Jílové – Zásmuky 2:3

„Domácí nás potrápili, jsou přeci jen na toto hřiště zvyklí. Všechny nakopávané míče, rohy, auty, byly velice nebezpečné, byly hned v našem pokutovém území a utkání přineslo spoustu soubojů. Právě po rohovém kopu dali domácí úvodní branku. Potom jsme se srovnali, podařilo se nám vyrovnat a Čapek ještě využil zaváhání domácích ke vstřelení vedoucí branky. Druhý poločas už byl z naší strany lepší, bohužel přišla nepříjemná situace, která mohla rozhodnout. Čapek si neporadil s pokutovým kopem a jak to tak bývá, branku vzápětí dali domácí. Nám se přeci jen podařilo to, co jsme chtěli praktikovat na větším hřišti. Kombinace po zemi, zatažení po straně, zpětná přihrávka a Pechar rozesmutnil soupeře, který již zápas viděl jako remízový. Vítězství to bylo šťastné, ale jsme rádi vzhledem k podmínkám za dobrý start do soutěže,“ řekl po utkání zásmucký trenér Luboš Vondra.

Branky Zásmuk: 15. Melich, 22. Čapek, 82. Pechar. Rozhodčí: Pudil. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 1:2.

Zásmuky: Kopřiva – Kotek, Hanuš, Lanc, Hemelík – Pechar (86. Sobotka), Melich, Kukla, Čapek (65. Vaněk) – Polák (78. Navrátil), Lev.