VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, víkend 13. a 14. září

Střední Čechy/ O víkend plný fotbalu se znovu postaraly i mládežnické soutěže. Hrálo se o další body v ligových, divizních i krajských soutěžích dorostu a žáků.

15.9.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Česká liga dorostu
6. kolo: Slavia Praha – SK Kladno 1:1 (starší), 0:1 (mladší), Jablonec – Most B 1:1, 4:1, Ml. Boleslav – Č. Budějovice B 1:0, 0:1, N. Bydžov – Liberec 3:2, 0:6, Sparta Praha B – Hr. Králové B 5:0, 4:1, Teplice B – Meteor Praha 0:2, 0:1, Pardubice – Bohemians 1905 B 5:1, 1:1, Plzeň B – Motorlet 0:1, 1:3.
Starší
1. Ml. Boleslav 6 5 0 1 21:7 15
2. Meteor Praha 6 4 2 0 10:5 14
3. Motorlet 6 3 2 1 9:6 11
4. Sparta Praha B 6 3 1 2 13:8 10
5. Č. Budějovice B 6 3 1 2 13:10 10
6. Liberec 6 3 1 2 14:12 10
7. Nový Bydžov 6 3 1 2 11:10 10
8. Teplice B 6 3 1 2 7:6 10
9. Pardubice 6 3 0 3 10:9 9
10. Most B 6 1 5 0 7:6 8
11. Hr. Králové B 6 2 2 2 7:15 8
12. Slavia Praha B 6 2 1 3 11:10 7
13. Jablonec 6 1 2 3 8:10 5
14. Plzeň B 6 1 0 5 6:11 3
15. Kladno 6 0 3 3 3:11 3
16. Bohemians 05 B 6 0 0 6 6:20 0
Mladší
1. Slavia Praha B 6 5 0 1 14:3 15
2. Kladno 6 4 1 1 17:8 13
3. Sparta Praha B 6 4 1 1 18:10 13
4. Liberec 6 3 2 1 15:7 11
5. Jablonec 6 3 2 1 10:5 11
6. Pardubice 6 3 1 2 10:9 10
7. N. Bydžov 6 3 1 2 11:14 10
8. Č. Budějovice B 6 3 1 2 8:12 10
9. Teplice B 6 3 0 3 10:9 9
10. Ml. Boleslav 6 2 1 3 9:7 7
11. Motorlet 6 2 0 4 11:13 6
12. Meteor Praha 6 1 3 2 8:11 6
13. Plzeň B 6 2 0 4 10:15 6
14. Hr. Králové B 6 1 1 4 8:14 4
15. Most B 6 1 0 5 6:17 3
16. Bohemians 05 B 6 0 2 4 4:15 2
Česká divize dorostu
Skupina A
6. kolo: Vikt. Žižkov – ZČE Plzeň 3:0, 5:0, Domažlice – Písek 3:1, 0:3, Vlašim – Sp. Příbram 2:4, 0:5, Rokycany – 1. FK Příbram B 2:4, 1:4, Klatovy – Prachatice 4:2, 1:0, Benešov – Strakonice 3:0, 0:0, Motorlet Praha B – Sezimovo Ústí 4:1, 4:0.
Starší
1. Sez. Ústí 5 4 0 1 16:7 12
2. Motorlet B 5 3 1 1 12:5 10
3. Písek 5 3 1 1 10:5 10
4. Prachatice 5 3 1 1 9:5 10
5. Domažlice 5 3 1 1 7:6 10
6. Sp. Příbram 5 3 0 2 12:12 9
7. Benešov 5 3 0 2 9:10 9
8. Klatovy 5 2 2 1 9:6 8
9. 1. FK Příbram B 5 2 1 2 7:10 7
10. Vikt. Žižkov 5 2 0 3 12:8 6
11. Rokycany 5 1 0 4 7:17 3
12. ZČE Plzeň 5 0 2 3 4:9 2
13. Strakonice 5 0 2 3 2:8 2
14. Vlašim 5 0 1 4 4:12 1
Mladší
1. Vikt. Žižkov 5 4 1 0 17:2 13
2. 1. FK Příbram B 5 4 1 0 17:5 13
3. Sez. Ústí 5 3 1 1 15:9 10
4. Motorlet B 5 3 0 2 12:11 9
5. ZČE Plzeň 5 2 2 1 12:10 8
6. Písek 5 2 2 1 7:6 8
7. Klatovy 5 2 1 2 6:8 7
8. Benešov 5 2 1 2 12:17 7
9. Sp. Příbram 5 2 0 3 9:7 6
10. Prachatice 5 2 0 3 5:8 6
11. Strakonice 5 1 2 2 4:5 5
12. Rokycany 5 1 1 3 5:12 4
13. Domažlice 5 1 0 4 4:11 3
14. Vlašim 5 0 0 5 0:14 0
Skupina B
6. kolo: Č. Lípa – Děčín 2:0, 3:0, Libuš – Podolí 4:2, 2:0, Sokolov – Varnsdorf 2:0, 2:0, Meteor Praha B – K. Vary 3:1, 6:0, Roudnice – Kladno B 0:0, 1:0, Dukla Praha – Ústí n. L. 2:3, 3:1, Blšany – Junior Praha 3:1, 3:1.
Starší
1. Sokolov 5 5 0 0 17:3 15
2. Dukla Praha 5 4 0 1 21:5 12
3. Ústí n. L. 5 4 0 1 17:7 12
4. Varnsdorf 5 3 1 1 12:5 10
5. Kladno 5 3 1 1 7:7 10
6. Meteor Praha B 5 2 1 2 9:6 7
7. K. Vary 5 2 1 2 11:11 7
8. Česká Lípa 5 2 0 3 8:14 6
9. Blšany 5 2 0 3 9:17 6
10. Děčín 5 1 1 3 3:5 4
11. Roudnice 5 1 1 3 6:10 4
12. Libuš 5 1 1 3 10:18 4
13. Junior Praha 5 1 1 3 4:14 4
14. Podolí 5 0 0 5 7:19 0
Mladší
1. Dukla Praha 5 5 0 0 20:7 15
2. Meteor Praha B 5 4 1 0 14:4 13
3. Sokolov 5 4 1 0 12:4 13
4. Libuš 5 4 0 1 15:7 12
5. Podolí 5 4 0 1 11:3 12
6. Roudnice 5 3 0 2 12:5 9
7. Česká Lípa 5 3 0 2 14:9 9
8. Ústí n. L. 5 2 1 2 9:6 7
9. Varnsdorf 5 1 0 4 8:13 3
10. Blšany 5 1 0 4 8:19 3
11. Děčín 5 1 0 4 2:13 3
12. K. Vary 5 1 0 4 5:17 3
13. Kladno 5 0 1 4 4:11 1
14. Junior Praha 5 0 0 5 4:20 0
Skupina C
6. kolo: Chrudim – Ml. Boleslav B 1:5, 1:0, Čáslav – Nymburk 5:1, 8:3, FK Kolín – Liberec B 2:2, 2:1, Náchod/Deštné – Pardubice B 0:2, 0:1, Rapid Liberec – Pěnčín/Turnov 2:1, 2:4, Jablonec B – Choceň 3:0, 6:1, Dvůr Králové – Olymp. Hr. Králové 2:0, 1:3.
Starší
1. Ml. Boleslav B 5 3 2 0 14:5 11
2. FK Kolín 5 3 1 1 9:6 10
3. Dvůr Králové 5 3 0 2 7:3 9
4. Jablonec B 5 3 0 2 10:8 9
5. Rapid Liberec 5 3 0 2 8:7 9
6. AFK Chrudim 5 3 0 2 9:10 9
7. Pardubice 5 2 2 1 7:4 8
8. Čáslav 5 2 1 2 13:10 7
9. Liberec B 5 2 1 2 11:9 7
10. Ol. Hr. Králové 5 2 1 2 8:9 7
11. Choceň 5 2 0 3 6:10 6
12. Pěnčín/Turnov 5 1 1 3 7:12 4
13. Náchod/Deštné 5 0 2 3 5:11 2
14. Nymburk 5 0 1 4 3:13 1
Mladší
1. Chrudim 5 5 0 0 14:2 15
2. FK Kolín 5 4 1 0 12:4 13
3. Ol. Hr. Králové 5 4 0 1 18:2 12
4. Ml. Boleslav B 5 3 1 1 19:3 10
5. Čáslav 5 3 0 2 13:8 9
6. Jablonec B 5 3 0 2 15:11 9
7. Pardubice 5 2 1 2 6:5 7
8. Náchod/Deštné 5 2 1 2 13:14 7
9. Pěnčín/Turnov 5 2 1 2 10:20 7
10. Liberec B 5 2 0 3 14:10 6
11. Rapid Liberec 5 1 0 4 12:15 3
12. Dvůr Králové 5 1 0 4 7:19 3
13. Choceň 5 0 1 4 3:20 1
14. Nymburk 5 0 0 5 3:26 0
Česká liga žáků
6. kolo: Slavia Praha – Ml. Boleslav 5:0 (starší), 3:0 (mladší), Pardubice – Hořovicko 22:0, 3:0, Bohemians 1905 – Č. Budějovice 3:0, 0:2, Hr. Králové – Teplice 1:0, 1:1, 1. FK Příbram – Plzeň 2:0, 3:1, Liberec – Sparta Praha 2:4, 0:2, Most – Jablonec 4:0, 1:0, SK Kladno – Vejprnice 0:0, 9:0.
Starší
1. Bohemians 1905 6 6 0 0 17:3 18
2. Slavie Praha 6 5 0 1 33:6 15
3. Most 6 4 1 1 13:5 13
4. Příbram 6 4 0 2 12:5 12
5. Hr. Králové 6 4 0 2 12:8 12
6. Sparta Praha 6 4 0 2 11:9 12
7. Kladno 6 3 1 2 13:10 10
8. Teplice 6 3 0 3 19:12 9
9. Plzeň 6 3 0 3 15:8 9
10. Č. Budějovice 6 2 1 3 26:14 7
11. Ml. Boleslav 6 2 1 3 20:14 7
12. Liberec 6 2 1 3 8:13 7
13. Pardubice 6 2 0 4 27:10 6
14. Jablonec 6 1 0 5 4:14 3
15. Vejprnice 6 0 1 5 1:14 1
16. Hořovicko 6 0 0 6 0:86 0
Mladší
1. Sparta Praha 6 5 1 0 9:0 16
2. Příbram 6 5 0 1 29:2 15
3. Teplice 6 4 1 1 17:7 13
4. Č. Budějovice 6 4 1 1 15:8 13
5. Hr. Králové 6 3 3 0 15:3 12
6. Plzeň 6 4 0 2 15:8 12
7. Slavia Praha 6 3 2 1 16:4 11
8. Jablonec 6 3 1 2 10:6 10
9. Kladno 6 3 0 3 16:14 9
10. Most 6 3 0 3 6:13 9
11. Liberec 6 2 1 3 13:13 7
12. Pardubice 6 1 0 5 6:11 3
13. Bohemians 1905 6 1 0 5 7:18 3
14. Ml. Boleslav 6 1 0 5 4:15 3
15. Hořovicko 6 1 0 5 5:20 3
16. Vejprnice 6 0 0 6 3:44 0
Česká divize žáků
Skupina A
6. kolo: Č. Budějovice B – Tachov 3:0, 1:4, Vikt. Plzeň B – Písek 1:3, 0:1, Motorlet – Klatovy 5:0, 7:0, Bohemians 1905 B – Slavia Praha B 0:2, 0:2, 1. FK Příbram B – Tábor 1:2, 2:2, Podolí – Strakonice 3:0, 1:1, Doubravka – Jindř. Hradec 2:1, 4:1.
Starší
1. Motorlet 5 5 0 0 21:0 15
2. Slavie Praha B 5 4 0 1 21:1 12
3. Podolí 5 4 0 1 12:4 12
4. Č. Budějovice 5 3 1 1 8:2 10
5. Doubravka 5 3 0 2 10:11 9
6. Tábor 5 3 0 2 8:13 9
7. Písek 5 2 2 1 8:7 8
8. J. Hradec 5 2 0 3 9:6 6
9. Tachov 5 2 0 3 3:19 6
10. Plzeň B 5 1 1 3 8:12 4
11. Příbram B 5 1 1 3 9:14 4
12. Bohemians 05 B 5 1 0 4 4:11 3
13. Klatovy 5 0 2 3 3:13 2
14. Strakonice 5 0 1 4 5:16 1
Mladší
1. Motorlet 5 5 0 0 28:1 15
2. Podolí 5 3 1 1 22:3 10
3. Slavie Praha B 5 3 1 1 15:7 10
4. Písek 5 3 0 2 10:9 9
5. Strakonice 5 2 2 1 12:6 8
6. Bohemians 05 B 5 2 2 1 11:7 8
7. 1. FK Příbram B 5 2 1 2 8:14 7
8. Č. Budějovice B 5 2 1 2 4:11 7
9. Klatovy 5 2 0 3 12:14 6
10. Tachov 5 1 2 2 14:14 5
11. Tábor 5 1 2 2 12:16 5
12. Doubravka 5 1 2 2 7:13 5
13. J. Hradec 5 1 0 4 2:20 3
14. Plzeň B 5 0 0 5 3:25 0
Skupina B
6. kolo: K. Vary – Bílina 2:3, 2:1, Junior Praha – Dukla Praha 0:1, 6:3, Ústí n. L. – Teplice B 1:2, 3:1, Meteor Praha – Stará Boleslav 2:0, 5:0, Ostrov – Sparta Praha B 0:5, 0:10, Most B – Sokolov 1:4, 1:3, Neratovice – Vikt. Žižkov 0:0, 0:2.
Starší
1. Sokolov 5 5 0 0 23:4 15
2. Teplice B 5 5 0 0 15:3 15
3. Dukla Praha 5 4 0 1 25:3 12
4. Meteor Praha 5 3 1 1 7:3 10
5. Sparta Praha B 5 3 0 2 19:6 9
6. Most B 5 3 0 2 18:10 9
7. Vikt. Žižkov 5 2 2 1 10:1 8
8. Neratovice 5 2 2 1 7:3 8
9. Ústí n. L. 5 2 1 2 9:8 7
10. Junior Praha 5 1 0 4 3:8 3
11. St. Boleslav 5 1 0 4 6:17 3
12. Bílina 5 1 0 4 7:28 3
13. K. Vary 5 0 0 5 2:24 0
14. Ostrov 5 0 0 5 2:35 0
Mladší
1. Sparta Praha B 5 5 0 0 31:3 15
2. K. Vary 5 5 0 0 18:6 15
3. Ústí n.L. 5 4 0 1 13:4 12
4. Sokolov 5 3 1 1 18:7 10
5. Meteor Praha 5 3 1 1 15:9 10
6. Dukla Praha 5 2 1 2 14:12 7
7. Junior Praha 5 2 1 2 14:20 7
8. Neratovice 5 2 0 3 14:11 6
9. Vikt. Žižkov 5 2 0 3 7:6 6
10. Most B 5 1 1 3 6:14 4
11. St. Boleslav 5 1 0 4 5:17 3
12. Teplice B 5 0 2 3 9:15 2
13. Bílina 5 0 2 3 5:18 2
14. Ostrov 5 0 1 4 3:30 1
Skupina C
6. kolo: Pardubice B – Hr. Králové B 0:2, 2:0, Olymp. Hr. Králové – Rychnov n. K. 0:1, 5:0, FK Kolín – Chrudim 0:2, 4:1, Náchod/Deštné – Ml. Boleslav B 0:3, 3:0, Liberec B – Nový Bydžov 2:7, 0:4, Nymburk – Vysoké Mýto 1:1, 0:6, Svitavy – Čáslav 1:0, 0:0:
Starší
1. N. Bydžov 5 5 0 0 15:2 15
2. Nymburk 5 4 1 0 13:4 13
3. Chrudim 5 3 1 1 17:9 10
4. Ml. Boleslav B 5 3 1 1 12:5 10
5. Hr. Králové B 5 3 1 1 8:4 10
6. V. Mýto 5 3 1 1 7:4 10
7. Pardubice 5 3 0 2 14:8 9
8. Náchod 5 2 0 3 5:9 6
9. Čáslav 5 1 1 3 5:10 4
10. Rychnov n. K. 5 1 1 3 4:12 4
11. Liberec B 5 1 1 3 8:18 4
12. FK Kolín 5 1 0 4 5:11 3
13. Svitavy 5 1 0 4 4:10 3
14. Ol. Hr. Králové 5 0 0 5 3:14 0
Mladší
1. Náchod/Deštné 5 4 1 0 11:2 13
2. N. Bydžov 5 4 0 1 21:4 12
3. Chrudim 5 4 0 1 14:9 12
4. Čáslav 5 3 2 0 17:2 11
5. Svitavy 5 3 1 1 22:4 10
6. Pardubice 5 3 0 2 18:12 9
7. Ol. Hr. Králové 5 3 0 2 11:6 9
8. FK Kolín 5 3 0 2 9:9 9
9. V. Mýto 5 2 0 3 11:11 6
10. Hr. Králové B 5 2 0 3 6:12 6
11. Ml. Boleslav B 5 1 0 4 3:8 3
12. Liberec B 5 1 0 4 9:15 3
13. Rychnov n. K. 5 0 0 5 5:17 0
14. Nymburk 5 0 0 5 1:47 0
Dorost – Krajský přebor
6. kolo: SK Rakovník – Neratovice 1:3 (starší), 1:1 (mladší), Kosmonosy – Hořovicko 3:1, 0:4, Kutná Hora – Dobříš 2:0, 2:0, Beroun – AFK Kolín 0:6, 3:2, St. Boleslav – Novo Kladno 3:2, 3:2, Kralupy – Čelákovice 3:2, 0:0, Brandýs n. L. – FK Kolín B 0:1, 4:1, Slaný – Velim 3:2, 5:2:
Starší
1. Slaný 6 5 0 1 17:10 15
2. Velim 6 4 0 2 18:8 12
3. Kutná Hora 6 4 0 2 16:6 12
4. Kosmonosy 6 4 0 2 17:8 12
5. AFK Kolín 6 4 0 2 16:12 12
6. St. Boleslav 6 4 0 2 22:22 12
7. Neratovice 6 3 1 2 13:12 10
8. Čelákovice 6 3 0 3 13:14 9
9. Beroun 6 3 0 3 6:12 9
10. Rakovník 6 2 2 2 11:10 8
Hořovicko 6 2 2 2 11:10 8
12. Kralupy 6 2 1 3 13:15 7
13. FK Kolín B 6 2 0 4 10:15 6
14. Novo Kladno 6 2 0 4 9:16 6
15. Dobříš 6 1 0 5 6:16 3
16. Brandýs n. L. 6 0 0 6 5:17 0
Mladší
1. Kutná Hora 6 6 0 0 16:3 18
2. SK Rakovník 6 5 1 0 16:6 16
3. Brandýs n. L. 6 5 0 1 19:7 15
4. Neratovice 6 4 2 0 22:5 14
5. Hořovicko 6 4 1 1 33:8 13
6. St. Boleslav 6 4 0 2 14:14 12
7. Beroun 6 3 2 1 13:14 11
8. Slaný 6 2 1 3 16:14 7
9. Dobříš 6 2 0 4 9:18 6
10. Velim 6 1 2 3 13:16 5
11. Kralupy 6 1 2 3 5:14 5
12. Novo Kladno 6 1 1 4 10:18 4
13. FK Kolín B 6 1 0 5 9:17 3
14. Kosmonosy 6 0 3 3 5:14 3
15. Čelákovice 6 0 2 4 2:9 2
16. AFK Kolín 6 0 1 5 3:28 1
Dorost – I. A třída
Skupina A
4. kolo: Jun. Kralupy – Loděnice 1:4, Kročehlavy – Komárov 6:1, Králův Dvůr – Zdice 4:1, N. Strašecí – Velvary 4:2, Obříství – Sp. Kladno 1:1, Libiš – Tn. Rakovník 3:1, Pš. Mělník – Brandýsek 6:1.
1. Kročehlavy 4 4 0 0 25:4 12
2. Pš. Mělník 4 4 0 0 21:2 12
3. Králův Dvůr 4 3 0 1 17:13 9
4. Komárov 4 3 0 1 12:12 9
5. Loděnice 4 2 2 0 10:4 8
6. Velvary 4 2 0 2 5:6 6
7. Zdice 4 2 0 2 5:7 6
8. Sp. Kladno 4 1 2 1 4:13 5
9. Brandýsek 4 1 1 2 4:12 4
10. Libiš 4 1 0 3 4:5 3
11. Tn. Rakovník 4 1 0 3 6:9 3
12. N. Strašecí 4 1 0 3 11:16 3
13. Obříství 4 0 1 3 2:8 1
14. Kralupy 4 0 0 4 5:20 0
Skupina B
4. kolo: Jirny – Luštěnice 2:1, Všechlapy – Dol. Bousov 2:2, Velký Borek – Čejetice 1:3, Pěčice – Zeleneč 3:0, Akuma MB – Mn. Hradiště 0:5, Kost. Hlavno – Semice 1:4, Byšice – Krnsko 1:4.
1. Mn. Hradiště 4 3 1 0 18:3 10
2. Čejetice 4 3 1 0 12:4 10
3. Pěčice 4 3 1 0 11:3 10
4. Jirny 4 3 0 1 11:4 9
5. Zeleneč 4 2 1 1 12:7 7
6. Všechlapy 4 2 1 1 11:10 7
7. Semice 4 2 1 1 6:6 7
8. Luštěnice 4 2 0 2 8:5 6
9. Dol. Bousov 4 1 2 1 7:8 5
10. Krnsko 4 1 0 3 6:11 3
11. Byšice 4 0 2 2 3:13 2
12. Akuma MB 4 0 1 3 4:13 1
13. Kost. Hlavno 4 0 1 3 4:16 1
14. Velký Borek 4 0 0 4 3:13 0
Skupina C
4. kolo: Mirošovice – Paběnice 3:0, Boh. Poděbrady – Veltruby 11:2, Ovčáry – Sn. Poděbrady 4:1, Říčany – Kouřim 4:1, AFK Pečky – Kunice 7:0, Český Brod – Dol. Kralovice 2:1, Libodřice – Kluky 2:2.
1. Boh. Poděbrady 4 4 0 0 24:2 12
2. Kluky 4 3 1 0 13:4 10
3. AFK Pečky 4 3 0 1 20:5 9
4. Český Brod 4 3 0 1 20:6 9
5. Kunice 4 3 0 1 10:9 9
6. Říčany 4 2 0 2 13:11 6
7. Ovčáry 4 2 0 2 11:12 6
8. Mirošovice 4 2 0 2 7:9 6
9. Kouřim 4 2 0 2 10:15 6
10. D. Kralovice 4 1 1 2 8:9 4
11. Sn. Poděbrady 4 1 0 3 4:8 3
12. Libodřice 4 0 2 2 6:11 2
13. Paběnice 4 0 0 4 2:17 0
14. Veltruby 4 0 0 4 3:33 0
Skupina D
4. kolo: Milín – Průhonice 6:0, Teplýšovice – Všenory 1:1, Týnec n. S. – Všeradice 3:1, Nový Knín – Benešov 7:2, Jílové – Sedlčany 3:1, Lety – Votice 2:2, Sedl./Prčice – Petrovice 0:2.
1. Týnec n. S 4 3 0 1 10:5 9
2. Všenory 4 2 2 0 8:4 8
3. Votice 3 2 1 0 8:2 7
4. Jílové 4 2 1 1 13:9 7
5. Nový Knín 4 2 1 1 10:6 7
6. Sedlčany 4 2 1 1 9:5 7
7. Milín 4 2 0 2 10:6 6
8. Petrovice 4 2 0 2 7:7 6
9. Všeradice 4 1 2 1 7:8 5
10. Lety 4 1 2 1 6:7 5
11. Sedl./Prčice 4 1 1 2 3:4 4
12. Teplýšovice 4 1 1 2 4:6 4
13. Benešov 4 0 0 4 6:18 0
14. Průhonice 3 0 0 3 1:15 0
Žáci – Krajský přebor
6. kolo: Sedlčany – Lysá n. L. 12:1 (starší), 0:8 (mladší), Kosmonosy – Benešov 1:0, 0:5, Čelákovice – Dobříš 7:0, 6:0, SK Kladno B – SK Rakovník 1:1, 0:0, Mn. Hradiště – Beroun 0:2, 0:3, Sp. Příbram – Jílové 1:1, 1:2, Vlašim – Kutná Hora 4:1, 4:0, Tn. Rakovník – Mělník 0:1, 1:4.
Starší
1. Sedlčany 6 5 1 0 35:5 16
2. SK Rakovník 6 5 1 0 30:3 16
3. Beroun 6 5 1 0 21:5 16
4. Vlašim 6 3 2 1 14:7 11
5. Jílové 6 3 2 1 12:5 11
6. SK Kladno 6 3 1 2 12:9 10
7. Mn. Hradiště 6 3 1 2 9:7 10
8. Pš. Mělník 6 2 2 2 7:7 8
9. Benešov 6 2 1 3 11:12 7
10. Čelákovice 6 1 3 2 9:12 6
11. Sp. Příbram 6 1 3 2 6:12 6
12. Kosmonosy 5 2 0 3 3:9 6
13. Tn. Rakovník 6 1 0 5 5:18 3
14. Lysá n. L. 6 1 0 5 11:32 3
15. Kutná Hora 5 0 2 3 3:11 2
16. Dobříš 6 0 0 6 3:37 0
Mladší
1. Benešov 6 6 0 0 25:4 18
2. SK Kladno 6 5 1 0 28:0 16
3. Vlašim 6 5 1 0 20:1 16
4. Čelákovice 6 4 1 1 25:6 13
5. Pš. Mělník 6 4 1 1 13:7 13
6. SK Rakovník 6 3 1 2 15:7 10
7. Beroun 6 3 0 3 22:16 9
8. Mn. Hradiště 6 3 0 3 13:14 9
9. Dobříš 6 3 0 3 12:24 9
10. Jílové 6 2 1 3 12:26 7
11. Sp. Příbram 6 1 1 4 5:9 4
12. Tn. Rakovník 6 1 1 4 3:11 4
13. Lysá n. L. 6 1 0 5 19:19 3
14. Kosmonosy 5 1 0 4 7:30 3
15. Kutná Hora 5 1 0 4 3:29 3
16. Sedlčany 6 0 0 6 5:24 0
Žáci – I. A třída
Skupina A
4. kolo: SK Rakovník B – Králův Dvůr 2:1, 3:5, Slaný – Hořovicko B 4:2, 5:1, Velvary – Sp. Kladno 1:7, 1:12, N. Strašecí – Rožmitál 4:1, 6:2, Kročehlavy – Beroun 8:0, 9:0, Mníšek p. B.– Brandýsek 0:3, 1:2.
Starší
1. Slaný 4 3 1 0 16:8 10
2. Velvary 4 3 0 1 18:10 9
3. N. Strašecí 3 3 0 0 11:4 9
4. SK Rakovník 4 3 0 1 7:6 9
5. Kročehlavy 4 2 1 1 12:3 7
6. Králův Dvůr 3 2 0 1 9:3 6
7. Brandýsek 4 1 1 2 7:7 4
8. Kralupy 3 1 1 1 4:4 4
9. Sp. Kladno 2 1 0 1 9:4 3
10. Mníšek p. B. 3 1 0 2 3:6 3
11. Hořovicko 4 0 0 4 4:14 0
12. Rožmitál 3 0 0 3 6:18 0
13. Beroun B 3 0 0 3 1:20 0
Mladší
1. Slaný 4 4 0 0 14:2 12
2. Kročehlavy 4 3 0 1 26:7 9
3. N. Strašecí 3 3 0 0 21:2 9
4. Králův Dvůr 3 3 0 0 11:3 9
5. Hořovicko 4 2 0 2 14:10 6
6. Velvary 4 1 2 1 10:17 5
7. Brandýsek 4 1 1 2 4:12 4
8. Sp. Kladno 2 1 0 1 13:3 3
9. Mníšek p. B 3 1 0 2 3:12 3
10. SK Rakovník 4 1 0 3 10:20 3
11. Rožmitál 3 0 1 2 5:15 1
13. Kralupy 3 0 0 3 0:5 0
14. Beroun B 3 0 0 3 1:24 0
Skupina B
4. kolo: Odolena Voda – Tuchoraz 1:0, 2:2, Velim – Boh. Poděbrady 3:1, 8:0, FC Mělník – Semice 2:0, 1:1, Benátky n. J. – Sadská 2:4, 0:3, Pěčice – AFK Pečky 4:1, 7:0, Nymburk B – Libiš 2:1, 0:4, Brandýs n. L. – Velký Borek 2:0, 2:1.
Starší
1. Brandýs n. L. 4 4 0 0 13:1 12
2. Pěčice 4 3 0 1 14:3 9
3. Sadská 4 2 2 0 11:4 8
4. AFK Pečky 4 2 1 1 13:8 7
5. Velim 4 2 1 1 8:6 7
6. Nymburk B 4 2 0 2 14:5 6
7. V. Borek 4 2 0 2 9:5 6
8. FC Mělník 4 1 3 0 6:4 6
9. B. Poděbrady 4 2 0 2 6:8 6
10. Odolena Voda 4 2 0 2 5:17 6
11. Tuchoraz 4 1 0 3 2:9 3
12. Libiš 3 0 1 2 2:11 1
13. Semice 4 0 0 4 1:9 0
14. Benátky n. J. 3 0 0 3 3:17 0
Mladší
1. Velim 4 4 0 0 22:6 12
2. Pěčice 4 4 0 0 18:5 12
3. Brandýs n. L. 4 2 1 1 6:4 7
4. Velký Borek 4 2 0 2 25:9 6
5. Sadská 4 2 0 2 13:8 6
6. AFK Pečky 4 2 0 2 8:9 6
7. FC Mělník 4 1 2 1 3:3 5
8. Odolena Voda 4 1 2 1 7:9 5
9. Tuchoraz 4 1 2 1 6:11 5
10. Libiš 3 1 1 1 6:5 4
11. Semice 4 1 1 2 13:13 4
12. Nymburk B 4 1 0 3 8:16 3
13. B. Poděbrady 4 0 1 3 7:22 1
14. Benátky n. J. 3 0 0 3 0:22 0
Skupina C
4. kolo: Votice – Čerčany 1:5, 1:0, Sedl./Prčice – Sázava 5:1, 4:4, Dobřejovice – Uhl. Janovice 8:1, 1:6, Kouřim – AFK Kolín 0:3, 0:6, Říčany – FK Kolín B 3:0, 5:2, Benešov B – Malešov 11:0, 12:0, Týnec n. S. – Čáslav B odl.
Starší
1. AFK Kolín 4 4 0 0 16:0 12
2. Týnec n. S 3 3 0 0 14:2 9
3. Dobřejovice 4 3 0 1 16:7 9
4. Říčany 4 3 0 1 8:4 9
5. Sedl./Prčice 4 2 0 2 17:10 6
6. Sázava 4 2 0 2 10:10 6
7. Čerčany 4 2 0 2 11:14 6
8. Benešov B 3 1 1 1 14:5 4
9. Kouřim 4 1 1 2 8:10 4
10. Čáslav B 3 1 1 1 5:7 4
11. FK Kolín B 4 1 0 3 7:13 3
12. U. Janovice 4 1 0 3 7:25 3
13. Malešov 4 0 1 3 5:19 1
14. Votice 3 0 0 3 2:14 0
Mladší
1. AFK Kolín 4 4 0 0 24:2 12
2. Říčany 4 3 1 0 17:2 10
3. Benešov B 3 3 0 0 17:0 9
4. FK Kolín B 4 3 0 1 17:8 9
5. Votice 3 2 0 1 3:2 6
6. Sázava 4 1 2 1 11:10 5
7. Čáslav B 3 1 1 1 6:2 4
8. U. Janovice 4 1 1 2 9:9 4
9. Sedl/Prčice 4 1 1 2 10:14 4
10. Týnec n. S 3 1 0 2 1:5 3
11. Kouřim 4 1 0 3 8:20 3
12. Dobřejovice 4 1 0 3 6:19 3
13. Čerčany 4 0 2 2 5:11 2
14. Malešov 4 0 0 4 3:33 0

Autor: Vlastimil Dudáček

15.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Plaňanech se o čarodějnicích předvedli malí hasiči.
44

Plaňanští čarodějnice ozvláštnili dětským hasičským útokem

Návštěvníci si užili jízdu parním vlakem.
48

Řepařská drážka zahájila sezónu

Kolínský půlmaraton KVOK vyhrál brněnský závodník

Kolín /FOTOGALERIE/ – 59. ročník kolínského půlmaratonu Kolín – Velký Osek – Kolín (KVOK) letos běželo 105 lidí. Mezi nimi byl nejrychlejší Martin Kučera za tým Univerzita Brno s časem 1:10:57. Nejrychlejší ženou byla Monika Nimberková, trať zdolala za 1:31:54.

V Kolíně se sešli zdraví s neslyšícími na celostátní přehlídce Otevřeno

Kolín – Již po dvaadvacáté se uskutečnila celostátní přehlídka pantomimy a pohybového divadla Otevřeno, která se již mnoho let odehrává v kolínském Městském divadle, na níž se pravidelně scházejí herci produkující pantomimu, tanec i divadlo,  a to jak zdraví, tak sluchově hendikepovaní.

Kolínský Majáles pokračoval koncertem v baru Pod Hodinami

Kolín – Čtyřdenní kolínský Majáles se po čtvrtečním a pátečním propršeném programu v Komenského parku a na Kmochově ostrově dostal v sobotní podvečer konečně pod střechu.

Výstavu v synagoze zahájil kromě jiných i izraelský velvyslanec

Kolín – Izraelský velvyslanec David Meron patřil ve čtvrtek v podvečer k nejvzácnějším hostům, kteří uvedli do života novou výstavu v prostorách kolínské synagogy a zároveň zahájili turistickou sezonu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies