„I proti týmu, který má ve svých řadách nadstandardní hráče, jsme v tomto utkání nehráli druhé housle. Náš výkon byl hodný derby. Důraz, nasazení a chuť. Nic z toho nám v dnešním zápase nechybělo a myslím si, že jsme byli Brodu minimálně vyrovnaným soupeřem. Bohužel dneska rozhodla produktivita. Soupeřova síla dopředu je neoddiskutovatelná. O to víc mě však mrzí inkasované branky, které jsme si dali skoro sami, nebo ty z kategorie smolných. Nic po hostujících akcích. Za to my jsme toho štěstí v zakončení moc neměli. Proměnit alespoň ty vyloženější, tak jsme mohli pomýšlet minimálně na penaltový rozstřel, k tomu nám nepomohla ani nastřelená spojnice pět minut před koncem," posteskl si nad žalostnou koncovkou liblický trenér Petr Samek.

„Hráčům bych však chtěl za dnešní výkon složit poklonu, nic nevypustili a chtěli vyhrát. Jejich výkon mě opravdu potěšil a já doufám, že stejně tak budou hrát i v dalších zápasech, ovšem už s bodovým ziskem," přál by si do dalších zápasů Samek.

Přesto, že si rezerva České Brodu připsala první jarní body, nepodařilo se nám získat ze strany vítěze hodnocení zápasu.

Branky: 31. Hrstka z PK, 49. Sochor – 21. Musílek, 32. Miňovský, 74. Kovačka vlastní. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: P. Mišák, Hubáček, Mrázek (všichni ČB). Diváci: 120. Poločas: 1:2.
Liblice: M. Hanuš st. – P. Nouzák, Fott, Batelka, Kovačka – J. Nouzák (73. Hybner), Vlk, Rohn, Bázlík, Hrstka – Sochor.
Český Brod B: M. Hanuš ml. – Kopecký (60. Moravec), Skořepa, Mrázek, Procházka – Musílek (60. Mašanský), Hubáček (81. Pikner), Miňovský, Kozlíček (84. Černý) – Mišák, Hanzl.