Zásmuky si udobřily diváky

Zásmuky si trochu udobřily své nejvěrnější. Po sérii nevydařených zápasů I.A třídy skupiny B zvítězily na hřišti v Pyšelech nad rezervou Benešova, v pořadí třetím mužstvem soutěže.

1.5.2011

Z utkání Zásmuky - Nymburk (2:1).Foto: Miloslav Kapic

Benešov B – Zásmuky 1:2

„Už jsme potřebovali získat nějaké body a chtěli jsme s Benešovem alespoň remizovat. Přizpůsobili jsme tomu taktiku, záloha byla prakticky pětičlenná, pod hrotem Vaňkem operovali ještě Lev s Navrátilem,“ řekl trenér Zásmuk Luboš Vondra.

Plány Zásmuk domácí narušili hned v první minutě, kdy po centru za obranu hlavou otevřeli účet střetnutí. Zbytek poločasu se potom odehrál bez vážnějších šancí, hra byla vyrovnaná.

„V kabině byla malá bouřka, nebyl jsem spokojený s útočnou fází. Branka Vaňka po naražení se Lvem nás posadila na koně, myslím si, že jsme potom byli lepším mužstvem. Na druhou stranu musím domácí pochválit. Mají kvalitní tým s mladými hráči. Opravdu to byl dobrý soupeř. O našem vítězství rozhodl Čapek. Po skrumáži před vápnem zaznamenal, že domácí brankář stojí příliš před brankou a přesným lobem poslal míč do sítě. Dnes kluci bojovali daleko víc a vůbec to vypadalo mnohem lépe, než minulé zápasy. Příští týden to může být ještě o něco lepší. Bude k dispozici potrestaný Polák a dnes na poslední chvíli omluvený Hanuš, za kterého nastoupil z B mužstva Chochola a mimochodem podal výborný výkon,“ dodal po utkání trenér Luboš Vondra.

Branky: 2. Benák – 52. Vaněk, 72. Čapek. Rozhodčí: M. Vlk. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.
Zásmuky: Kopřiva – Kotek, Lanc, Chochola, Hemelík – Sobotka (83. Benda), Čapek, Kukla (62. Vondra), Lev, Navrátil – Vaněk.

(Miloslav Kapic)

1.5.2011 VSTUP DO DISKUSE

Začala výluka na trati Praha-Nymburk-Kolín

Česká mši vánoční autora Jakuba Jana Ryby v podání Kolínské filharmonie.

Kulturní tipy z Kolínska

Mateřinka zve na zápis

Týnec n. L. – Zápis do mateřské školy v Týnci nad Labem se koná 3. května od 9 do 15 hodin. Rodiče by s sebou měli vzít rodný list dítěte.

Kam za kulturou a kde si užít víkend?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kultury na Kolínsku. Kam vyrazíte?

Kouřimští volí mezi třemi variantami kliniky

Kouřim - Mezi třemi možnými variantami výstavby zdravotního střediska se rozhodují Kouřimští. Vedení města představilo místním výhody i nevýhody každého projektu a lidé se poté mohli ke každé variantě vyjádřit.

OBRAZEM: Příroda vykouzlila sněhové nadělení i na konci dubna

Kutnohorsko - Přírodo, přírodo, kam chodíš na ty nápady? Tento způsob jara zdá se mi poněkud nešťastným. Ráno jsem nevěřila svým očím. Už né! Také těmito slovy okomentovali ranní nadělení obyvatelé výše položených částí Kutnohorska.