VYBERTE SI REGION

Zásmuky vybojovaly mač proti Radimi

Kolínsko - Zásmuky jdou v Krušovickém poháru dál. Po devadesáti minutách byl stav nerozhodný, o postupujícím tak rozhodovaly střely ze značky pokutového kopu. -

21.7.2012

Ilustrační foto.Foto: archiv VLP

Zásmuky – Uhlířské Janovice 1:1, na penalty 5:4

A v penaltách byli domácí stoprocentně úspěšní. Sobotka, Navrátil, Benda, Lanc a Čapek prokázali pevné nervy i přesnou mušku. V úterý 24.7 tak los Krušovického poháru připravil okresní derby Radim – Zásmuky (18.00).

„Hrálo se sice na těžkém terénu, který žádné zázraky nedovoloval, ale jako příprava to bylo dobré. Bylo to bojovné, myslím si, že to mělo docela tempo, na přípravu to bylo slušné," komentoval po utkání trenér Zásmuk Vlastimil Chlád.

Branky: Navrátil – Wolf. Poločas: 0:0. Zásmuky: Jón – Kotek (70. Borovička), Lanc, Chochola, Čapek – Chábera, Bečvařík, Benda, Kutil – Sobotka, Navrátil