Kozlové drží neporazitelnost

Kolín – Kolínští hokejisté drží vítěznou sérii a neporazitelnost i po šestém kole druhé ligy. Naposledy vyhráli v Děčíně 3:0.

4.10.2015

Z utkání SC Kolín - Klatovy (5:4).Foto: Petr Nieč

Děčín – Kolín 0:3

V každé třetině vstřelit jednu branku, nic neinkasovat a jet domu. To zní jednoduše, ale jednoduchý zápas to nebyl. Kozlové museli čelit více jak třiceti střelám a velkému tlaku domácích. Ale ustáli to, ubránili i oslabení tři na pět a mohli si zazpívat vítěznou Cukrářku.

Úvodní gól zápasu vsítil v přesilovce Semirád, který dorážel Hanzlův sražený pokus od modré.

Ve druhé třetině si pak Kozlové koledovali a nemohli se adaptovat na aktivní hru domácích, ale ubránili se jedenácti střelám a na konci třetiny pak vstřelili druhý gól.
Kolínský trenér vyměnil křídlo v první a třetí lajně a do té první poslal Jana Veselého, který mu důvěru hned oplatil gólem. Po rotaci celého útoku se Veselý trefil k tyčce.

A ve třetí třetině? To vrcholil tlak Děčína, ale Kozlové jako by byli imunní, to vydrželi a zase to byli oni, kdo vstřelil gól. Ve čtyřicáté osmé minutě si vynutil pěknou akcí gól Jankovský. Sice on nebyl tím střelcem, ale celou akci začal a pak po přihrávce Zumra mohl Morkes dávat do odkryté kasy.

„Jsme hrozně rádi, že jsme vyhráli s nulou, protože nás domácí dostávali hodně pod tlak a my se dokázali ubránit," zdůraznil, že to je cenné vítězství trenér Kolína Jiří Seidl.

Branky: 9. Semirád (Ježek, Hanzl), 38. Veselý (Semirád, Malý), 48. Morkes (Zumr, Jankovský). Rozhodčí: Horinek – Votrubec, Ševic. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 270. Třetiny: 0:1, 0:1, 0:1.

Kolín: Sejpal – Hanzl, Pácal, Skokan, Voženílek, Barták, Březina – Ježek, Semirád, Malý – Jankovský, Zumr, Morkes – Kadlec ml., Kadlec st., Veselý.

Autor: Tereza Hölzlová

4.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

Půlmaraton KVOK 2015.

Kam za kulturou a kde si užít víkend?

Kouřimští volí mezi třemi variantami kliniky

OBRAZEM: Příroda vykouzlila sněhové nadělení i na konci dubna

Kutnohorsko - Přírodo, přírodo, kam chodíš na ty nápady? Tento způsob jara zdá se mi poněkud nešťastným. Ráno jsem nevěřila svým očím. Už né! Také těmito slovy okomentovali ranní nadělení obyvatelé výše položených částí Kutnohorska.

Pavel Sequens představil svůj malířský Bod zlomu

Kolín – Po názvem Bod zlomu instaloval svoji vůbec první výstavu v historickém sálu CEROP kolínského zámku výtvarník Pavel Sequens, absolvent Odborné střední školy podnikatelské Kolín.

Dneska první liga! míří na Berounsko. Siegl chce vidět Kuku na lopatkách

Střední Čechy – Dohromady mají na kontě přes tři stovky ligových gólů. Jeden střílel za Spartu, druhý za Slavii. Na vojně v Chebu, později v Kaiserslauternu a Voticích se jejich kariéry přímo proťaly. V sobotu (začátek ve 14.30) se ale znovu postaví proti sobě. Horst Siegl povede v rámci projektu Dneska první liga! jako patron fotbalisty domácích Zdic, Pavel Kuka hosty z Komárova. Oba se na Berounsko velmi těší.

KRÁTCE: Školka má zápis

Kolínsko - Přečtěte si krátké zprávy z Kolínska!