Třebovle sahala po vítězství. Nakonec má bod

Třebovle - Jarní záchranářské práce ve fotbalové  I. B třídě skupiny C zahájila Třebovle remízou.

24.3.2012 1

Z utkání fotbalové I. B třídy Třebovle - Jirny B (2:2).Foto: Miloslav Kapic

Třebovle – Jirny B   2:2

Očekávaná uzdravená posila pro jaro Martin Dušek skončila v Polepech, kádr mužstva bylo proto potřeba doplnit. V zahajovacím utkání se představily dvě nové tváře. Po půlroce se zpět vrátil Josef Jarolím a kanonýr Hromádko přivedl bývalého spoluhráče z Jablonce Vejpravu.

Hosté s exotickými posilami z divizního kádru vyhráli zásluhou rychlých útoků a pohotové střelby první poločas. Bojovalo se ale především ve středu hřiště a zdálo se, že pro oba soupeře je největší překážkou na terénu poskakující míč.

Po přestávce se branek dočkali také domácí a nejen to. Za stavu 1:2 ťukali na tyč a po vyrovnání na 2:2 zvonili na břevno.

„První poločas byl pro nás výsledkově špatný, ale myslím si, že více aktivnější jsme byli my, soupeř těžil z brejků. A dobrou práci jim odvedl bývalý slávista Vávra. V druhé půli nám nahrálo ostré sluníčko, hostující obránci dost kazili a spousta míčů končila v zámezí. Tím jsme vlastně zůstávali téměř stále na jejich polovině. Po zahozené šanci soupeře jsme dokázali snížit a potom i vyrovnat. Závěr byl infarktový, nastřelili jsme břevno a těsně před koncem Vnuk přeloboval všechno, co stálo v cestě a jen skvělý zákrok gólmana zabránil třetí brance. Hráčům musím poděkovat za nasazení a aktivitu, zejména ve druhém poločase, nakonec jsme byli velice blízko vítězství,“ řekl po utkání trenér Třebovle Ladislav Forman.

Branky: 62. Vnuk, 72. Hromádko z PK – 18. Vávra, 36. Lemchi Eze. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 1:4. Diváci: 60. Poločas: 0:2.
Třebovle: Pokorný – Janoušek, Němec, Richter, Vejprava – Roule (87. Růžek.), Vnuk, Jarolím (80. Hříbal), Dušek – Hromádko, Bobek.

(Miloslav Kapic)

Autor: Redakce

24.3.2012 VSTUP DO DISKUSE 1

59. ročník kolínského půlmaratonu KVOK
36

Kolínský půlmaraton KVOK vyhrál brněnský závodník

Již po dvaadvacáté se uskutečnila celostátní přehlídka pantomimy a pohybového divadla Otevřeno, která se již mnoho let odehrává v kolínském Městském divadle .
94

V Kolíně se sešli zdraví s neslyšícími na celostátní přehlídce Otevřeno

Kolínský Majáles pokračoval koncertem v baru Pod Hodinami

Kolín – Čtyřdenní kolínský Majáles se po čtvrtečním a pátečním propršeném programu v Komenského parku a na Kmochově ostrově dostal v sobotní podvečer konečně pod střechu.

Výstavu v synagoze zahájil kromě jiných i izraelský velvyslanec

Kolín – Izraelský velvyslanec David Meron patřil ve čtvrtek v podvečer k nejvzácnějším hostům, kteří uvedli do života novou výstavu v prostorách kolínské synagogy a zároveň zahájili turistickou sezonu.

V neděli poběží závodníci půlmaraton v Kolíně

Kolín – Již 59. ročník kolínského půlmaratonu KVOK se koná v neděli. Běží se tradičně na trase Kolín – Velký Osek – Kolín. Start závodu je v 10 hodin na atletickém stadionu Mirka Tučka.