VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem

Kolín/ S jednou novou posilou nastoupí v sobotu fotbalisté Kolína do dalšího kola divizní skupiny C. Vedení klubu získalo na hostování ze Sparty Praha Rostislava Nejepsu.

3.10.2008
SDÍLEJ:

Z utkání Tuchoraz - Pečky 3:0Foto: Lenka Bradová

Sobota

Fotbal – divize: FK Kolín – Horní Měcholupy (Dujsík), Český Brod – Chomutov (Paták). I. A třída: Zásmuky – Čejetice (Kubečka). I. B třída: Velim B – Lysá nad Labem (Votoček), Pečky – Ostrá (Chrudimský), Sadská – Tuchoraz (Hejný), Nymburk B – Červené Pečky (Kočárek), Stříbrná Skalice – Maršovice (Dvořák). Okresní přebor: Třebovle – Nučice (Kovář), Konárovice – Radim (Pikner), Starý Kolín – Ratboř (Souček), Velký Osek – Tři Dvory (Potkány), Jestřabí Lhota – FK Kolín B (Freund). III. třída A: Týnec n. L. – Ovčáry (Wolfram), Libodřice B – Krakovany (F. Neumann). III. třída B: Kozojedy – Rostoklaty (Kopic), Dobré Pole – Dobřichov (Vosejpka), Liblice – Tismice (Kadleček), V. Chvalovice – Jevany (Krupička), Radim B – Kouřim B (L. Hrdlička), Břežany II – Tuklaty (V. Baroch). IV. třída A: Sendražice – Němčice (Dvořák). IV. třída B: Pašinka B – Ratboř B (10.15, Hurt), D. Chvatliny – Ratenice (Linhart), Nebovidy B – Kořenice (Vinduška), Cerhenice – Bečváry B (L. Baroch), Svojšice B – Křečhoř (P. Neumann). IV. třída C: Chotutice – Rostoklaty B (Macháček), Plaňany B – Ždánice (Lev), Vrb. Lhota – Břežany II B (Stupka).

Neděle

Fotbal – divize: Hradec Králové B – Velim (10.15, Kříž). I. A třída: Kouřim – Chocerady (Hůla), Mnichovo Hradiště – Polepy (Mikeš). I. B třída: Libodřice – Bílé Podolí (Karlík). Okresní přebor: Český Brod B – Býchory (Stupka), Plaňany – Bečváry (Netáhlík). III. třída A: Radovesnice II – Pašinka (Kratochvíl), Nebovidy – Polepy B (Humpolák), Veletov – Hradišťko I (Lev), Veltruby – Červené Pečky B (Souček), Velký Osek B – Tři Dvory B (Horáček). III. třída B: Zásmuky B – Pečky B (M. Hrdlička). IV. třída A: Konárovice B – Volárna (10.15, Vašíček), Ohaře – Býchory B (Cepek), Týnec nad Labem B – Ovčáry B (Linhart), Starý Kolín B – Žiželice (Potkány), Jestřabí Lhota B – Krakovany B (Kadleček), Bělušice – volno. IV. třída B: Nová Ves – Štítarský SK (Dvořák), Vrbová Lhota B – Lošany (Vlk). IV. třída C: Horní Kruty – Dobřichov B (F. Neumann), Liblice B – Tuchoraz B (Kopic), Svojšice – Kšely (Krupička), volno – Jevany B.
HÁZENÁ – společná regionální liga: Kolín B – Chodov (10.30).
HOKEJBAL – 2. liga: HBC Kolín – Hostivař Praha (15.00).
LEDNÍ HOKEJ – 2. liga: Děčín – Kolín (17.00).
Poznámka: Není–li uvedeno jinak, všechny fotbalové zápasy začínají v 16.00 hodin.

Autor: René Volf

3.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Již po sedmatřicáté se v Kolíně uskutečnil Jezdecký ples, bál s vůbec nejdelší kolínskou historii vůbec.
25

Viktor Sodoma a Ben Christovao bavili na plese starší i mladé

Tentokrát studentům Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické – Lyceum patřily prostory kolínského městského společenského domu.
29

Budoucí zdravotníci zúročili na svém plese soutěžní finanční výhru

KRÁTCE: Zavřou tělocvičnu

Přečtěte si další krátké zprávy z Kolínska.

KRÁTCE: Co se děje na Kolínsku?

Přinášíme vám krátké zprávy z Kolínska.

Studenti českobrodského gymnázia plesali už ve čtvrtek

Kolín – Tradičně ve čtvrtek se uskutečnil v kolínském městském společenském domě maturitní ples tříd 8. A 8 a 4.A 4 Gymnázia Český Brod.

SOUTĚŽ: Sobotní večer bude patřit jezdcům a všem příznivcům koní

Zítra večer vyražte na Jezdecký ples. Má nabitý program. Přijede i Ben Cristovao. Můžete vyhrát i živého poníka.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies