VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zrcadlo výsledků

Kolín/ Výsledky a tabulky okresních fotbalových soutěží.

20.4.2009
SDÍLEJ:

Z utkání okresního přeboru Starý Kolín - FK Kolín B (0:1).Foto: Lenka Bradová

Okresní přebor: Velký Osek - Býchory 2:4, Český Brod B - Ratboř 1:1, Nučice - Radim 0:6, Třebovle - Bečváry 3:0, Konárovice – Tři Dvory 0:0, Starý Kolín - FK Kolín B 0:1, Plaňany- Jestřabí Lhota 0:3.

 1. Radim ⋌ 17 14 3  0 49:8  45
 2. Býchory ⋌ 17 12 3  2 37:12 39
 3. Nučice⋌ 17  8 4  5 25:31 28
 4. J. Lhota ⋌ 17  7 7  3 29:20 28
 5. FK Kolín B⋌ 17  9 1  7 31:26 28
 6. Ratboř ⋌ 17  8 3  6 24:19 27
 7. Tři Dvory ⋌ 17  7 5  5 35:28 26
 8. Starý Kolín⋌ 17  7 2  8 30:28 23
 9. Velký Osek ⋌ 17  6 3  8 39:46 21
10. Konárovice⋌ 17  5 4  8 26:40 19
11. Č. Brod B⋌ 17  5 3  9 26:30 18
12. Plaňany ⋌ 17  4 2 11 22:44 14
13. Třebovle⋌ 17  3 1 13 21:43 10
14. Bečváry ⋌ 17  2 3 12 17:36  9

III. třída A: Velký Osek B - Pašinka 2:2 (za hosty Löwe, Suchý), Radovesnice II - Hradištko I 2:1 (za domácí Šolta, Komárek), Ovčáry - Polepy B 5:0 (Jambor 4, Flos), Týnec nad Labem - Červené Pečky B 3:0 (Kovanda 2, D. Grubr), Nebovidy - Tři Dvory B 2:0 (Scheder, Hnilička), Veletov - Krakovany 4:1 (za domácí Řehák, Souček, Buňata, Vlk), Veltruby - Libodřice B 3:1.

 1. Týnec⋌ 17 15 2 0 50:4  47
 2. Veletov⋌ 17 10 2 5 50:27 32
 3. Č. Pečky B⋌ 17  9 4 4 43:23 31
 4. Nebovidy ⋌ 17  9 4 4 38:27 31
 5. Polepy B⋌ 17  8 0 9 32:32 24
 6. Libodřice B ⋌ 17  7 2 8 32:38 23
 7. Krakovany ⋌ 17  6 4 7 38:37 22
 8. Veltruby⋌ 17  6 4 7 37:38 22
 9. Hradištko I ⋌ 17  5 5 7 28:33 20
10. V. Osek B⋌ 17  5 3 9 41:62 18
11. Radovesnice⋌ 17  4 5 8 21:28 17
12. Ovčáry ⋌ 17  4 4 9 28:43 16
13. Pašinka ⋌ 17  4 4 9 31:47 16
14. Tři Dvory B⋌ 17  3 5 9 19:49 14

III. třída B: Radim B - Rostoklaty 2:1 (za domácí Procházka 2), Kozojedy - Jevany 1:1 (za domácí Jaroslav Novák), Dobřichov - Tismice 2:1, Dobré Pole - Pečky B 3:4 (za domácí Petříček, Neplech, vlastní), Liblice - Kouřim B 2:1 (za domácí Lanc, Sedláček), Velké Chvalovice - Tuklaty 2:2 (za domácí Rabenseifert, P. Kurka), Zásmuky B - Břežany II 3:3.

 1. Břežany II⋌ 17 14 2  1 45:18 44
 2. Pečky B⋌ 17 12 4  1 52:17 40
 3. Kouřim B ⋌ 17  9 3  5 42:33 30
 4. Dobřichov⋌ 17  9 2  6 33:23 29
 5. Dobré Pole ⋌ 17  8 2  7 52:25 26
 6. Jevany ⋌ 17  6 6  5 23:32 24
 7. Liblice ⋌ 17  8 0  9 45:30 24
 8. Zásmuky B⋌ 17  6 4  7 42:50 22
 9. Tuklaty⋌ 17  6 3  8 29:47 21
10. Kozojedy⋌ 17  5 5  7 33:40 20
11. Radim B⋌ 17  5 3  9 33:38 18
12. Rostoklaty⋌ 17  4 3 10 30:29 15
13. Tismice⋌ 17  2 4 11 24:52 10
14. Chvalovice⋌ 17  3 1 13 20:75 10

IV. třída A: Sendražice - Býchory B 7:0, Ohaře - Žiželice 1:5, Ovčáry B - Volárna 1:2 (Malý – Wolfram, Hloučák), Konárovice B - Němčice 2:1, Starý Kolín B - Krakovany B 2:0, Bělušice - Jestřabí Lhota B 5:1 (za domácí T. Říha 2, Čapek, Cach, Rejfek).

 1. St. Kolín B⋌ 16 12 0  4 54:20 36
 2. Sendražice⋌ 16 11 2  3 51:19 35
 3. Žiželice⋌ 16 11 0  5 54:28 33
 4. Bělušice⋌ 16 10 2  4 46:30 32
 5. Týnec B⋌ 15 10 2  3 46:13 32
 6. Krakovany ⋌ 16  9 1  6 36:28 28
 7. J. Lhota B⋌ 16  8 3  5 34:29 27
 8. Volárna⋌ 15  5 2  8 22:33 17
 9. Ovčáry B⋌ 15  5 1  9 29:53 16
10. Konárovice⋌ 16  5 1 10 24:36 16
11. Býchory B⋌ 16  3 2 11 19:71 11
12. Ohaře⋌ 15  2 2 11  8:34  8
13. Němčice⋌ 16  2 0 14 14:43  6

IV. třída B: Svojšice B - Štítarský SK 2:2, Nová Ves - Ratboř B 1:1 (za domácí Kadečka), Ratenice - Kořenice 0:0, Dolní Chvatliny - Bečváry B 4:3 (Benko 4 – Body 2, T. Kubásek), Nebovidy B - Křečhoř 3:4 (za domácí Odl, Dvořák, Burda), Pašinka B - Lošany 1:3, Cerhenice - Vrbová Lhota B 11:0.

 1. Cerhenice⋌ 17 14 2  1 83:20  44
 2. Ratboř B⋌ 17 11 4  2 53:28  37
 3. Bečváry B⋌ 17 10 5  2 75:23  35
 4. Křečhoř⋌ 17 11 2  4 47:31  35
 5. Nebovidy⋌ 17  8 3  6 45:42  27
 6. Lošany⋌ 17  8 2  7 48:44  26
 7. Chvatliny⋌ 17  7 3  7 66:44  24
 8. NováVes⋌ 17  7 3  7 38:37  24
 9. Kořenice⋌ 17  6 4  7 39:35  22
10. Svojšice B⋌ 17  5 3  9 25:54  18
11. Ratenice⋌ 17  5 2 10 31:40  17
12. Štítarský ⋌ 17  4 2 11 30:46  14
13. Pašinka B⋌ 17  3 0 14 25:75   9
14. Vrb. Lhota⋌ 17  2 1 14 25:111  7

IV. třída C: Svojšice - Rostoklaty B 4:0 (Vychodil 2, P. Šmejkal, Jeřábek), Chotutice - Jevany B 3:2 (za domácí vlastní, M. Břicháč, Hrabal), Dobřichov B - Tuchoraz B 1:5, Horní Kruty - Ždánice 0:0, Liblice B - Kšely 3:2 (Bruthans, Vaněk, Rollo – M. Křivka 2), Plaňany B - Vrbová Lhota 98 0:2 (Dobromysl, Alvarado).

 1. Tuchoraz B⋌ 16 13 1  2 51:14 40
 2. Vr. Lhota ⋌ 15 13 1  1 67:14 40
 3. Horní Kruty⋌ 16  9 3  4 39:17 30
 4. Dobřichov ⋌ 16  9 1  6 34:35 28
 5. Ždánice⋌ 16  8 3  5 36:26 27
 6. Svojšice⋌ 15  7 2  6 39:27 23
 7. Liblice B⋌ 16  6 3  7 26:42 21
 8. Rostoklaty⋌ 16  5 2  9 28:30 17
 9. Kšely⋌ 16  4 5  7 20:30 17
10. Brežany II⋌ 15  5 1  9 26:66 16
11. Plaňany B⋌ 15  4 0 11 22:46 12
12. Chotutice⋌ 16  3 3 10 22:39 12
13. Jevany B⋌ 16  3 1 12 27:51 10

Autor: René Volf

20.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Výlov rybníku Řeplice.
30

Rybáři pořádají jarní výlovy

Ilustrační foto

Plesová sezóna pokračuje

Rozhýbejte své tělo severskou chůzí

Už jste potkali v lese běžkaře s holemi ale bez lyží? Víte, jaký je rozdíl mezi trekingovou holí a holí na Nordic Walking? Chcete se dostat do kondice, zhubnout nebo si prostě jen užít radost z pohybu s partou stejně nadšených lidí? Přijďte si vyzkoušet Nordic Walking - sport, při kterém zapojíte až 90 procent celého těla.

Na děti čekají maškarní. Kde se odehrají karnevaly?

Kam můžete tento víkend vyrazit s dětmi za zábavou v maskách?

Rozklepou se fotbalistům před kamerami kolena?

Velim – Něco nevídaného zažijí fotbalisté Velimi, účastník krajské I. A třídy. Jejich zápas třetího jarního kola (neděle 26. března) proti Bohemii Poděbrady bude přenášet přímým přenosem Česká televize.

Pozvání na Kmochův Kolín zažijí v pátek v kulturáku

Kolín – V městském společenském domě pozvou krásnou muzikou na blížící se festival Kmochův Kolín dva místní velké dechové orchestry v pátek od 18.00 hodin.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies