VYBERTE SI REGION

Divizní a krajský fotbal, sobotní výsledky

Střední Čechy/ Už podruhé v nové sezoně vyběhli na trávníky fotbalisté divizních i krajských soutěžích a hned v sobotu se narodila řada zajímavých výsledků. Na své si přišli diváci především v utkání krajského přeboru Řevnice – Libiš a I. A třídy skupiny B Čejetice – Chocerady. V obou případech padlo devět branek a domácí vždy prohráli 4:5. V utkání I. A třídy skupiny A Hvozdnice – Milín padlo jen o branku méně a Milín si za výsledek 5:3 odvezl tři body.

16.8.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Divize
Skupina A
2. kolo:
Klatovy-Hořovicko 3:1 (2:1), Loko Vltavín – Třeboň 1:1 (0:1), Tachov – 1. FK Příbram B 1:1 (0:0), Motorlet – Prachatice 0:1 (0:0), Vejprnice – Domažlice 0:1 (0:0).
1. Prachatice 2 2 0 0 5:1 6
2. Příbram B 2 1 1 0 7:2 4
3. Třeboň 2 1 1 0 4:2 4
4. Domažlice 2 1 1 0 3:2 4
5. Votice 1 1 0 0 4:2 3
6. Admira Praha 1 1 0 0 2:0 3
7. Motorlet 2 1 0 1 2:1 3
8. Klatovy 2 1 0 1 3:3 3
9. Hořovicko 2 1 0 1 2:3 3
10. Strakonice 1 0 1 0 2:2 1
11. Loko Vltavín 2 0 1 1 1:2 1
12. Tachov 2 0 1 1 2:5 1
13. Meteor Praha 1 0 0 1 2:4 0
14. Milevsko 1 0 0 1 0:2 0
15. Vejprnice 2 0 0 2 1:4 0
16. Benešov 1 0 0 1 1:6 0

Skupina B
2. kolo: Chomutov
– Jirny 3:2 (0:1), Nový Bor – Toužim 1:3 (1:2), Chodov – Teplice B 1:1 (0:0), Čelákovice – Český Brod 1:1 (0:0), Litvínov – Brozany 4:1 (1:1), Kladno B – Česká Lípa 1:0 (0:0).
1. Chomutov 2 2 0 0 5:2 6
2. Teplice B 2 1 1 0 4:2 4
Toužim 2 1 1 0 4:2 4
4. Český Brod 2 1 1 0 2:1 4
5. Litvínov 2 1 0 1 4:2 3
6. Most B 1 1 0 0 2:1 3
7. Česká Lípa 2 1 0 1 2:2 3
8. Brozany 2 1 0 1 3:4 3
9. Kladno B 2 1 0 1 1:2 3
10. Chodov 2 0 2 0 2:2 2
11. SK Rakovník 1 0 1 0 1:1 1
12. Jirny 2 0 1 1 3:4 1
13. Čelákovice 2 0 1 1 2:4 1
14. Děčín 1 0 0 1 1:2 0
15. Blšany 1 0 0 1 0:2 0
16. Nový Bor 2 0 0 2 2:5 0

Skupina C
2. kolo:
Holice – Ovčáry 0:1, Bohemians B – Pěnčín/Turnov 1:2, Živanice – Kunice 2:1.
1. Živanice 2 2 0 0 4:1 6
2. Ovčáry 2 2 0 0 3:0 6
3. Pěnčín/Turnov 2 1 1 0 2:1 4
4. FK Kolín 1 1 0 0 4:0 3
5. Týniště n. O. 1 1 0 0 2:0 3
6. Nový Bydžov 1 1 0 0 1:0 3
7. T. Pardubice 1 0 1 0 0:0 1
Převýšov 1 0 1 0 0:0 1
H. Měcholupy 1 0 1 0 0:0 1
10. Kunice 2 0 1 1 1:2 1
11. Holice 2 0 1 1 0:1 1
12. Dvůr Králové 1 0 0 1 0:1 0
13. Velim 1 0 0 1 0:2 0
Chrudim 1 0 0 1 0:2 0
15. Bohemians B 2 0 0 2 1:4 0
16. Hr. Králové B 1 0 0 1 0:4 0

Krajský přebor
2. kolo:
Sp. Příbram – Nymburk 2:3 (0:2), St. Boleslav – Černolice 1:4 (0:1), Beroun – Úvaly 1:0 (1:0), Řevnice – Libiš 4:5 (3:2), Vlašim B – N. Strašecí 2:0 (1:0), Litol – elvary odloženo.
1. Beroun 2 2 0 0 4:1 6
2. Nymburk 2 1 1 0 3:2 4
3. Sp. Příbram 2 1 0 1 7:4 3
4. Litol 1 1 0 0 3:0 3
5. Semice 1 1 0 0 3:1 3
6. Dobrovice 1 1 0 0 2:0 3
7. Řevnice 2 1 0 1 7:6 3
8. Černolice 2 1 0 1 5:4 3
9. Vlašim B 2 1 0 1 3:2 3
10. Velvary 1 1 0 0 2:1 3
11. Libiš 2 1 0 1 5:7 3
12. St. Boleslav 2 0 1 1 1:4 1
13. Zápy 1 0 0 1 1:3 0
14. Úvaly 2 0 0 2 1:4 0
15. Benátky n. J. 1 0 0 1 1:5 0
16. N. Strašecí 2 0 0 2 0:4 0

I. A třída
Skupina A
2. kolo:
Dobříš – Hořovicko B 3:2 (1:0), Velká Dobrá – FC Jesenice 4:0 (1:0), Kněževes – Lhota 2:4 (1:1), Mělník – Hradištko 3:2 (0:0), Týnec n. S. – Nový Knín 1:0 (1:0), Hvozdnice – Milín 3:5 (0:2).
1. Lhota 2 2 0 0 6:3 6
2. Velká Dobrá 2 1 1 0 6:2 4
3. Hradištko 2 1 0 1 7:4 3
4. Sedlčany 1 1 0 0 4:1 3
5. Nový Knín 2 1 0 1 4:2 3
6. Milín 2 1 0 1 6:5 3
7. Tuchlovice 1 1 0 0 2:1 3
8. Mělník 2 1 0 1 4:4 3
Kněževes 2 1 0 1 4:4 3
Hořovicko B 2 1 0 1 4:4 3
11. Dobříš 2 1 0 1 4:6 3
12. Týnec n. S. 2 1 0 1 2:5 3
13. Tn. Rakovník 1 0 1 0 2:2 1
14. Nelahozeves 1 0 0 1 1:2 0
15. Hvozdnice 2 0 0 2 4:9 0
16. FC Jesenice 2 0 0 2 0:6 0

Skupina B
2. kolo:
Uhl. Janovice – Brandýs n. L. 3:2 (2:0), Čejetice – Chocerady 4:5 (3:2), Zásmuky – Mn. Hradiště 2:0 (0:0), Poděbrady – Bakov n. J. 1:1 (1:0).
1. Zásmuky 2 1 1 0 3:1 4
Bakov n. J. 2 1 1 0 3:1 4
3. Sokoleč 1 1 0 0 4:1 3
4. Polepy 1 1 0 0 2:1 3
Zeleneč 1 1 0 0 2:1 3
Rožďalovice 1 1 0 0 2:1 3
7. Chocerady 2 1 0 1 6:6 3
8. Uhl. Janovice 2 1 0 1 4:4 3
9. Poděbrady 2 0 2 0 3:3 2
10. Kouřim 1 0 1 0 1:1 1
Neratovice 1 0 1 0 1:1 1
12. Brandýs n. L. 2 0 1 1 3:4 1
13. Mn. Hradiště 2 0 1 1 2:4 1
14. Čejetice 2 0 0 2 5:7 0
15. Čáslav B 1 0 0 1 0:2 0
16. Kutná Hora 1 0 0 1 1:4 0

Autor: Vlastimil Dudáček

16.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

U labutě z Kolína byla potvrzena ptačí chřipka

Maturitní ples třídy 4.B Obchodní akademie Kolín
112

Studenti obchodní akademie připomněli Muzikál ze střední

Ulicemi zněly tóny manter

Kolín – Oddané Krišny bylo možné potkat v sobotu v ulicích Kolína. Za zpěvu a hudby skupinka zvala na setkání ve Volárně.

FOTO, VIDEO: Dětský karneval ve Velkém Oseku

Velký Osek – Sezóna karnevalových a maškarních rejů se pomalu rozjíždí. Mezi první se veselily v sobotu děti v Lidovém domě ve Velkém Oseku, kde mají tyto karnevaly již letitou tradici.

FOTO, VIDEO: Krymlováci uspořádali sjezd kopečku na čemkoli

Krymlov – O tom, že se Krymlovští umí společně sejít, umí se bavit a nezkazit žádnou legraci, svědčí druhý ročníků závodů ve sjezdu kopce u kapličky na čemkoli.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies