Velim zvítězila navzdory náročnému soustředění

Praha/Velim -I po fyzicky náročném soustředění v Krušných horách dokázali fotbalisté divizní Velimi vyhrát další přípravný duel na turnaji pražského Meteoru. Porazili Motorlet Praha těsně 2:1.

25.1.2009

Z utkání Velim - Pěnčín/Turrnov (0:0).Foto: Lenka Bradová

„Prakticky po celý zápas jsme byli o ten jeden krůček před soupeřem, takže naše výhra je podle mě zasloužená. Jsem rád, že to kluci po soustředění takhle dobře zvládli,“ řekl velimský kouč Jiří Holatka, který si pochvaloval i nabírání kondice v horském prostředí. „S prací hráčů jsem byl velmi spokojen,“ dodal trenér.

Velimské fotbalisty čekají o následujícím víkendu hned dvě utkání. V sobotu 31. ledna dopoledne v Kutné Hoře proti místnímu účastníkovi I.A třídy a v neděli pak další duel v rámci turnaje na Meteoru.

Velim – Motorlet 2:1

Branky za Velim: 40. Fořt, 68. Urban. Poločas: 1:1.

Velim – 1. poločas: Svoboda – Billý, Hrabal, Marek, R. Hruška – Fořt, Snop, Novák, D. Hruška – Lev, Slavík.

Velim – 2. poločas: Svoboda – Billý, Hrabal, Mikluščák, R. Hruška – Vaněk, Hájek, Novák, Vácha – Brusch, Urban.

V sobotu se běží Kolínská desítka

Kolín – V sobotu 26. srpna se v okolí atletického stadionu Mirka Tučka v Borkách uskuteční 11. ročník Kolínské desítky. Start závodu je v 10 hodin. Prezentace je od 8.30 hodin, uzávěrka patnáct minut před startem.

Kolín chce dobíjecí stanici pro elektromobily

Kolín – Připojí se k rozvoji elektromobility i Kolín? Podle starosty Víta Rakušana ano. „Každopádně chceme zhruba do roka mít v centru města dobíjecí stanici pro elektromobily,“ uvedl kolínský starosta.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Kulturní tipy: vyrazíte na Otevřenou ulici?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kulturních akcí na Kolínsku.