VYBERTE SI REGION

Mladý fotbal, víkend 13. a 14. září

Střední Čechy/ O víkend plný fotbalu se znovu postaraly i mládežnické soutěže. Hrálo se o další body v ligových, divizních i krajských soutěžích dorostu a žáků.

15.9.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Česká liga dorostu
6. kolo: Slavia Praha – SK Kladno 1:1 (starší), 0:1 (mladší), Jablonec – Most B 1:1, 4:1, Ml. Boleslav – Č. Budějovice B 1:0, 0:1, N. Bydžov – Liberec 3:2, 0:6, Sparta Praha B – Hr. Králové B 5:0, 4:1, Teplice B – Meteor Praha 0:2, 0:1, Pardubice – Bohemians 1905 B 5:1, 1:1, Plzeň B – Motorlet 0:1, 1:3.
Starší
1. Ml. Boleslav 6 5 0 1 21:7 15
2. Meteor Praha 6 4 2 0 10:5 14
3. Motorlet 6 3 2 1 9:6 11
4. Sparta Praha B 6 3 1 2 13:8 10
5. Č. Budějovice B 6 3 1 2 13:10 10
6. Liberec 6 3 1 2 14:12 10
7. Nový Bydžov 6 3 1 2 11:10 10
8. Teplice B 6 3 1 2 7:6 10
9. Pardubice 6 3 0 3 10:9 9
10. Most B 6 1 5 0 7:6 8
11. Hr. Králové B 6 2 2 2 7:15 8
12. Slavia Praha B 6 2 1 3 11:10 7
13. Jablonec 6 1 2 3 8:10 5
14. Plzeň B 6 1 0 5 6:11 3
15. Kladno 6 0 3 3 3:11 3
16. Bohemians 05 B 6 0 0 6 6:20 0
Mladší
1. Slavia Praha B 6 5 0 1 14:3 15
2. Kladno 6 4 1 1 17:8 13
3. Sparta Praha B 6 4 1 1 18:10 13
4. Liberec 6 3 2 1 15:7 11
5. Jablonec 6 3 2 1 10:5 11
6. Pardubice 6 3 1 2 10:9 10
7. N. Bydžov 6 3 1 2 11:14 10
8. Č. Budějovice B 6 3 1 2 8:12 10
9. Teplice B 6 3 0 3 10:9 9
10. Ml. Boleslav 6 2 1 3 9:7 7
11. Motorlet 6 2 0 4 11:13 6
12. Meteor Praha 6 1 3 2 8:11 6
13. Plzeň B 6 2 0 4 10:15 6
14. Hr. Králové B 6 1 1 4 8:14 4
15. Most B 6 1 0 5 6:17 3
16. Bohemians 05 B 6 0 2 4 4:15 2
Česká divize dorostu
Skupina A
6. kolo: Vikt. Žižkov – ZČE Plzeň 3:0, 5:0, Domažlice – Písek 3:1, 0:3, Vlašim – Sp. Příbram 2:4, 0:5, Rokycany – 1. FK Příbram B 2:4, 1:4, Klatovy – Prachatice 4:2, 1:0, Benešov – Strakonice 3:0, 0:0, Motorlet Praha B – Sezimovo Ústí 4:1, 4:0.
Starší
1. Sez. Ústí 5 4 0 1 16:7 12
2. Motorlet B 5 3 1 1 12:5 10
3. Písek 5 3 1 1 10:5 10
4. Prachatice 5 3 1 1 9:5 10
5. Domažlice 5 3 1 1 7:6 10
6. Sp. Příbram 5 3 0 2 12:12 9
7. Benešov 5 3 0 2 9:10 9
8. Klatovy 5 2 2 1 9:6 8
9. 1. FK Příbram B 5 2 1 2 7:10 7
10. Vikt. Žižkov 5 2 0 3 12:8 6
11. Rokycany 5 1 0 4 7:17 3
12. ZČE Plzeň 5 0 2 3 4:9 2
13. Strakonice 5 0 2 3 2:8 2
14. Vlašim 5 0 1 4 4:12 1
Mladší
1. Vikt. Žižkov 5 4 1 0 17:2 13
2. 1. FK Příbram B 5 4 1 0 17:5 13
3. Sez. Ústí 5 3 1 1 15:9 10
4. Motorlet B 5 3 0 2 12:11 9
5. ZČE Plzeň 5 2 2 1 12:10 8
6. Písek 5 2 2 1 7:6 8
7. Klatovy 5 2 1 2 6:8 7
8. Benešov 5 2 1 2 12:17 7
9. Sp. Příbram 5 2 0 3 9:7 6
10. Prachatice 5 2 0 3 5:8 6
11. Strakonice 5 1 2 2 4:5 5
12. Rokycany 5 1 1 3 5:12 4
13. Domažlice 5 1 0 4 4:11 3
14. Vlašim 5 0 0 5 0:14 0
Skupina B
6. kolo: Č. Lípa – Děčín 2:0, 3:0, Libuš – Podolí 4:2, 2:0, Sokolov – Varnsdorf 2:0, 2:0, Meteor Praha B – K. Vary 3:1, 6:0, Roudnice – Kladno B 0:0, 1:0, Dukla Praha – Ústí n. L. 2:3, 3:1, Blšany – Junior Praha 3:1, 3:1.
Starší
1. Sokolov 5 5 0 0 17:3 15
2. Dukla Praha 5 4 0 1 21:5 12
3. Ústí n. L. 5 4 0 1 17:7 12
4. Varnsdorf 5 3 1 1 12:5 10
5. Kladno 5 3 1 1 7:7 10
6. Meteor Praha B 5 2 1 2 9:6 7
7. K. Vary 5 2 1 2 11:11 7
8. Česká Lípa 5 2 0 3 8:14 6
9. Blšany 5 2 0 3 9:17 6
10. Děčín 5 1 1 3 3:5 4
11. Roudnice 5 1 1 3 6:10 4
12. Libuš 5 1 1 3 10:18 4
13. Junior Praha 5 1 1 3 4:14 4
14. Podolí 5 0 0 5 7:19 0
Mladší
1. Dukla Praha 5 5 0 0 20:7 15
2. Meteor Praha B 5 4 1 0 14:4 13
3. Sokolov 5 4 1 0 12:4 13
4. Libuš 5 4 0 1 15:7 12
5. Podolí 5 4 0 1 11:3 12
6. Roudnice 5 3 0 2 12:5 9
7. Česká Lípa 5 3 0 2 14:9 9
8. Ústí n. L. 5 2 1 2 9:6 7
9. Varnsdorf 5 1 0 4 8:13 3
10. Blšany 5 1 0 4 8:19 3
11. Děčín 5 1 0 4 2:13 3
12. K. Vary 5 1 0 4 5:17 3
13. Kladno 5 0 1 4 4:11 1
14. Junior Praha 5 0 0 5 4:20 0
Skupina C
6. kolo: Chrudim – Ml. Boleslav B 1:5, 1:0, Čáslav – Nymburk 5:1, 8:3, FK Kolín – Liberec B 2:2, 2:1, Náchod/Deštné – Pardubice B 0:2, 0:1, Rapid Liberec – Pěnčín/Turnov 2:1, 2:4, Jablonec B – Choceň 3:0, 6:1, Dvůr Králové – Olymp. Hr. Králové 2:0, 1:3.
Starší
1. Ml. Boleslav B 5 3 2 0 14:5 11
2. FK Kolín 5 3 1 1 9:6 10
3. Dvůr Králové 5 3 0 2 7:3 9
4. Jablonec B 5 3 0 2 10:8 9
5. Rapid Liberec 5 3 0 2 8:7 9
6. AFK Chrudim 5 3 0 2 9:10 9
7. Pardubice 5 2 2 1 7:4 8
8. Čáslav 5 2 1 2 13:10 7
9. Liberec B 5 2 1 2 11:9 7
10. Ol. Hr. Králové 5 2 1 2 8:9 7
11. Choceň 5 2 0 3 6:10 6
12. Pěnčín/Turnov 5 1 1 3 7:12 4
13. Náchod/Deštné 5 0 2 3 5:11 2
14. Nymburk 5 0 1 4 3:13 1
Mladší
1. Chrudim 5 5 0 0 14:2 15
2. FK Kolín 5 4 1 0 12:4 13
3. Ol. Hr. Králové 5 4 0 1 18:2 12
4. Ml. Boleslav B 5 3 1 1 19:3 10
5. Čáslav 5 3 0 2 13:8 9
6. Jablonec B 5 3 0 2 15:11 9
7. Pardubice 5 2 1 2 6:5 7
8. Náchod/Deštné 5 2 1 2 13:14 7
9. Pěnčín/Turnov 5 2 1 2 10:20 7
10. Liberec B 5 2 0 3 14:10 6
11. Rapid Liberec 5 1 0 4 12:15 3
12. Dvůr Králové 5 1 0 4 7:19 3
13. Choceň 5 0 1 4 3:20 1
14. Nymburk 5 0 0 5 3:26 0
Česká liga žáků
6. kolo: Slavia Praha – Ml. Boleslav 5:0 (starší), 3:0 (mladší), Pardubice – Hořovicko 22:0, 3:0, Bohemians 1905 – Č. Budějovice 3:0, 0:2, Hr. Králové – Teplice 1:0, 1:1, 1. FK Příbram – Plzeň 2:0, 3:1, Liberec – Sparta Praha 2:4, 0:2, Most – Jablonec 4:0, 1:0, SK Kladno – Vejprnice 0:0, 9:0.
Starší
1. Bohemians 1905 6 6 0 0 17:3 18
2. Slavie Praha 6 5 0 1 33:6 15
3. Most 6 4 1 1 13:5 13
4. Příbram 6 4 0 2 12:5 12
5. Hr. Králové 6 4 0 2 12:8 12
6. Sparta Praha 6 4 0 2 11:9 12
7. Kladno 6 3 1 2 13:10 10
8. Teplice 6 3 0 3 19:12 9
9. Plzeň 6 3 0 3 15:8 9
10. Č. Budějovice 6 2 1 3 26:14 7
11. Ml. Boleslav 6 2 1 3 20:14 7
12. Liberec 6 2 1 3 8:13 7
13. Pardubice 6 2 0 4 27:10 6
14. Jablonec 6 1 0 5 4:14 3
15. Vejprnice 6 0 1 5 1:14 1
16. Hořovicko 6 0 0 6 0:86 0
Mladší
1. Sparta Praha 6 5 1 0 9:0 16
2. Příbram 6 5 0 1 29:2 15
3. Teplice 6 4 1 1 17:7 13
4. Č. Budějovice 6 4 1 1 15:8 13
5. Hr. Králové 6 3 3 0 15:3 12
6. Plzeň 6 4 0 2 15:8 12
7. Slavia Praha 6 3 2 1 16:4 11
8. Jablonec 6 3 1 2 10:6 10
9. Kladno 6 3 0 3 16:14 9
10. Most 6 3 0 3 6:13 9
11. Liberec 6 2 1 3 13:13 7
12. Pardubice 6 1 0 5 6:11 3
13. Bohemians 1905 6 1 0 5 7:18 3
14. Ml. Boleslav 6 1 0 5 4:15 3
15. Hořovicko 6 1 0 5 5:20 3
16. Vejprnice 6 0 0 6 3:44 0
Česká divize žáků
Skupina A
6. kolo: Č. Budějovice B – Tachov 3:0, 1:4, Vikt. Plzeň B – Písek 1:3, 0:1, Motorlet – Klatovy 5:0, 7:0, Bohemians 1905 B – Slavia Praha B 0:2, 0:2, 1. FK Příbram B – Tábor 1:2, 2:2, Podolí – Strakonice 3:0, 1:1, Doubravka – Jindř. Hradec 2:1, 4:1.
Starší
1. Motorlet 5 5 0 0 21:0 15
2. Slavie Praha B 5 4 0 1 21:1 12
3. Podolí 5 4 0 1 12:4 12
4. Č. Budějovice 5 3 1 1 8:2 10
5. Doubravka 5 3 0 2 10:11 9
6. Tábor 5 3 0 2 8:13 9
7. Písek 5 2 2 1 8:7 8
8. J. Hradec 5 2 0 3 9:6 6
9. Tachov 5 2 0 3 3:19 6
10. Plzeň B 5 1 1 3 8:12 4
11. Příbram B 5 1 1 3 9:14 4
12. Bohemians 05 B 5 1 0 4 4:11 3
13. Klatovy 5 0 2 3 3:13 2
14. Strakonice 5 0 1 4 5:16 1
Mladší
1. Motorlet 5 5 0 0 28:1 15
2. Podolí 5 3 1 1 22:3 10
3. Slavie Praha B 5 3 1 1 15:7 10
4. Písek 5 3 0 2 10:9 9
5. Strakonice 5 2 2 1 12:6 8
6. Bohemians 05 B 5 2 2 1 11:7 8
7. 1. FK Příbram B 5 2 1 2 8:14 7
8. Č. Budějovice B 5 2 1 2 4:11 7
9. Klatovy 5 2 0 3 12:14 6
10. Tachov 5 1 2 2 14:14 5
11. Tábor 5 1 2 2 12:16 5
12. Doubravka 5 1 2 2 7:13 5
13. J. Hradec 5 1 0 4 2:20 3
14. Plzeň B 5 0 0 5 3:25 0
Skupina B
6. kolo: K. Vary – Bílina 2:3, 2:1, Junior Praha – Dukla Praha 0:1, 6:3, Ústí n. L. – Teplice B 1:2, 3:1, Meteor Praha – Stará Boleslav 2:0, 5:0, Ostrov – Sparta Praha B 0:5, 0:10, Most B – Sokolov 1:4, 1:3, Neratovice – Vikt. Žižkov 0:0, 0:2.
Starší
1. Sokolov 5 5 0 0 23:4 15
2. Teplice B 5 5 0 0 15:3 15
3. Dukla Praha 5 4 0 1 25:3 12
4. Meteor Praha 5 3 1 1 7:3 10
5. Sparta Praha B 5 3 0 2 19:6 9
6. Most B 5 3 0 2 18:10 9
7. Vikt. Žižkov 5 2 2 1 10:1 8
8. Neratovice 5 2 2 1 7:3 8
9. Ústí n. L. 5 2 1 2 9:8 7
10. Junior Praha 5 1 0 4 3:8 3
11. St. Boleslav 5 1 0 4 6:17 3
12. Bílina 5 1 0 4 7:28 3
13. K. Vary 5 0 0 5 2:24 0
14. Ostrov 5 0 0 5 2:35 0
Mladší
1. Sparta Praha B 5 5 0 0 31:3 15
2. K. Vary 5 5 0 0 18:6 15
3. Ústí n.L. 5 4 0 1 13:4 12
4. Sokolov 5 3 1 1 18:7 10
5. Meteor Praha 5 3 1 1 15:9 10
6. Dukla Praha 5 2 1 2 14:12 7
7. Junior Praha 5 2 1 2 14:20 7
8. Neratovice 5 2 0 3 14:11 6
9. Vikt. Žižkov 5 2 0 3 7:6 6
10. Most B 5 1 1 3 6:14 4
11. St. Boleslav 5 1 0 4 5:17 3
12. Teplice B 5 0 2 3 9:15 2
13. Bílina 5 0 2 3 5:18 2
14. Ostrov 5 0 1 4 3:30 1
Skupina C
6. kolo: Pardubice B – Hr. Králové B 0:2, 2:0, Olymp. Hr. Králové – Rychnov n. K. 0:1, 5:0, FK Kolín – Chrudim 0:2, 4:1, Náchod/Deštné – Ml. Boleslav B 0:3, 3:0, Liberec B – Nový Bydžov 2:7, 0:4, Nymburk – Vysoké Mýto 1:1, 0:6, Svitavy – Čáslav 1:0, 0:0:
Starší
1. N. Bydžov 5 5 0 0 15:2 15
2. Nymburk 5 4 1 0 13:4 13
3. Chrudim 5 3 1 1 17:9 10
4. Ml. Boleslav B 5 3 1 1 12:5 10
5. Hr. Králové B 5 3 1 1 8:4 10
6. V. Mýto 5 3 1 1 7:4 10
7. Pardubice 5 3 0 2 14:8 9
8. Náchod 5 2 0 3 5:9 6
9. Čáslav 5 1 1 3 5:10 4
10. Rychnov n. K. 5 1 1 3 4:12 4
11. Liberec B 5 1 1 3 8:18 4
12. FK Kolín 5 1 0 4 5:11 3
13. Svitavy 5 1 0 4 4:10 3
14. Ol. Hr. Králové 5 0 0 5 3:14 0
Mladší
1. Náchod/Deštné 5 4 1 0 11:2 13
2. N. Bydžov 5 4 0 1 21:4 12
3. Chrudim 5 4 0 1 14:9 12
4. Čáslav 5 3 2 0 17:2 11
5. Svitavy 5 3 1 1 22:4 10
6. Pardubice 5 3 0 2 18:12 9
7. Ol. Hr. Králové 5 3 0 2 11:6 9
8. FK Kolín 5 3 0 2 9:9 9
9. V. Mýto 5 2 0 3 11:11 6
10. Hr. Králové B 5 2 0 3 6:12 6
11. Ml. Boleslav B 5 1 0 4 3:8 3
12. Liberec B 5 1 0 4 9:15 3
13. Rychnov n. K. 5 0 0 5 5:17 0
14. Nymburk 5 0 0 5 1:47 0
Dorost – Krajský přebor
6. kolo: SK Rakovník – Neratovice 1:3 (starší), 1:1 (mladší), Kosmonosy – Hořovicko 3:1, 0:4, Kutná Hora – Dobříš 2:0, 2:0, Beroun – AFK Kolín 0:6, 3:2, St. Boleslav – Novo Kladno 3:2, 3:2, Kralupy – Čelákovice 3:2, 0:0, Brandýs n. L. – FK Kolín B 0:1, 4:1, Slaný – Velim 3:2, 5:2:
Starší
1. Slaný 6 5 0 1 17:10 15
2. Velim 6 4 0 2 18:8 12
3. Kutná Hora 6 4 0 2 16:6 12
4. Kosmonosy 6 4 0 2 17:8 12
5. AFK Kolín 6 4 0 2 16:12 12
6. St. Boleslav 6 4 0 2 22:22 12
7. Neratovice 6 3 1 2 13:12 10
8. Čelákovice 6 3 0 3 13:14 9
9. Beroun 6 3 0 3 6:12 9
10. Rakovník 6 2 2 2 11:10 8
Hořovicko 6 2 2 2 11:10 8
12. Kralupy 6 2 1 3 13:15 7
13. FK Kolín B 6 2 0 4 10:15 6
14. Novo Kladno 6 2 0 4 9:16 6
15. Dobříš 6 1 0 5 6:16 3
16. Brandýs n. L. 6 0 0 6 5:17 0
Mladší
1. Kutná Hora 6 6 0 0 16:3 18
2. SK Rakovník 6 5 1 0 16:6 16
3. Brandýs n. L. 6 5 0 1 19:7 15
4. Neratovice 6 4 2 0 22:5 14
5. Hořovicko 6 4 1 1 33:8 13
6. St. Boleslav 6 4 0 2 14:14 12
7. Beroun 6 3 2 1 13:14 11
8. Slaný 6 2 1 3 16:14 7
9. Dobříš 6 2 0 4 9:18 6
10. Velim 6 1 2 3 13:16 5
11. Kralupy 6 1 2 3 5:14 5
12. Novo Kladno 6 1 1 4 10:18 4
13. FK Kolín B 6 1 0 5 9:17 3
14. Kosmonosy 6 0 3 3 5:14 3
15. Čelákovice 6 0 2 4 2:9 2
16. AFK Kolín 6 0 1 5 3:28 1
Dorost – I. A třída
Skupina A
4. kolo: Jun. Kralupy – Loděnice 1:4, Kročehlavy – Komárov 6:1, Králův Dvůr – Zdice 4:1, N. Strašecí – Velvary 4:2, Obříství – Sp. Kladno 1:1, Libiš – Tn. Rakovník 3:1, Pš. Mělník – Brandýsek 6:1.
1. Kročehlavy 4 4 0 0 25:4 12
2. Pš. Mělník 4 4 0 0 21:2 12
3. Králův Dvůr 4 3 0 1 17:13 9
4. Komárov 4 3 0 1 12:12 9
5. Loděnice 4 2 2 0 10:4 8
6. Velvary 4 2 0 2 5:6 6
7. Zdice 4 2 0 2 5:7 6
8. Sp. Kladno 4 1 2 1 4:13 5
9. Brandýsek 4 1 1 2 4:12 4
10. Libiš 4 1 0 3 4:5 3
11. Tn. Rakovník 4 1 0 3 6:9 3
12. N. Strašecí 4 1 0 3 11:16 3
13. Obříství 4 0 1 3 2:8 1
14. Kralupy 4 0 0 4 5:20 0
Skupina B
4. kolo: Jirny – Luštěnice 2:1, Všechlapy – Dol. Bousov 2:2, Velký Borek – Čejetice 1:3, Pěčice – Zeleneč 3:0, Akuma MB – Mn. Hradiště 0:5, Kost. Hlavno – Semice 1:4, Byšice – Krnsko 1:4.
1. Mn. Hradiště 4 3 1 0 18:3 10
2. Čejetice 4 3 1 0 12:4 10
3. Pěčice 4 3 1 0 11:3 10
4. Jirny 4 3 0 1 11:4 9
5. Zeleneč 4 2 1 1 12:7 7
6. Všechlapy 4 2 1 1 11:10 7
7. Semice 4 2 1 1 6:6 7
8. Luštěnice 4 2 0 2 8:5 6
9. Dol. Bousov 4 1 2 1 7:8 5
10. Krnsko 4 1 0 3 6:11 3
11. Byšice 4 0 2 2 3:13 2
12. Akuma MB 4 0 1 3 4:13 1
13. Kost. Hlavno 4 0 1 3 4:16 1
14. Velký Borek 4 0 0 4 3:13 0
Skupina C
4. kolo: Mirošovice – Paběnice 3:0, Boh. Poděbrady – Veltruby 11:2, Ovčáry – Sn. Poděbrady 4:1, Říčany – Kouřim 4:1, AFK Pečky – Kunice 7:0, Český Brod – Dol. Kralovice 2:1, Libodřice – Kluky 2:2.
1. Boh. Poděbrady 4 4 0 0 24:2 12
2. Kluky 4 3 1 0 13:4 10
3. AFK Pečky 4 3 0 1 20:5 9
4. Český Brod 4 3 0 1 20:6 9
5. Kunice 4 3 0 1 10:9 9
6. Říčany 4 2 0 2 13:11 6
7. Ovčáry 4 2 0 2 11:12 6
8. Mirošovice 4 2 0 2 7:9 6
9. Kouřim 4 2 0 2 10:15 6
10. D. Kralovice 4 1 1 2 8:9 4
11. Sn. Poděbrady 4 1 0 3 4:8 3
12. Libodřice 4 0 2 2 6:11 2
13. Paběnice 4 0 0 4 2:17 0
14. Veltruby 4 0 0 4 3:33 0
Skupina D
4. kolo: Milín – Průhonice 6:0, Teplýšovice – Všenory 1:1, Týnec n. S. – Všeradice 3:1, Nový Knín – Benešov 7:2, Jílové – Sedlčany 3:1, Lety – Votice 2:2, Sedl./Prčice – Petrovice 0:2.
1. Týnec n. S 4 3 0 1 10:5 9
2. Všenory 4 2 2 0 8:4 8
3. Votice 3 2 1 0 8:2 7
4. Jílové 4 2 1 1 13:9 7
5. Nový Knín 4 2 1 1 10:6 7
6. Sedlčany 4 2 1 1 9:5 7
7. Milín 4 2 0 2 10:6 6
8. Petrovice 4 2 0 2 7:7 6
9. Všeradice 4 1 2 1 7:8 5
10. Lety 4 1 2 1 6:7 5
11. Sedl./Prčice 4 1 1 2 3:4 4
12. Teplýšovice 4 1 1 2 4:6 4
13. Benešov 4 0 0 4 6:18 0
14. Průhonice 3 0 0 3 1:15 0
Žáci – Krajský přebor
6. kolo: Sedlčany – Lysá n. L. 12:1 (starší), 0:8 (mladší), Kosmonosy – Benešov 1:0, 0:5, Čelákovice – Dobříš 7:0, 6:0, SK Kladno B – SK Rakovník 1:1, 0:0, Mn. Hradiště – Beroun 0:2, 0:3, Sp. Příbram – Jílové 1:1, 1:2, Vlašim – Kutná Hora 4:1, 4:0, Tn. Rakovník – Mělník 0:1, 1:4.
Starší
1. Sedlčany 6 5 1 0 35:5 16
2. SK Rakovník 6 5 1 0 30:3 16
3. Beroun 6 5 1 0 21:5 16
4. Vlašim 6 3 2 1 14:7 11
5. Jílové 6 3 2 1 12:5 11
6. SK Kladno 6 3 1 2 12:9 10
7. Mn. Hradiště 6 3 1 2 9:7 10
8. Pš. Mělník 6 2 2 2 7:7 8
9. Benešov 6 2 1 3 11:12 7
10. Čelákovice 6 1 3 2 9:12 6
11. Sp. Příbram 6 1 3 2 6:12 6
12. Kosmonosy 5 2 0 3 3:9 6
13. Tn. Rakovník 6 1 0 5 5:18 3
14. Lysá n. L. 6 1 0 5 11:32 3
15. Kutná Hora 5 0 2 3 3:11 2
16. Dobříš 6 0 0 6 3:37 0
Mladší
1. Benešov 6 6 0 0 25:4 18
2. SK Kladno 6 5 1 0 28:0 16
3. Vlašim 6 5 1 0 20:1 16
4. Čelákovice 6 4 1 1 25:6 13
5. Pš. Mělník 6 4 1 1 13:7 13
6. SK Rakovník 6 3 1 2 15:7 10
7. Beroun 6 3 0 3 22:16 9
8. Mn. Hradiště 6 3 0 3 13:14 9
9. Dobříš 6 3 0 3 12:24 9
10. Jílové 6 2 1 3 12:26 7
11. Sp. Příbram 6 1 1 4 5:9 4
12. Tn. Rakovník 6 1 1 4 3:11 4
13. Lysá n. L. 6 1 0 5 19:19 3
14. Kosmonosy 5 1 0 4 7:30 3
15. Kutná Hora 5 1 0 4 3:29 3
16. Sedlčany 6 0 0 6 5:24 0
Žáci – I. A třída
Skupina A
4. kolo: SK Rakovník B – Králův Dvůr 2:1, 3:5, Slaný – Hořovicko B 4:2, 5:1, Velvary – Sp. Kladno 1:7, 1:12, N. Strašecí – Rožmitál 4:1, 6:2, Kročehlavy – Beroun 8:0, 9:0, Mníšek p. B.– Brandýsek 0:3, 1:2.
Starší
1. Slaný 4 3 1 0 16:8 10
2. Velvary 4 3 0 1 18:10 9
3. N. Strašecí 3 3 0 0 11:4 9
4. SK Rakovník 4 3 0 1 7:6 9
5. Kročehlavy 4 2 1 1 12:3 7
6. Králův Dvůr 3 2 0 1 9:3 6
7. Brandýsek 4 1 1 2 7:7 4
8. Kralupy 3 1 1 1 4:4 4
9. Sp. Kladno 2 1 0 1 9:4 3
10. Mníšek p. B. 3 1 0 2 3:6 3
11. Hořovicko 4 0 0 4 4:14 0
12. Rožmitál 3 0 0 3 6:18 0
13. Beroun B 3 0 0 3 1:20 0
Mladší
1. Slaný 4 4 0 0 14:2 12
2. Kročehlavy 4 3 0 1 26:7 9
3. N. Strašecí 3 3 0 0 21:2 9
4. Králův Dvůr 3 3 0 0 11:3 9
5. Hořovicko 4 2 0 2 14:10 6
6. Velvary 4 1 2 1 10:17 5
7. Brandýsek 4 1 1 2 4:12 4
8. Sp. Kladno 2 1 0 1 13:3 3
9. Mníšek p. B 3 1 0 2 3:12 3
10. SK Rakovník 4 1 0 3 10:20 3
11. Rožmitál 3 0 1 2 5:15 1
13. Kralupy 3 0 0 3 0:5 0
14. Beroun B 3 0 0 3 1:24 0
Skupina B
4. kolo: Odolena Voda – Tuchoraz 1:0, 2:2, Velim – Boh. Poděbrady 3:1, 8:0, FC Mělník – Semice 2:0, 1:1, Benátky n. J. – Sadská 2:4, 0:3, Pěčice – AFK Pečky 4:1, 7:0, Nymburk B – Libiš 2:1, 0:4, Brandýs n. L. – Velký Borek 2:0, 2:1.
Starší
1. Brandýs n. L. 4 4 0 0 13:1 12
2. Pěčice 4 3 0 1 14:3 9
3. Sadská 4 2 2 0 11:4 8
4. AFK Pečky 4 2 1 1 13:8 7
5. Velim 4 2 1 1 8:6 7
6. Nymburk B 4 2 0 2 14:5 6
7. V. Borek 4 2 0 2 9:5 6
8. FC Mělník 4 1 3 0 6:4 6
9. B. Poděbrady 4 2 0 2 6:8 6
10. Odolena Voda 4 2 0 2 5:17 6
11. Tuchoraz 4 1 0 3 2:9 3
12. Libiš 3 0 1 2 2:11 1
13. Semice 4 0 0 4 1:9 0
14. Benátky n. J. 3 0 0 3 3:17 0
Mladší
1. Velim 4 4 0 0 22:6 12
2. Pěčice 4 4 0 0 18:5 12
3. Brandýs n. L. 4 2 1 1 6:4 7
4. Velký Borek 4 2 0 2 25:9 6
5. Sadská 4 2 0 2 13:8 6
6. AFK Pečky 4 2 0 2 8:9 6
7. FC Mělník 4 1 2 1 3:3 5
8. Odolena Voda 4 1 2 1 7:9 5
9. Tuchoraz 4 1 2 1 6:11 5
10. Libiš 3 1 1 1 6:5 4
11. Semice 4 1 1 2 13:13 4
12. Nymburk B 4 1 0 3 8:16 3
13. B. Poděbrady 4 0 1 3 7:22 1
14. Benátky n. J. 3 0 0 3 0:22 0
Skupina C
4. kolo: Votice – Čerčany 1:5, 1:0, Sedl./Prčice – Sázava 5:1, 4:4, Dobřejovice – Uhl. Janovice 8:1, 1:6, Kouřim – AFK Kolín 0:3, 0:6, Říčany – FK Kolín B 3:0, 5:2, Benešov B – Malešov 11:0, 12:0, Týnec n. S. – Čáslav B odl.
Starší
1. AFK Kolín 4 4 0 0 16:0 12
2. Týnec n. S 3 3 0 0 14:2 9
3. Dobřejovice 4 3 0 1 16:7 9
4. Říčany 4 3 0 1 8:4 9
5. Sedl./Prčice 4 2 0 2 17:10 6
6. Sázava 4 2 0 2 10:10 6
7. Čerčany 4 2 0 2 11:14 6
8. Benešov B 3 1 1 1 14:5 4
9. Kouřim 4 1 1 2 8:10 4
10. Čáslav B 3 1 1 1 5:7 4
11. FK Kolín B 4 1 0 3 7:13 3
12. U. Janovice 4 1 0 3 7:25 3
13. Malešov 4 0 1 3 5:19 1
14. Votice 3 0 0 3 2:14 0
Mladší
1. AFK Kolín 4 4 0 0 24:2 12
2. Říčany 4 3 1 0 17:2 10
3. Benešov B 3 3 0 0 17:0 9
4. FK Kolín B 4 3 0 1 17:8 9
5. Votice 3 2 0 1 3:2 6
6. Sázava 4 1 2 1 11:10 5
7. Čáslav B 3 1 1 1 6:2 4
8. U. Janovice 4 1 1 2 9:9 4
9. Sedl/Prčice 4 1 1 2 10:14 4
10. Týnec n. S 3 1 0 2 1:5 3
11. Kouřim 4 1 0 3 8:20 3
12. Dobřejovice 4 1 0 3 6:19 3
13. Čerčany 4 0 2 2 5:11 2
14. Malešov 4 0 0 4 3:33 0

Autor: Vlastimil Dudáček

15.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ředitel DDM Kolín Luboš Votroubek

Jaké kroužky vedou? Rytmika, keramika i magie

ŘEDITELKA Farní charity Kolín Lucie Růžková Rybárová.

Kolín bude mít komunitní centrum, chce ho stavět charita

Jak být v práci 40 hodin týdně a nezbláznit se

Pracujete často deset hodin denně a přesto stále nestíháte? Pak si potřebujete lépe naplánovat pracovní den a využívat čas efektivněji. Za 40 hodin týdně byste měli pohodlně zvládnout náplň práce, pokud ji děláte správně. Jak na to, radí experti na efektivitu práce.

Průmyslováci začali svůj ples imatrikulací spolužáků

Kolín – Netradičně zahájili svůj ples studenti Střední průmyslové školy strojírenské a Jazykové školy s právem jazykové zkoušky Kolín v kolínském městském společenském domě – stuhami ozdobili spolužáky z prvních ročníků.

Od Lhotek nejvíce čtyřicítkou

Kouřim – Kouřimští chtěli snížit maximální povolenou rychlost na silnici směrem od obce Lhotky na 30 km/h.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies