Kolín - Naprosto rozdílně si vedli fotbaloví žáci FK Kolín v dalším kole divizní soutěže. Zatímco starší s Nymburkem prohráli, mladší naopak slavili tři body.

4.5.2010

Z utkání starších žáků FK Kolín - Nymburk (2:4).Foto: Deník/Michal Bílek

FK Kolín – Nymburk 2:4

Pro někoho to mohlo být překvapení. Starší žáci Kolína hostili zachraňující se Nymburk a roli favorita nezvládli. Nakonec prohráli o dva góly.

„Byl to náš nejhorší výkon v sezoně,“ přiznal trenér Karel Holeček. „Byli jsme odevzdaný. Dělali jsme hodně individuálních chyb, které vyplynuly z laxního přístupu. Taky se hráči celý týden nepodívají na hřiště. Jdeme čtyřikrát do lesa,“ zlobil se Holeček.

Branky: 55. Hubáček, 65. Urban. Poločas: 0:1. FK Kolín: Heřman – Prostředník, Řehák, Bílek (50. Kubát), Králík – Bora, Černohlávek, Nekvinda (45. Urban), Hubáček (50. Hybner) – Teslík (45. Drahota), Kmoch (36. Wiedermann).

FK Kolín – Nymburk 4:0

Především díky prvnímu poločasu dokázali mladší žáci svého soupeře porazit. V tomto časovém období nastříleli všechny góly.

„Hrálo se s posledním mužstvem v tabulce a tomu také odpovídala hra v prvním poločase. Hosté se prakticky nedostali z vlastního vápna. Do 10. minuty jsme vstřelili tři branky a následoval sled neproměněných brankových šancí. Dalšího gólu jsme se dočkali až těsně před přestávkou. Do druhého poločasu jsme vystřídali a hlavně přeskupili sestavu tak, že chlapci hráli pro ně na nezvyklých místech a to již byl trochu problém. Sice jsme stále měli územní převahu, ale již to nebyl takový tlak a hlavně byla žalostná koncovka, takže na stavu skóre se již nic nezměnilo a nám to ukázalo, že některým hráčům tato změna nesedí,“ řekl trenér Jan Meszároš.

Branky: 5. a 7. Randlíszek, 10. Karban, 28. Klatka. Poločas: 4:0. FK Kolín: Terč (31. Pluhař) – Klatka (31. Kopáček), Jelínek (31. Exner), Kubát, Novotný – Šindelář, Randlíszek, Urban, Jehlička – Hybner, Karban.

4.5.2010 VSTUP DO DISKUSE

Královské stříbření Kutné Hory.
133

OBRAZEM: Odpoledne na stříbření přineslo turnaje. Publikum bavil Henzlin Žito

Radimský kostel Nejsvětějšího Vykupitele je opět požehnaný.
100

OBRAZEM: Po více jak sto letech žehnali kostelu

Na Červenopečecké pecce zněli s úspěchem Ozzy Osbourne i Pink Floyd

Červené Pečky – Již po dvaatřicáté se v Červených Pečkách odehrála poslední červnovou sobotu původně soutěžní, dnes už jen poslechová přehlídka nazvaná Červenopečecká pecka, podruhé pak pořadatelé vyměnili původní prostor za kuželnou za Zámecký park.

OBRAZEM: Žáci se proměnili v námořníky

Kolín - Na konci školního roku se školní družina ze ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 rozloučila se školním rokem 2016 – 2017 Námořnickým odpolednem.

OBRAZEM: Královské stříbření Kutné Hory

Kutná Hora - Velkým průvodem začalo v sobotu ráno Královské stříbření Kutné Hory.

OBRAZEM: Letní kino zavítalo do Radimi

Radim - Stalo se již tradicí, že pojízdné letní kino zajíždí dvakrát za léto na radimské hřiště, kde promítá české komedie. Je takřka pravidlem, že první promítání je v období, kdy se v obci slaví pouť.