Trutnov – Velim   0:3

Zápas rozhodl útočník Melechovský, který dal všechny tři branky Velimi. A všechny se vešly do prvního poločasu. Jedna byla z pokutového kopu.

„Bylo to povinné vítězství, ale jinak žádná sláva," uvedl po utkání stoper vítězného mužstva Václav Antoš.

I po změně stran měli hosté šance, ale už se mezi tři tyče netrefili. „Oni do druhé půle vystřídali dva hráče a hráli lépe. Rozhodně jsme to nemohli odchodit. Hlavně jsme chtěli neinkasovat, což se povedlo," řekl spokojený Antoš.

Největší příležitost měl ve druhém dějství Wolf, ale svůj pokus namířil pouze do břevna trutnovské brány. „Škoda, naše výhra mohla být vyšší," dodal velimský hráč.

Branky: Melechovský 3 (1 z PK). Rozhodčí: Štuk. ŽK: 4:1. Diváci: 150. Poločas: 0:3.
Velim: Hrdina – Parys, Antoš, Jeníček, Seifert (46. Snop) – Vácha (62. Šusta), Wolf, Ujec, Urban – Melechovský, Poturovič (77. Peterka).