Kacafírek dal hattrick a Velim se radovala z vítězství

Velim /FOTOGALERIE/ - Hodně příjemné nedělní odpoledne si udělali fotbalisté Velimi. V dalším kole divizní skupiny C na domácím trávníku rozstříleli Horní Měcholupy.

5.6.2011

Z utkání Velim - Horní Měcholupy (3:0).Foto: Deník/Michal Bílek

Velim – Horní Měcholupy 3:0

„Z naší strany to byl naprosto rozdílný zápas než ten minulý v Novém Bydžově, kde jsme hráli laxně. Dnes nechybělo nasazení a bojovnost,“ potěšilo trenéra Velimi Jakuba Stacha.

Potěšil ho i výsledek. Vše ale mohlo být jinak, kdyby hosté již ve druhé minutě nenastřelili pouze břevno. „Tady jsme měli štěstí. Vůbec to bylo o prvním gólu. Soupeř byl totiž dopředu velice silný,“ podotkl Stach.

Tomu udělal radost především Kacafírek. Domácí útočník totiž vstřelil hattrick. Přitom mu na něj stačilo pouhých čtyřiadvacet minut. A jeho branky? Při prvním využil chyby hostujícího brankáře, když mu vypadl míč z rukou, při druhém si obhodil protihráče a uklidil míč do sítě a při třetím dorazil odražený míč tam, kde ho vidí útočníci nejraději.

„Od první minuty jsme šli vítězství naproti. Hodně nám také pomohl rychlý první gól,“ přiznal Stach. „Utkání ale opravdu nebylo vůbec jednoduché, protože soupeř nastřelil dvakrát břevno a měl i další šance,“ uznal Stach. „My hráli pozorně dozadu a hráli na brejky. Ve druhé půli jsme se už nikam nehrnuli a výsledek si hlídali. A to ještě Kacafírek mohl přidat čtvrtý gól, ale trefil břevno. Po něm měl šanci Melechovský, ale do prázdné míč nedorazil. Ale i tak jsem maximálně spokojený,“ dodal Stach.

Velimský trenér měl po zápase dvojnásobnou radost. Po zaváhání Kolína se totiž Velim dostala na třetí místo tabulky. „Už jsme několik šancí v předchozích utkáních propásli. Jsem rád, že to konečně vyšlo,“ uzavřel s úsměvem Jakub Stach.

Branky: 11., 24. a 35. Kacafírek. Rozhodčí: Čurda. ŽK: 3:2. Diváci: 200. Poločas: 3:0.
Velim: Svoboda – Urban, Antoš, Regner, Jeník (80. Psohlavec) – Vácha, Snop, Melechovský, Wolf (65. Škarecký) – Kubík, Kacafírek.

5.6.2011 VSTUP DO DISKUSE

Voda v rybnících je stále dobrá

Středověk na tvrzi, Nebovidy červen 2015

Třetí ročník Fesťáku na tvrzi odstartuje v sobotu

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků

Sadská /OBRAZEM/ – Rock of Sadská přinesl mnohahodinovou rockovou smršť s hlavní hvězdou newyorským Pro-Pain a další spoustou domácích i zahraničních kapel.

Tatecká fošna láká na soutěže na vodě i hudbu

Tatce – Další ročník úspěšné Tatecké fošny je naplánovaný na sobotu 26. srpna. Přichystaný je zábava pro děti i dospělé. Akce začíná v pravé poledne, hlavní soutěže začnou hodinu po poledni. Lidé se stejně jako každoročně mohou těšit na přejezd fošny na kole i trakaři nebo na klasickou jízdu v neckách.

Vítězem prvního kola Tip ligy se stal Jaroslav Vedral

Kolín - Vítězem prvního podzimního kola Tip ligy se stal Jaroslav Vedral ze Žabonos, který jako jediný získal 16 bodů.