Velim – Dvůr Králové 2:1

Parádní první poločas vynesl fotbalistům Velimi dvougólový náskok. Poté, co se po centru Melechovského na zadní tyč prosadil Vajgl, se domácí ujali vedení a diktovali tempo zápasu. Sám Melechovský pak spálil dvě šance. Neujala sejeho hlavička z malého vápna a jeho samostatný únik skončil u gólmana hostů.

Neproměněných pokusů ale Velimští litovat nemuseli, druhá branka totiž přišla. Přečíslení tři na jednoho a faul hostujícího stopera vynesli domácím penaltu a tu Snop bez mrknutí oka proměnil.

A ještě že tak. Ve druhé půlce se totiž jeho tým absolutně proměnil. Nehrál důrazně, schovával se, byl pasivní. Hosté se díky tomu dostali do hry a dlouho dobu se snažili prosadit i gólově. To se nakonec podařilo v osmdesáté třetí minutě. Na vyrovnání to už ale bylo pozdě.

„V první půli jsme byli jasně lepší. Soupeř jen bránil, byl schovaný. Ve druhé půlce se to ale naprosto obrátilo. Byli jsme pasivní, byli jsme pozdě u balónů. Koledovali jsme si o gól, který nakonec přišel. Ale naštěstí pro nás až na konci zápasu,“ mohl si po utkání oddechnout velimský lodivod Jakub Stach. Jeho tým si výhrou upevnil pozici na druhém místě tabulky.

Branky: 21. Vajgl, 41 Snop z PK. Rozhodčí: Neugebauer. ŽK: 2:2. Poločas: 2:0. Diváků: 150. Velim: Svoboda – Urban, Antoš, Marek, Vítek (80. Jeník) – Vácha (87. Škarecký), Snop, Vajgl, Wolf – Kubík (67. Kacafírek), Melechovský.