FK Kolín - Tesla Pardubice 4:1

Hlavní hvězdou zápasu se stal Jan Štoček, který soupeři vstřelil tři góly. Domácí útočník nejprve využil nabídky od Svobody a levačkou poprvé rozvlnil síť za gólmanem Shejbalem. Těsně před přestávkou pak jemně tečoval Čapkův střílený centr, čímž Kolínu opět vrátil vedení. Největší parádu si ale nechal až na závěr, kdy se postavil k trestnému kopu. Míč sice stál 40 metrů od brány, ale Štoček se nerozpakoval a parádní ranou zápasové skóre uzavřel. To však nebyla ze strany domácích poslední skvělá akce. Chvíli před ním se také připoměl jeho hrotový kolega. Svoboda se zbavil svého protihráče, využil špatného postavení gólmana a chytrou střelou od tyče pohladil fanouškovské oko.
Hosté moc škodní nebyli. Za celý zápas se dostali do dvou šancí, jednu z nich proměnili. Ve 38. minutě využil zmatků v domácí obraně hlavičkující Petrus. Kolín přesto smutnit nemusel, i takradoval ze tří bodů. Radost jim trochu zkazila až zpráva, že jejich největší konkurent v boji o záchranu vyhrál. Velim totiž slavila v Holicích.

Branky: 19., 39. a 69. Štoček, 64. Svoboda - 38. Petrus. Rozhodčí: Malák. ŽK: 2:2. Diváci: 130. Poločas: 2:1.
FK Kolín: Čižinský - Kalivoda, Zdeňka, Šourek, Mach (54. Felcman) - Holub, Süsser, Krejcar, Čapek (66. Kesner) - J. Štoček (85. L. Štoček), Svoboda.