VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový podzimní los, Divize C

Střední Čechy - Nejméně zastoupená středočeskými mužstvy je tato skupina, v níž jsou jen dva Středočeši. Po sestuou FK Dobrovice byl do této skupiny zařazen vítěz krajského přeboru FK Kolín

30.7.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

1. kolo – neděle 8. 8. v 17:00
Nová Paka – Trutnov (SO), Jičín – FC Velim (SO), Semily – Horní Měcholupy (SO), Letohrad – Nový Bydžov (SO), Chrudim – Ústí n. O. (SO 10:15), Dvůr Králové – Náchod/Deštné, FK Kolín – Pardubice (SO), Pěnčín/ Turnov – Hr. Králové B.
2. kolo – neděle 15. 8. v 17:00
Trutnov – Hr. Králové B, Pardubice – Pěnčín/Turnov (10:15), Náchod/Deštné – FK Kolín (SO), Ústí n. O. – Dvůr Králové (SO), Nový Bydžov – Chrudim, H. Měcholupy – Letohrad, FC Velim – Semily, Nová Paka – Jičín (SO)
3. kolo – neděle 22. 8. v 17:00
Jičín – Trutnov (SO), Semily – Nová Paka (SO), Letohrad – FC Velim (SO), Chrudim – H. Měcholupy (SO 10:15), Dvůr Králové – Nový Bydžov, FK Kolín – Ústí n. O. (SO), Pěnčín/Turnov – Náchod/ Deštné, Hr. Králové B – Pardubice (10:15).
4. kolo – neděle 29. 8. v 17:00
Trutnov – Pardubice (SO 10:15), Náchod/Deštné – Hr. Králové B (SO), Ústí n. O. – Pěnčín/Turnov (SO), N. Bydžov – FK Kolín, H. Měcholupy – Dvůr Králové, FC Velim – Chrudim, N. Paka – Letohrad (SO), Jičín – Semily (SO).
5. kolo – neděle 5. 9. v 17:00
Semily – Trutnov (SO), Letohrad – Jičín (SO), Chrudim – Nová Paka (SO 10:15), Dvůr Králové – FC Velim, FK Kolín – H. Měcholupy (SO), Pěnčín/ Turnov – Nový Bydžov (10:15), Hr. Králové B – Ústí n. O., Pardubice – Náchod/Deštné.
6. kolo – neděle 12. 9. v 17:00
Trutnov – Náchod/Deštné (SO 10:15), Ústí n. O. – Pardubice (SO), Nový Bydžov – Hr. Králové B, H. Měcholupy – Pěnčín/Turnov, FC Velim – FK Kolín, Nová Paka – Dvůr Králové (SO), Jičín – Chrudim (SO), Semily – Letohrad (SO).
7. kolo – neděle 19. 9. v 16:30
Letohrad – Trutnov (SO), Chrudim – Semily (SO 10:15), Dvůr Králové – Jičín, FK Kolín – Nová Paka (SO 10:15), Pěnčín/Turnov – FC Velim, Hr. Králové B – Horní Měcholupy (10:15), Náchod/Deštné – Ústí n. O. (SO), Pardubice – Nový Bydžov (10:15).
8. kolo – neděle 26. 9. v 16:30
Trutnov – Ústí n. O. (SO 10:15), N. Bydžov – Náchod/ Deštné, H. Měcholupy – Pardubice, FC Velim – Hr. Králové B, Nová Paka – Pěnčín/ Turnov (SO), Jičín – FK Kolín (SO), Semily – Dvůr Králové (SO), Letohrad – Chrudim (SO).
9. kolo – neděle 3. 10. v 16:00
Chrudim – Trutnov (SO 10:15), Dvůr Králové – Letohrad, FK Kolín – Semily (SO), Pěnčín/Turnov – Jičín, Hr. Králové B – Nová Paka (10:15), Pardubice – Velim (10:15), Náchod/Deštné – H. Měcholupy (SO), Ústí n. O. – Nový Bydžov (SO).
10. kolo – neděle 10. 10. v 16:00
Trutnov – Nový Bydžov (SO 10:15), H. Měcholupy – Ústí n. O., FC Velim – Náchod/ Deštné, Nová Paka – Pardubice (SO), Jičín – Hr. Králové B (SO), Semily – Pěnčín/ Turnov (SO), Letohrad – FK Kolín (SO), Chrudim – Dvůr Králové (SO 10:15).
11. kolo – neděle 17. 10. v 15:30
Dvůr Králové – Trutnov, FK Kolín – Chrudim (SO), Pěnčín/Turnov – Letohrad, Hr. Králové B – Semily (10:15), Pardubice – Jičín (10:15), Náchod /Deštné – N. Paka (SO), Ústí n. O. – FC Velim (SO), N. Bydžov – H. Měcholupy.
12. kolo – neděle 24. 10. v 15:30
Trutnov – H. Měcholupy (SO 10:15), FC Velim – Nový Bydžov, Nová Paka – Ústí n. O. (SO), Jičín – Náchod/ Deštné (SO), Semily – Pardubice (SO), Letohrad – Hr. Králové B (SO), Chrudim – Pěnčín/Turnov (SO 10:15), Dvůr Králové – FK Kolín.
13. kolo – neděle 31. 10. v 14:30
FK Kolín – Trutnov (SO), Pěnčín/Turnov – Dvůr Králové, Hr. Králové B – Chrudim (10:15), Pardubice – Letohrad (10:15), Náchod/Deštné – Semily (SO), Ústí n. O. – Jičín (SO), N. Bydžov – Nová Paka, H. Měcholupy – FC Velim.
14. kolo – neděle 7. 11. v 14:00
Trutnov – Velim (SO 10:15), Nová Paka – H. Měcholupy (SO), Jičín – Nový Bydžov (SO), Semily – Ústí n. O. (SO), Letohrad – Náchod/Deštné (SO), Chrudim – Pardubice (SO 10:15), Dvůr Králové – Hr. Králové B, FK Kolín – Pěnčín /Turnov (SO).
15. kolo – neděle 14. 11. v 14:00
Pěnčín/Turnov – Trutnov, Hr. Králové B – FK Kolín (10:15), Pardubice – Dvůr Králové (10:15), Náchod/Deštné – Chrudim (SO), Ústí n. O. – Letohrad (SO), Nový Bydžov – Semily, H. Měcholupy – Jičín, FC Velim – Nová Paka.

Autor: Vlastimil Dudáček

30.7.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

David Zdeněk.

David Zdeněk: Rodiče mi zakázali chytat

Peníze. Ilustrační foto.

Školka Chelčického se dočká přístavby za 16 milionů

AKTUALIZOVÁNO

Ať autobusy jedou i v den stávky, požaduje kraj

Střední Čechy – Protest neprotest, vozit lidi je třeba. To je stanovisko středočeského hejtmanství, které v souvislosti s připravovanou stávkou řidičů autobusů kvůli platům (ohlášenou na čtvrtek 6. dubna) prezentovala ve čtvrtek hejtmanka Jaroslava pokorná Jermanová (ANO).

Čekací lhůty na přezutí pneumatik v servisech se prodloužily. I na 14 dní

Zájem o přezutí na letní pneumatiky se na konci března zvýšil až o 300 procent a čekací lhůty v pneuservisech se prodloužily až na 14 dní.

Kam vyrazit za kulturou na Kolínsku?

Přinášíme vám přehled kulturních pozvánek.

Český Brod: dařilo se domácím školám i létajícímu trojskokanovi

Český Brod - Šest škol, dětská radost a zajímavé výkony. Takové bylo okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů pro Kolín a Nymburk. 

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies