Roudnice – Kolín 2:2

Start do očekávaného duelu, před kterým oba týmy posílily hráči z prvoligových Teplic, resp. Mladé Boleslavi, se lépe vydařil domácím. V šesté minutě rozehráli rohový kop a J. Biško tečoval míč tak nešťastně, že skončil u tyče kolínského Šedy.

Z vedení se Roudnice dlouho neradovala, hosté zakombinovali na pravé straně a Ondřejka snadno pronikl až do vápna, odkud bombou prostřelil Pechatého – 1:1.    Vyrovnávací branka Středočechy nakopla, byli aktivnější, ale ani domácí nechtěli zůstat pozadu. Pozornost Šedy vyzkoušel Bíro, po něm slabě dorážel Vůch.

Po změně stran Kolín udeřil znovu po pravé straně, odkud Ondřejka předložil míč volnému Stejskalovi, který nemohl odkrytou branku minout – 1:2.

Vyrovnání měl na kopačce po přihrávce Svátka Blažek, přehodil si míč na levačku, ale těsně minul levou tyč. Rozhodnout o výhře mohli hosté vzápětí, nejprve vyprášil rukavice Pechatého dělovkou Michálek, ale ještě větší šanci měl v 64. minutě kanonýr Štoček. Toho hned nadvakrát vychytal roudnický gólman.

Trest tak přišel těsně před koncem, Svátek šel důrazně za vysokým míčem a stačil ho ještě špičkou poslat do sítě.

Branky: 6. vlastní J. Biško, 87. Svátek – 8. Ondřejka, 51. Stejskal. Rozhodčí: Schröter. ŽK: Hamouz, Kratochvíl, Blažek. Diváci: 250. Poločas: 1:1.
Roudnice: Pechatý – Krátký, Petrášek, Kratochvíl, Hamouz –  Vůch (73. Macháček), Chalupa, Bíro (84. Müller), Nádeníček (46. Brožík) – Blažek – Svátek.
Kolín: Šeda – Čapek, J. Biško, Šourek (6. Jelínek), Nešpor – Ondřejka, Sedláček, Opiela (50. Michálek), Kúdela, Stejskal (88. R. Biško) – Štoček.