Kolínské týmy sbíraly body

Pečky, Libodřice/ Šestnácté kolo I. B třídy nabídlo divákům samá atraktivní utkání.

13.4.2008

Z utkání Velim B - Libodřice (4:1).Foto: DENÍK/Michal Bílek

Vrdy – Pečky 1:1

V zápase dvou sousedů v tabulce měli překvapivě navrch hosté, ale jak je v letošním ročníku jejich „dobrým“ zvykem, dokázali i přes herní převahu dotlačit míč do soupeřovy sítě pouze jednou, což na výhru opět nestačilo. „Scházeli nám čtyři hráči základu a ve 25. minutě se navíc zranil Pinter. Po průběhu zápasu jsem ale zklamán. Měli jsme jasnou herní převahu, zahodili jsme snad čtyři gólovky. Jenomže nedáme. Sice jsme na jaře jen dvakrát inkasovali, ale také pouze dvakrát skórovali,“ řekl trenér Peček Miloš Malina.

Branka Peček: 4. Kejda. ŽK: 4:2. Diváků: 100. Poločas: 0:1. Pečky: Hemmer – Braňka, Funda, Hůrka, Melíšek – Vlček (73. Konůpek), Vlk, Muller, Modrovič – Kejda, Pinter (25. L. Holub, 90. K. Holub).

Libodřice – Loučeň 6:0

Libodřice svého soupeře přehrály v zápase o šest dobů rozdílem třídy.
„Utkání jsme odehráli s přehledem. Soupeře jsme k ničemu nepustili. Dali jsme rychlé góly, takže se zápas od dvacáté minuty dohrával již jen z povinnosti. Za stavu 4:0 se soupeř položil,“ shrnul zápas trenér Libodřic Vladimír Pěkný.

Branky: 15., 22. a 63. Kovacs, 5. a 68. Červeňák, 10. Bohuslav. Rozhodčí: Kubíček. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Poločas: 4:0.

(Petr Sýkora)

13.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

V Plaňanech se uskutečnil závěrečný koncert festivalu.
59

Hudební slavnosti zakončil koncert v Plaňanech

Adam Heres ze spolku Živé kultury

On-line rozhovor: ptejte se členů spolku Relentless

Řidička uvízla v autě mezi stromy, přihlížející se jí báli pomoci

Louňovice pod Blaníkem – Dopravní nehoda mezi Louňovicemi pod Blaníkem a Veliši opět prokázala neochotu lidí pomoci.

Kutná Hora – Druhý stadionový překážkový závod se na kutnohorské Olympii uskutečnil v neděli dopoledne. Tentokrát bez sobotního vítěze Tomáše Tvrdíka. Výhry si odvezl známý překážkářský pár ze Spartan Race Training Group Kolín Martin Turek a Kristýna Hůrková.

OBRAZEM: V rámci 810. výročí obce žehnali zvonu

Toušice - Toušičtí v sobotu oslavili 810. výročí obce. Pro místní byly u obecního úřadu nachystané stoly se slunečníky, několik stánků s občerstvením a pitím, a pro nejmenší stánky s různými balonky a cukrovou vatou.

Scapino fest ukončilo pět regionálních kapel a seminář Michala Pavlíčka

Kolín /FOTOGALERIE/ – Celý týden probíhal v divadelním klubu Scapino bluesový festival kapel z celého světa, sobota pak patřila domácím interpretům.