VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Talentové zkoušky na 5. ZŠ

Kolín/ Od roku 2003 fungují na 5. ZŠ Mnichovická (u kostelíčka) v rámci výchovy sportovní mládeže v FK Kolín a.s. sportovní třídy.

11.5.2009
SDÍLEJ:

Z utkání staršího dorostu FK Kolín - Pardubice B (3:1).Foto: Deník/Vladimír Malinovský

Tyto třídy sdružují talentované fotbalisty v obou žákovských kategoriích rozdělených vždy do dvou ročníků. Mladší žáci chodí a zároveň trénují v šestém a sedmém ročníku, starší žáci studují v osmém a devátém ročníku. Žáci ve všech ročnících mají rozšířenou výuku tělesné výchovy, kde mají standardní hodiny TV dle školního vzdělávacího programu a dále tréninkové jednotky, které navazují na fotbalovou přípravu v klubu. TV na škole není zaměřena jen na kopanou, ale i na další kolektivní sporty a atletiku.
Kromě sportu se ZŠ Mnichovická zaměřuje na rozšířenou výuku informatiky, která probíhá ve dvou moderních učebnách, a dále na prvním stupni se veškerá aktivita dětí rozděluje do deseti zájmových kroužků.
Zájemci o vstup do sportovních tříd mají možnost kdykoliv navštívit ředitelství školy, nebo se informovat na tel.: 724 125 375 u Vladimíra Zemana, který je hlavním trenérem sportovních tříd a zároveň šéftrenér mládeže FK Kolín a.s.
Zápis do budoucí šesté třídy zaměřené na kopanou, míčové hra a atletiku proběhne 20. května 2009 v tělocvičně 5. ZŠ Mnichovická v 16.00 hodin. Sportovní oděv a obuv s sebou.

11.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Dopravní nehoda u Jestřabí Lhoty

U Jestřabí Lhoty se srazila dodávka s osobákem

Dopravní nehoda auta pošťáků mezi Děčínem a Hřenskem.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Zámek Radim zve i do černé kuchyně

Radim - Zámek Radim na Kolínsku je renesanční památkou, která sloužila jako sídlo střední šlechty. Zámek se pyšní ojedinělou architekturou saské renesance, která se dochovala v původním stavu.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Přednáška Ladislava Jouzy se bude zabývat osobností Štěpána Andrýska

Kolín – Osobností inženýra Štěpána Andrýska, který byl dlouholetým zájemcem o problematiku bitvy u Kolína, tereziánskou dobu a další historická témata, se bude zabývat přednáška Regionálního muzea v Kolíně.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení