Velim B – Týnec nad Sázavou  1:2

„Dopoledne jsem ještě řešil problém se sestavou, jenže potom vzhledem k smutné události a odloženému utkání nás přišli doplnit dva hráči z kádru áčka. Jenže dneska nevím, zda to bylo posílení, nebo by jsme hráli lépe bez nich, většina áčkařů nám dnes nepomohla. První poločas nás soupeř napadal, bránili jsme se. Jenže na rozdíl od minulých zápasů, kdy jsme to ubránili, jsme dnes po fatálních chybách inkasovali. Druhý poločas byl tradičně náš, bohužel tolik zahozených příležitostí si nesmíme dovolit, takže jsme nemohli vyhrát. A to ještě šel na naši neproměněnou penaltu hráč, který nebyl určen. S mužstvem se něco děje, je to vidět na tréninkové účasti, chlapci se nad sebou musí zamyslet,“ zlobil se trenér velimské rezervy Jaroslav Češpiva.

Branky: 88. Nedbal – 22. Orság, 26. Žížala. Rozhodčí: Pavlíková. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 0:2.
Velim B: Jansa – Kyncl, Dejmek, M. Hrabal, D. Vácha (82. Kozel) – M. Vácha, Teplý, Regner (46. Jansta), Seifert – Volavka (46. Nedbal), Slavík.