Zásmuky – Radim 1:1

„První poločas byl soupeř lepší, lépe se pohyboval, my jsme hráli příliš zakřiknutě. Nedařily se nám přihrávky a nevycházela nám hra po stranách. Soupeř šel do vedení po pěkně provedeném přímém kopu. Oživení přinesl po přestávce střídající Vaněk a naše hra byla výrazně lepší. Bohužel gólové situace se nám nedařilo zakončovat podle představ a teprve v závěru jsme z pokutového kopu vyrovnali. Nás potom ještě podržel Kopřiva, žádnému mužstvu se už vítězný gól dát nepodařilo,“ řekl po utkání trenér Zásmukl Liboš Vondra.

„Myslím si, že to bylo vyrovnané utkání. Šancí jsme měli asi více, zejména v první polovině. Po přestávce jsme zbytečně vyklidili střed hřiště, byli jsme příiš roztažení. Soupeř toho dokázal využít, byl aktivnější a měl gólové šance. Nevyužili jsme převahu z prvního poločasu, zakončení bylo nedůrazné a v podstatě jsme branku netrefili. Několikrát nás podržel gólman a podle průběhu hry se domnívám, že je remíza zasloužená. Bylo na nás vidět, že jsme byli téměř kompletní, ještě asi dva hráče chceme ale vyzkoušet. Myslím si, že se hrál co do kvality slušný fotbal, nějaké emoce, které tam byly, k fotbalu patří, zvláště když jde o utkání mužstev ze stejné soutěže. Nerad se vyjadřuji k rozhodčím, nedělám to, ale odpískaná penalta mě dost rozčílila, myslím si, že tato situace utkání ovlivnila,“ řekl po utkání trenér Radimi Jiří Černý.

Branky: Pechar (PK) – Hovorka. Poločas: 0:1. Zásmuky: Kopřiva – Kotek, Lanc, Hanuš, Hemelík – Sobotka, Pechar, Kukla, Čapek – Navrátil, Lev. Střídali: Borovička, Vaněk, Benda. Radim: O.Černý – Paroulek, Novák, Hrodek, Švorba – Kedršt, Zahradník, Hovorka, Seifert - Kejda, Havránek. Střídali: Funda, Exner, Kedršt.