VYBERTE SI REGION

Zrcadlo výsledků

Kolín/ Okresní fotbalové soutěže pokračovaly o víkendu dalším kolem.

9.6.2008
SDÍLEJ:

Z utkání Ratboř - Bečváry (1:3).Foto: DENÍK/Michal Bílek

Okresní přebor: Býchory – Radim 0:2, Ratboř – Bečváry 1:3, Liblice – Velký Osek 2:2, Konárovice – Jestřabí Lhota 2:0, Červené Pečky – Nučice 1:0, Tři Dvory – Plaňany 1:1, Český Brod B – FK Kolín B 1:6.

1. Červené Pečky 24 19 2 3 63:21 59
2. Býchory 24 18 1 5 57:25 55
3. Radim 24 13 8 3 44:25 47
4. Bečváry 24 11 3 10 37:43 36
5. Konárovice 24 9 8 7 46:41 35
6. Velký Osek 24 10 3 11 57:41 33
7. Český Brod B 24 10 3 11 54:61 33
8. Ratboř 24 8 5 11 50:50 29
9. J. Lhota 24 8 4 12 31:49 28
10. FK Kolín B 24 7 6 11 46:55 27
11. Nučice 24 7 4 13 37:50 25
12. Plaňany 24 7 4 13 40:66 25
13. Tři Dvory 24 6 5 13 38:45 23
14. Liblice 24 4 6 14 23:51 18


III. třída A: Týnec nad Labem – Pašinka 9:1 (Kučera 4, Kovanda 2, Sýkora, Bulánek, D. Grubr – Havel), Krakovany – Velký Osek B nehráno, hosté se k utkání nedostavili, Starý Kolín – Libodřice B 3:0 (Kukla 2, Čákora), Hradišťko I – Nebovidy 7:2 (za d: Vinduška 2, Polák 2, Příhoda 2, Ritnauer), Veltruby – Křečhoř 3:2, Veletov – Ovčáry 2:1 (D. Sýkora, Zálabský – B. Machůrka), Červené Pečky B – Radovesnice II 1:1.

1. Starý Kolín 24 21 1 2 77:15 64
2. Veletov 24 19 4 1 74:24 61
3. Krakovany 23 11 6 6 46:41 39
4. Velký Osek B 23 11 3 9 57:49 36
5. Pašinka 24 11 2 11 56:54 35
6. Nebovidy 24 10 4 10 46:56 34
7. Libodřice B 24 10 3 11 53:59 33
8. Radovesnice II 24 8 6 10 31:40 30
9. Týnec n. L. 24 7 6 11 48:52 27
10. Červené Pečky B 24 8 3 13 46:62 27
11. Veltruby 24 6 8 10 39:44 26
12. Ovčáry 24 7 4 13 34:49 25
13. Hradišťko I 24 7 4 13 48:71 25
14. Křečhoř 24 3 2 19 28:67 11


III. třída B: Kouřim B – Velké Chvalovice 6:0, Dobřichov – Rostoklaty 1:0 (Beránek), Kozojedy – Jevany 5:1 (za domácí J. Mučka 3, Pokorný, Hofman), Třebovle – Dobré Pole 2:0 (Čáslava 2), Radim B – Pečky B 0:3 (K. Holub, Bureš, Hanzelín), Tismice – Ždánice 3:2 (za domácí Baumruk 3), Tuklaty – Zásmuky B 3:1.

1. Třebovle 24 16 5 3 58:25 53
2. Pečky B 24 15 4 5 52:21 49
3. Dobřichov 24 11 10 3 59:38 43
4. Kouřim B 24 12 4 8 59:51 40
5. Tuklaty 24 11 3 10 75:49 36
6. Rostoklaty 24 9 7 8 32:27 34
7. Dobré Pole 24 10 3 11 47:42 33
8. Jevany 24 10 2 12 43:54 32
9. Zásmuky B 24 9 3 12 52:53 30
10. Kozojedy 24 9 3 12 48:52 30
11. Tismice 24 8 5 11 41:57 29
12. Velké Chvalovice 24 8 4 12 35:56 28
13. Radim B 24 5 6 13 39:76 21
14. Ždánice 24 3 5 16 24:63 14


IV. třída A: Býchory B – Němčice 4:3, Tři Dvory B – Ovčáry B 2:1 (za hosty B. Machůrka), Týnec nad Labem B – Ohaře 5:0 (M. Váša, Březina, Netolička, Černý, Balik), Krakovany B – Bělušice 7:4 (za hosty T. Říha 2, Čapek, Čepela), Starý Kolín B – Jestřabí Lhota B 3:3 (Pohl, Mráček, Čákora – Málek 2, Malínek), Konárovice B – Žiželice 1:4, Volárna – Sendražice 1:1.

1. Tři Dvory B 24 17 2 5 52:27 53
2. Žiželice 24 16 3 5 72:39 51
3. Sendražice 24 15 5 4 62:28 50
4. Týnec n. L. B 24 13 3 8 56:41 42
5. Krakovany B 24 10 5 9 72:51 35
6. Ovčáry B 24 10 5 9 53:43 35
7. Volárna 24 10 4 10 49:57 34
8. Konárovice B 24 10 4 10 44:56 34
9. Bělušice 24 9 5 10 61:59 32
10. J. Lhota B 24 8 6 10 51:48 30
11. Starý Kolín B 24 8 3 13 46:60 27
12. Býchory B 24 8 3 13 31:63 27
13. Němčice 24 5 4 15 37:66 19
14. Ohaře 24 2 2 20 21:69 8


IV. třída B: Štítary – Nová Ves 1:4 (za domácí J. Kunášek ml.), Ratenice – Dolní Chvatliny 1:1 (za domácí Kouda), Ratboř B – Pašinka B 2:3 (Souček, Krásný – Suchý 2, Chaloupka), Cerhenice – Bečváry B 5:0, Svojšice B – Nebovidy B 0:2, Polepy B – Kořenice 2:2, Lošany – Vrbová Lhota B 5:0.

1. Polepy B 24 19 3 2 112:29 60
2. Cerhenice 24 16 3 5 101:28 51
3. Nov á Ves I 24 14 2 8 60:35 44
4. Lošany 24 12 6 6 79:48 42
5. Ratboř B 24 11 6 7 69:51 39
6. D. Chvatliny 24 11 2 11 69:53 35
7. Kořenice 24 8 9 7 52:48 33
8. Bečváry B 24 9 5 10 47:48 32
9. Ratenice 24 9 5 10 57:66 32
10. Nebovidy B 24 9 4 11 49:62 31
11. Štítary 24 8 6 10 62:55 30
12. Svojšice B 24 7 4 13 45:68 25
13. Pašinka B 24 5 1 18 28:114 16
14. Vrbová Lhota B 24 2 0 22 19:144 6


IV. třída C: Plaňany B – Horní Kruty 2:3 (za hosty Voith, Chrastil, vlastní), Dobřichov B – Rostoklaty B 0:5 (Kmoch 2, Čenigr 2, O. Pakandl), Kšely – Jevany B 3:0, Tuchoraz B – Svojšice 0:2, Liblice B – Břežany II 1:9, Chotutice – Dobré Pole B nehráno, hosté se k utkání nedostavili, Vrbová Lhota – volno.

1. Břežany II 22 19 1 2 103:12 58
2. Vrbová Lhota 22 15 3 4 99:28 48
3. Horní Kruty 22 14 3 5 64:22 45
4. Kšely 22 11 3 8 42:43 36
5. Tuchoraz B 22 10 4 8 61:42 34
6. Rostoklaty B 22 10 3 9 58:35 33
7. Svojšice 22 9 3 10 48:52 30
8. Dobřichov B 22 8 4 10 46:45 28
9. Liblice B 22 8 3 11 51:79 27
10. Jevany B 22 8 1 13 42:68 25
11. Chotutice 22 6 6 10 35:69 24
12. Plaňany B 23 4 1 18 27:121 13
13. Dobré Pole B 21 3 1 17 24:84 10

Autor: René Volf

9.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Krátké zprávy z Kolínska

Kolínsko - Přinášíme vám krátké zprávy z Kolínska. 

Ve skladech čeká sůl a drť, kdyby přišla kalamita

Kolín – Zima se již vydatně hlásí nočními mrazy, ve vyšším polohách regionu se již občas lidé probudili do bílého rána, a tak se i Kolíňáci ptají, zda vločky dorazí také k nim. Zajímá to samozřejmě také pracovníky, kteří mají v případě sněhové nadílky nebo náledí na starost údržbu silnic a chodníků.

Odstřelená katedrála a další zločiny rudého ateismu

Měl to být nejviditelnější triumf komunistického ateismu nad náboženstvím. Přesně před 85 lety – 2. prosince 1931 – zbořil Stalinův sovětský režim pravoslavnou katedrálu Krista Spasitele v Moskvě.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies