neratovice – Bohemians 1905 B 0:3, 2:1, Česká Lípa – Ústí n. L. 1:4, 2:3, Kladno – Most B 4:1, 6:2, Meteor Praha – Sparta Praha B 0:2, 1:2, Střešovice – Rakovník 2:3, 5:0, Junior Praha – Sokolov B 4:0, 4:2, Děčín – Teplice B 6:0, 0:6.

Starší
1. Kladno 18 16 2 0 70:11 50
2. Sparta Praha B 18 15 0 3 51:16 45
3. Meteor Praha 18 11 1 6 40:20 34
4. Bohemians 05 B 18 9 3 6 35:25 30
5. Ústí n. L. 18 9 2 7 32:32 29
6. Rakovník 18 9 2 7 46:49 29
7. Teplice B 18 9 0 9 36:39 27
8. Most B 18 7 2 9 39:33 23
9. Děčín 18 6 2 10 28:41 20
10. Neratovice 18 6 1 11 23:27 19
11. Střešovice 18 5 3 10 26:43 18
12. Junior Praha 18 6 0 12 26:51 18
13. Česká Lípa 18 5 0 13 29:59 15
14. Sokolov B 18 3 2 13 16:51 11

Mladší
1. Sparta Praha B 18 15 2 1 82:12 47
2. Kladno 18 15 1 2 78:22 46
3. Meteor Praha 18 13 2 3 55:16 41
4. Střešovice 18 10 2 6 44:28 32
5. Ústí n.L. 18 9 2 7 39:25 29
6. Bohemians 05 B 18 8 4 6 39:31 28
7. Teplice B 18 7 5 6 38:36 26
8. Sokolov B 18 7 3 8 24:24 24
9. Most B 18 7 3 8 38:40 24
10. Česká Lípa 18 6 3 9 29:48 21
11. Neratovice 18 4 4 10 19:51 16
12. Junior Praha 18 5 0 13 18:54 15
13. Děčín 18 2 1 15 13:74 7
14. Rakovník 18 2 0 16 17:72 6

Skupina C
18. kolo:
Nymburk – Vysoké Mýto 3:1, 0:8, Hr. Králové B – Žižkov 1:2, 0:0, Náchod/Deštné – Liberec B 2:3, 6:0, Ml. Boleslav B – Úpa 0:2, 6:1, Nový Bydžov – Slavia Praha B 2:2, 4:0, Čáslav – Letohrad 3:2, 3:0, FK Kolín – Pardubice B 4:1, 5:1.

Starší
1. Slavia Praha B 18 13 4 1 60:19 43
2. Náchod/Deštné 18 12 2 4 37:14 38
3. Úpa 18 10 4 4 34:19 34
4. FK Kolín 18 10 3 5 33:22 33
5. Žižkov 18 8 4 6 31:25 28
6. Nový Bydžov 18 6 6 6 29:29 24
7. Pardubice 18 7 3 8 25:29 24
8. Hr. Králové B 18 7 2 9 23:23 23
9. Liberec B 18 7 1 10 30:39 22
10. Letohrad 18 6 3 9 30:35 21
11. Čáslav 18 7 0 11 18:43 21
12. Vysoké Mýto 18 5 3 10 16:25 18
13. Nymburk 18 4 4 10 20:41 16
14. Ml. Boleslav B 18 4 1 13 14:37 13

Mladší
1. Slavia Pha B 18 17 0 1 145:11 51
2. Vysoké Mýto 18 14 2 2 69:20 44
3. Nový Bydžov 18 13 0 5 57:34 39
4. Náchod/Dešt. 18 12 2 4 78:24 38
5. Ml. Boleslav B 18 10 3 5 53:27 33
6. FK Kolín 18 11 0 7 48:39 33
7. Žižkov 18 8 5 5 52:24 29
8. Hr. Králové 18 8 4 6 41:40 28
9. Úpa 18 7 2 9 40:49 23
10. Čáslav 18 6 2 10 38:32 20
11. Pardubice 18 4 1 13 26:78 13
12. Letohrad 18 3 1 14 13:82 10
13. Liberec B 18 2 0 16 13:94 6
14. Nymburk 18 0 0 18 10:129 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

22. kolo: Rakovník – Kladno B 1:5 (starší), 4:1 (mladší), Novo Kladno – Sp. Příbram 1:3, 1:2, AFK Kolín – Neratovice 0:13, 0:13, Čelákovice – Sedlčany 6:2, 4:0, Kročehlavy – Nymburk 3:1, 3:2, Kutná Hora – Pš. Mělník 4:1, 2:2, Slaný – Poděbrady 3:0, 7:1.

Starší
1. Kladno B 20 17 3 0 92:17 54
2. Brandýs/Boles. 19 14 4 1 59:25 46
3. Neratovice 19 12 2 5 59:20 38
4. Sp. Příbram 19 10 5 4 57:29 35
5. Rakovník 20 10 4 6 47:34 34
6. Čelákovice 20 9 3 8 38:28 30
7. Slaný 20 8 2 10 40:47 26
8. Kročehlavy 20 7 4 9 29:46 25
9. Nymburk 19 7 3 9 31:46 24
10. Novo Kladno 20 7 2 11 38:59 23
11. Sedlčany 19 6 2 11 40:45 20
12. AFK Kolín 20 6 2 12 29:91 20
13. Poděbrady 20 4 4 12 31:51 16
14. Pš. Mělník 19 4 3 12 26:48 15
15. Kutná Hora 20 4 1 15 38:68 13

Mladší
1. SK Rakovník 20 16 3 1 74:21 51
2. Neratovice 19 15 2 2 80:18 47
3. Kladno B 20 13 2 5 60:26 41
4. Kročehlavy 20 11 4 5 38:29 37
5. B. Poděbrady 20 10 2 8 39:48 32
6. Kutná Hora 20 10 1 9 55:44 31
7. Čelákovice 20 9 4 7 44:40 31
8. Sp. Příbram 19 9 3 7 41:31 30
9. Brandýs/Boles. 19 9 1 9 44:41 28
10. Slaný 20 6 4 10 42:59 22
11. Nymburk 19 6 3 10 32:42 21
12. Novo Kladno 20 5 2 13 23:45 17
13. Pš. Mělník 19 5 2 12 23:46 17
14. Sedlčany 19 3 3 13 35:58 12
15. AFK Kolín 20 2 0 18 13:95 6

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
18. kolo:
Loděnice – Lužná 0:1, Rudná – Beroun 0:1, Vysoký Újezd – Velvary 1:1, Nové Strašecí – Hostouň 2:2, Zdice – Tn. Rakovník 0:6, Králův Dvůr – FC Mělník 4:2, Libiš – Klecany 0:2.

1. Beroun 18 17 0 1 64:19 51
2. Tn Rakovník 18 15 2 1 106:20 47
3. Hostouň 18 13 2 3 67:29 41
4. Lužná 18 10 2 6 43:35 32
5. Velvary 18 9 4 5 57:45 31
6. FC Mělník 18 9 4 5 40:38 31
7. Králův Dvůr 18 9 0 9 56:57 27
8. Vysoký Újezd 18 7 1 10 45:52 22
9. Nové Strašecí 18 6 2 10 48:45 20
10. Libiš 18 6 2 10 22:35 20
11. Rudná 18 5 0 13 34:56 15
12. Zdice 18 4 3 11 27:78 15
13. Klecany 18 2 3 13 16:51 9
14. Loděnice 18 1 1 16 12:77 4

Skupina B
18. kolo:
Mn. Hradiště – Velký Borek 4:1, Krnsko – Dol. Bousov 1:4, Luštěnice – Milovice 6:0, Pěčice – Čejetice 1:0, Sn. Poděbrady – Semice 2:1, Všechlapy – Brandýs/Boleslav B 0:11, Bakov n. Jiz. – Byšice 3:3.

1. Mn. Hradiště 18 15 2 1 80:13 47
2. Bakov n. J 18 12 2 4 75:23 38
3. Čejetice 18 11 3 4 45:27 36
4. Brandýs/Bol B 18 10 2 6 65:46 32
5. Byšice 18 9 5 4 46:35 32
6. Velký Borek 18 10 1 7 42:34 31
7. Pěčice 18 9 1 8 55:33 28
8. Luštěnice 18 8 1 9 28:35 25
9. Semice 18 6 5 7 49:43 23
10. Sn. Poděbrady 18 6 3 9 23:46 21
11. Krnsko 18 6 1 11 25:60 19
12. Dol. Bousov 18 5 2 11 30:46 17
13. Všechlapy 18 2 3 13 18:81 9
14. Milovice 18 1 1 16 15:74 4

Skupina C
18. kolo:
Jirny – FK Kolín B 8:1, Malešov – Ovčáry 3:0, Zeleneč – Uhl. Janovice 3:1, Kouřim – Velim B 1:3, Pečky – Kunice 2:5, Říčany – Libodřice 4:1, Polepy – Český Brod 2:0.

1. Kunice 18 14 2 2 58:18 44
2. Jirny 18 13 4 1 70:19 43
3. Velim B 18 13 1 4 73:20 40
4. Polepy 18 13 1 4 56:27 40
5. Pečky 18 11 2 5 67:33 35
6. Zeleneč 18 8 4 6 36:28 28
7. Říčany 18 7 4 7 34:32 25
8. Český Brod 18 7 2 9 41:43 23
9. FK Kolín B 18 7 2 9 45:52 23
10. Malešov 18 5 6 7 36:45 21
11. Kouřim 18 4 2 12 47:73 14
12. Uhl. Janovice 18 4 2 12 28:63 14
13. Ovčáry 18 3 2 13 31:79 11
14. Libodřice 18 0 0 18 15:105 0

Skupina D
18. kolo:
Podlesí – Jankov 3:2, Milín – Lety 0:1, Mirošovice – Týnec n. S. 2:1, Nový Knín – Sedlec/Prčice 1:3, Jílové – Votice 3:0, Petrovice – Benešov B 4:1, Dobříš – Teplýšovice 6:1.

1. Dobříš 18 16 2 0 87:12 50
2. Lety 18 12 0 6 36:42 36
3. Jankov 18 11 2 5 54:31 35
4. Jílové 18 10 1 7 58:32 31
5. Votice 18 9 3 6 33:33 30
6. Sedlec/Prčice 18 8 0 10 30:37 24
7. Benešov B 18 6 5 7 27:32 23
8. Nový Knín 18 7 2 9 34:55 23
9. Mirošovice 18 7 1 10 42:50 22
10. Týnec n. S 18 7 1 10 31:42 22
11. Podlesí 18 7 1 10 29:43 22
12. Petrovice 18 6 3 9 43:52 21
13. Milín 18 5 1 12 29:46 16
14. Teplýšovice 18 4 0 14 25:51 12

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

22. kolo: SK Kladno B – Vlašim 1:0 (starší), 5:0, Tn. Rakovník – Velký Borek 4:2, 4:0, Pš. Mělník – Kosmonosy 2:1, 0:4, AFK Kolín – Kutná Hora 1:1, 2:1, Vlašim – Králův Dvůr 0:2, 2:1, Sp. Příbram – Lysá n. L. 3:1, 1:0, SK Kladno B – Mnichovo Hradiště 5:0, 2:1, Sedlčany – Brandýs/ Boleslav 7:2, 5:0, Benešov – Čelákovice 9:2, 13:0.

Starší
1. SK Kladno 22 19 3 0 84:8 60
2. Benešov 21 18 1 2 63:13 55
3. Sedlčany 20 16 1 3 93:28 49
4. Sp. Příbram 21 13 3 5 64:22 42
5. Brandýs/Boles. 21 13 2 6 49:27 41
6. Kosmonosy 21 11 3 7 53:32 36
7. Velký Borek 21 10 4 7 40:34 34
8. Kutná Hora 21 9 3 9 39:37 30
9. Pš. Mělník 21 7 2 12 30:49 23
10. Lysá n. L. 21 7 0 14 24:48 21
11. Čelákovice 21 7 0 14 36:62 21
12. Mn. Hradiště 20 5 2 13 19:42 17
13. AFK Kolín 21 4 5 12 21:56 17
14. Vlašim 22 5 1 16 23:62 16
15. Králův Dvůr 20 4 1 15 17:87 13
16. Tn. Rakovník 20 3 1 16 19:67 10

Mladší
1. Benešov 21 19 2 0 104:11 59
2. Sedlčany 20 17 2 1 98:23 53
3. SK Kladno 22 14 3 5 50:24 45
4. Kosmonosy 20 14 2 4 48:18 44
5. Vlašim 22 14 1 7 49:31 43
6. Tn. Rakovník 19 11 3 5 36:22 36
7. Brandýs/Bol. 21 10 4 7 51:31 34
8. AFK Kolín 21 10 1 10 42:35 31
9. Čelákovice 21 7 3 11 36:64 24
10. Králův Dvůr 20 7 1 12 25:48 22
11. Pš. Mělník 21 6 3 12 44:49 21
12. Sp. Příbram 21 6 3 12 31:41 21
13. Lysá n. L. 21 6 2 13 25:61 20
14. Kutná Hora 21 5 0 16 26:58 15
15. Mn. Hradiště 20 3 3 14 13:58 12
16. Velký Borek 21 0 1 20 5:109 1

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
18. kolo:
SK Rakovník B – Slaný 0:6 (starší), 0:2 (mladší), Milín – Sp. Kladno 2:5, 0:10, Kralupy – Brandýsek 3:0, 3:1, Dobříš – Odolena Voda 7:2, 4:0.

Starší
1. Sp. Kladno 15 14 1 0 70:9 43
2. Nové Strašecí 13 10 0 3 58:17 30
3. SK Rakovník B 15 8 1 6 32:18 25
4. Dobříš 13 7 2 4 33:33 23
5. Kralupy 12 7 1 4 33:20 22
6. Beroun 12 7 0 5 34:23 21
7. Kročehlavy 14 6 1 7 27:44 19
8. Odolena Voda 13 5 0 8 28:35 15
9. Slaný 15 4 0 11 37:44 12
10. Brandýsek 14 2 1 11 6:47 7
11. Milín 14 1 1 12 20:88 4
Mníšek p. Brdy odstoupil ze soutěže

Mladší
1. Sp. Kladno 15 12 1 2 63:7 37
2. Odolena Voda 13 10 2 1 54:10 32
3. Dobříš 13 10 1 2 68:15 31
4. Slaný 15 9 2 4 51:11 29
5. Kročehlavy 14 6 1 7 32:30 19
6. SK Rakovník B 15 6 0 9 34:37 18
7. Beroun 12 5 2 5 28:22 17
8. Nové Strašecí 13 5 2 6 36:34 17
9. Kralupy 12 3 2 7 31:34 11
10. Brandýsek 14 2 1 11 19:86 7
11. Milín 14 0 0 14 3:133 0
Mníšek p. Brdy odstoupil ze soutěže

Skupina B
18. kolo:
Benátky n. J. – Libiš 2:1, 1:6, FC Mělník – AFK Pečky 1:2, 0:1, Boh. Poděbrady – Jestřabí Lhota 0:3, 4:3, Nymburk B – Semice 12:0, 15:0, Milovice – Brandýs/Boleslav B 1:3, 0:4, Sadská – Český Brod 0:5, 1:1.

Starší
1. Velim 16 14 1 1 79:10 43
2. Brandýs/Bol. B 17 14 1 2 64:23 43
3. Benátky n. J. 17 12 1 4 73:20 37
4. Libiš 17 9 4 4 39:24 31
5. Nymburk B 16 7 3 6 51:39 24
6. Milovice 16 7 3 6 20:28 24
7. Český Brod 16 7 2 7 40:26 23
8. Jestřabí Lhota 17 7 1 9 21:37 22
9. FC Mělník 17 6 1 10 24:36 19
10. Sadská 16 4 3 9 26:39 15
11. AFK Pečky 17 3 4 10 16:60 13
12. B. Poděbrady 17 3 2 12 21:84 11
13. Semice 17 2 0 15 22:70 6

Mladší
1. Libiš 17 14 2 1 85:12 44
2. Velim 16 13 2 1 71:12 41
3. Brandýs/Bol B 17 12 1 4 87:20 37
4. Český Brod 16 9 5 2 61:11 32
5. Nymburk B 16 10 1 5 78:26 31
6. B. Poděbrady 17 7 3 7 61:53 24
7. FC Mělník 17 7 2 8 36:28 23
8. AFK Pečky 17 6 2 9 22:56 20
9. Milovice 16 6 1 9 24:50 19
10. Benátky n. J. 17 4 5 8 30:42 17
11. Jestřabí Lhota 17 4 2 11 16:54 14
12. Sadská 16 2 2 12 20:77 8
13. Semice 17 0 0 17 8:158 0

Skupina C
18. kolo:
Votice – FK Kolín B 2:1, 6:1, Sázava – Dobřejovice 4:0, 0:2, Jesenice – Týnec n. S. 0:1, 0:15, Sedlec /Prčice – Kouřim 2:0, 2:2, Čerčany – Kunice 3:1, 0:2, Čáslav B – Benešov B 0:2, 4:1.

Starší
1. Čerčany 17 15 1 1 80:19 46
2. Říčany 16 14 0 2 62:13 42
3. Kunice 16 13 0 3 61:12 39
4. Týnec n. S 17 10 2 5 38:20 32
5. Sedlec/Prčice 17 10 1 6 36:34 31
6. Sázava 17 8 1 8 38:35 25
7. Benešov B 16 7 1 8 31:30 22
8. Dobřejovice 17 7 0 10 32:63 21
9. Čáslav B 16 6 1 9 29:50 19
10. FK Kolín B 17 4 1 12 28:52 13
11. Jesenice 17 4 1 12 33:60 13
12. Kouřim 17 3 2 12 15:41 11
13. Votice 16 1 1 14 12:66 4

Mladší
1. Čáslav B 16 15 0 1 78:9 45
2. Týnec n. S 17 13 3 1 73:10 42
3. Votice 16 13 1 2 72:20 40
4. Říčany 16 9 3 4 50:17 30
5. Čerčany 17 7 3 7 32:26 24
6. Benešov B 16 6 4 6 38:31 22
7. FK Kolín B 17 7 1 9 39:35 22
8. Kunice 16 6 3 7 44:31 21
9. Dobřejovice 17 7 0 10 40:55 21
10. Kouřim 17 5 4 8 26:32 19
11. Sedlec/Prčice 17 6 1 10 43:60 19
12. Sázava 17 1 1 15 17:83 4
13. Jesenice 17 1 0 16 10:153 3

Autor: Vlastimil Dudáček

27.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Dopravní nehoda na silnici I/2 u Suchdola: v poli převrácený kamion ve směru na Prahu.
15

Nedaleko Ratboře havaroval kamion, řidič se chtěl vyhnout srně

Kolínské kulturní léto

Kulturní přehled z Kolínska. Kam se chystáte?

Mohou se zapojit do likvidace azbestu

Kouřim - Všichni obyvatelé Kouřimi mají možnost se zapojit do akce likvidace azbestu. Jedná se azbest, který mají lidé odložený na svých pozemcích nebo azbest z likvidace staré střešní krytiny.

Jana Czeczinkarová je juniorskou mistryní republiky

Brno – Na začátku roku to s ní nevypadalo dobře. Léčila zraněné koleno a moc dobré vyhlídky neměla. Jenomže se ukázala jako velká bojovnice. Po těžkém úrazu a téměř tříměsíční pauze se postupně dostávala do formy. Ta gradovala na mistrovství republiky horských kol v Brně, kde Jana Czeczinkarová získala titul v kategorii do 23 let.

Otevřená ulice bude Bosá

Kolín - Další zastávka letní Otevřené ulice má název Bosá. Místo setkání se od poslední Lávkové ulice nemění. Zájemci se sejdou u nové lávky přes Labe na zálabské straně.

DOTYK.CZ

České pivo určené ženám pobouřilo Britky. Je to sexismus, zlobí se

Česká společnost Aurosa Martiny Šmírové uvedla na trh stejnojmenné pivo, určené ženám. Když ho zkusila prodávat v Londýně, narazila. Britských žen se dotklo, že jim někdo předepisuje, jaké pivo mají pít.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení