Starší žáci získali na horké půdě v Náchodě jeden bod

Náchod - Jeden bod získali v dalším kole divizní soutěže fotbaloví žáci FK Kolín. Zatímco starší v Náchodě remizovali, mladší se stejným soupeřem prohráli.

8.6.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Náchod/Deštné - FK Kolín 2:2

Starší žáci byli velmi blízko pěkného výsledku. Na půdě favorizovaného Náchoda uhráli nakonec remízu.

„Předvedený výkon byl velmi kvalitní. Byli jsme lepším týmem a soupeře jsme vůbec nepouštěli do zakončení. Jen škoda individuálních chyb, které nás stály tři body, ale to je fotbal,“ konstatoval trenér Kolína Karel Holeček. „Hráče mohu pochválit za předvedenou hru a doufám, že ve zbylých dvou utkáních se i na naši stranu přikloní trochu toho fotbalového štěstíčka,“ dodal.

Branky: Hubáček, Černohlávek. Poločas: 1:2. FK Kolín: Heřman - Králík, Tafel, Prostředník - Hubáček (60. Kmoch), Černohlávek, Řehák, Wiedermann (40. Nekvinda) - Teslík (65. Kubát), Bora (68. Kubát), Bílek.

Náchod/Deštné – FK Kolín 3:1

Mladší žáci byli velmi blízko zisku bodu, ale na horké půdě v Náchodě nakonec prohráli.

„První poločas se nám vůbec nepovedl. Ve druhé a šestnácté minutě jsme udělali hrubé chyby na obou krajích obrany a domácí se dostali do dvoubrankového vedení. U nás stojí za zmínku jen samostatný únik Hybnera, který skončil na tyči. Do druhého poločasu jsme prostřídali a přeskupili naše řady a herní převaha přešla na naší stranu. V 35. minutě jsme Hybnerem z trestného kopu snížili a nadále pokračovali v nátlakové hře. V době, kdy vyrovnání viselo ve vzduchu, ovšem zapracoval hlavní arbitr, kdy pustil postavení mimo hru domácího hráče a následně odpískal pokutový kop za nastřelenou ruku, kterou viděl jen on. Naše hráče to vyburcovalo ještě k většímu tlaku, šance měli Kopáček a Jehlička, ale proti brankáři neuspěli a domácí pomocí rozhodčího, který veškeré střety hráčů posuzoval ve prospěch domácích, své vedení uchránili,“ uvedl trenér Kolína Jan Meszároš. „Za druhý poločas bych chtěl chlapcům poděkovat. Jak se říká, nezabalili to a sehráli víc jak vyrovnanou partii,“ dodal.

Branka: 35. Hybner. Poločas: 2:0. FK Kolín: Terč – Klatka, Jelínek, Kubát, Novotný – Šindelář (31. Jehlička), Chocholáč, Randlíszek, Urban (31. Kopáček) – Hybner, Karban (46. Exner).

Kolínští florbalisté získali na největším světovém turnaji bronz

Kolín – V polovině srpna proběhl v Praze jubilejní 25. ročník florbalového Czech Open. Jedná se o největší florbalový turnaj na světě a tato prestižní akce je již tradiční součástí kolínské přípravy na novou sezonu.