Tuchoraz – Sázava 1:2

Kdyby se hrálo na počet šancí, zvítězil by tým z Kolínska. „Měli jsme tak pět solidních příležitostí. Ať už to byl Pazderec, Franek nebo Veselý. Soupeř zhruba dvě,“ uvedl Roman Pěkný, vedoucí Tuchorazi.

Jenže fotbal se hraje na góly a těch dal více Kavalier. ,,Soupeř byl kvalitní. Kombinačně nás přehrával, především v prvním poločase,“ chválil Sázavu Pěkný.

Jediný gól prvního poločasu dala Sázava ve 40. minutě hlavou po centru ze strany do vápna.

O poločase Tuchoraz prostřídala a nastoupila za ní řada dorostenců. „Z mého pohledu ve druhé půli Sázava už tak dobře nekombinovala, hlavně díky dobré a agresivní hře našich mladých hráčů,“ chválil výkon střídajících hráčů vedoucí Tuchorazi.

V 61. minutě vyrovnal stav utkání Trnka, ten perfektně proměnil přímý volný kop. Ovšem už o tři minuty později vstřelila Sázava vítěznou branku. „Dnes jsme doplatili na neproměňování šancí,“ shrnul na závěr Pěkný.

Branka: 61. Trnka. Poločas: 0:1. Tuchoraz: M. Černý - Blecha, J. Černý, Trnka, Prokeš - Franek, Fialka, P. Šulc, Šmejkal - Vostrovský, Pazderec. Střídali: Kosprt, Dežo, R. Kmoch, Strnad, M. Šulc, Veselý, Madej.