Okresní přebor: Býchory - Jestřabí Lhota 1:2, Nebovidy - Rostoklaty 0:7, Konárovice - Liblice 1:3, Tři Dvory - Bečváry 3:3, Pečky - FK Kolín B 4:2, Třebovle - Břežany II 3:0, Týnec nad Labem - Velký Osek 1:2.
1. Liblice ⋌ 4 3 1 0 17:4 10
2. Třebovle⋌ 4 3 1 0 13:2 10
3. Pečky⋌ 4 3 0 1 11:6 9
4. Velký Osek ⋌ 4 3 0 1 9:5 9
5. Konárovice⋌ 4 3 0 1 7:4 9
6. FK Kolín B⋌ 4 2 1 1 13:8 7
7. Rostoklaty⋌ 4 2 0 2 13:6 6
8. Býchory ⋌ 4 2 0 2 7:7 6
9. J. Lhota ⋌ 4 1 1 2 8:13 4
10. Břežany II⋌ 4 1 1 2 6:11 4
11. Týnec n. L. ⋌ 4 1 0 3 7:8 3
12. Tři Dvory ⋌ 4 0 2 2 4:11 2
13. Bečváry ⋌ 4 0 1 3 4:16 1
14. Nebovidy ⋌ 4 0 0 4 3:21 0
III. třída A: Červené Pečky B - Polepy B 1:2 (za hosty D. Kmoch 2), Hradištko I - Radovesnice II 5:1 (M. Horník 3, Lornic 2 – Komárek), Libodřice B - Krakovany 3:3, Vrbová Lhota 98 - Ovčáry 5:0 (Gonzales 2, Prejza, Hubáček, Dohnálek), Veletov - Nová Ves 4:2 (za domácí Novák, Řehák, Hejduk, Buňata), Volárna - Veltruby 2:3, Týnec nad Labem B – Starý Kolín 3:0 (Balík, J. Váša, Bulánek).
1. Veletov⋌ 4 4 0 0 13:5 12
2. Polepy B⋌ 4 4 0 0 8:2 12
3. Libodřice B ⋌ 4 3 1 0 21:6 10
4. Hradištko I ⋌ 4 3 0 1 11:9 9
5. Týnec n. L. B⋌ 4 2 1 1 10:5 7
6. Ovčáry ⋌ 4 2 0 2 8:12 6
7. Veltruby⋌ 4 1 1 2 4:7 4
8. Krakovany ⋌ 4 1 1 2 10:8 4
9. Volárna⋌ 4 1 1 2 6:8 4
10. Radovesnice II⋌ 4 1 0 3 7:12 3
11. Č. Pečky B⋌ 4 1 0 3 4:8 3
12. Starý Kolín⋌ 4 1 0 3 5:9 3
13. Vrbová Lhota ⋌ 4 1 0 3 8:18 3
14. Nová Ves⋌ 4 0 1 3 5:11 1
III. třída B: Nučice - Horní Kruty 0:0, Jevany - Kozojedy 2:4, Zásmuky B - Cerhenice 2:1, Tuklaty - Pečky B 2:2 (za domácí Nešpor 2), Kouřim B - Dobřichov 2:3, Radim B - Plaňany 2:4, Tuchoraz B - Dobré Pole 2:1 (za hosty Kindl).
1. Zásmuky B⋌ 4 3 0 1 16:9 9
2. Kozojedy⋌ 4 3 0 1 13:8 9
3. Tuchoraz B⋌ 4 2 1 1 7:8 7
4. Dobré Pole ⋌ 4 2 1 1 8:5 7
5. Plaňany ⋌ 4 2 1 1 12:10 7
6. Dobřichov ⋌ 4 2 1 1 10:7 7
7. Cerhenice⋌ 4 2 0 2 5:7 6
8. Pečky B⋌ 4 1 3 0 12:5 6
9. Jevany ⋌ 4 2 0 2 8:10 6
10. Radim B⋌ 4 1 2 1 8:9 5
11. Tuklaty⋌ 4 1 1 2 9:10 4
12. Horní Kruty⋌ 4 0 3 1 5:8 3
13. Nučice⋌ 4 0 1 3 5:10 1
14. Kouřim B⋌ 4 0 0 4 4:16 0
IV. třída A: Býchory B - Jestřabí Lhota B 1:2, Konárovice B - Krakovany B 2:1, Tři Dvory B - Němčice 4:2, Žiželice - Ovčáry B 2:1 (za hosty Koleszr), Ohaře - Sendražice 1:3, Bělušice - Velký Osek B 6:3 (za domácí T. Říha 3, Cach 2, Šanda).
1. Žiželice⋌ 4 4 0 0 23:5 12
2. J. Lhota B⋌ 4 4 0 0 14:5 12
3. Sendražice⋌ 4 3 0 1 14:5 9
4. Bělušice⋌ 4 3 0 1 16:11 9
5. Tři Dvory B⋌ 4 2 2 0 14:7 8
6. Býchory B⋌ 4 1 1 2 6:11 4
7. Konárovice B⋌ 4 1 1 2 7:9 4
8. Ohaře⋌ 3 0 2 1 1:3 2
9. Ovčáry B⋌ 4 0 1 3 4:9 1
10. Krakovany B ⋌ 3 0 1 2 4:11 1
11. Velký Osek B⋌ 4 0 1 3 6:19 1
12. Němčice⋌ 4 0 1 3 4:18 1
IV. třída B: Nebovidy B - Bečváry B 1:6, Lošany - Křečhoř 5:0, Vrbová Lhota B - Svojšice B 2:2 (za domácí Šimáček, Mráz), Štítarský SK - Ratenice 0:0, Pašinka - Kořenice 1:7 (za domácí Ferko), Cerhenice B - Dolní Chvátliny 1:1 (za hosty Benko).
1. Štítarský SK ⋌ 4 3 1 0 10:2 10
2. Bečváry B⋌ 4 3 0 1 27:12 9
3. Ratenice⋌ 3 2 1 0 8:2 7
4. D. Chvátliny⋌ 3 2 1 0 8:4 7
5. Ratboř B⋌ 3 2 0 1 13:8 6
6. Kořenice⋌ 3 2 0 1 16:4 6
7. Lošany⋌ 4 2 0 2 18:10 6
8. Svojšice B⋌ 4 1 2 1 5:5 5
9. Nebovidy B⋌ 4 1 1 2 3:11 4
10. Vrb. Lhota B⋌ 4 1 1 2 7:22 4
11. Křečhoř⋌ 4 0 1 3 3:11 1
12. Cerhenice ⋌ 4 0 1 3 2:15 1
13. Pašinka ⋌ 4 0 1 3 8:22 1
IV. třída C: Tismice – Kšely 0:5 (Pazderec 2, Křivka, Hozman, Karlík), Břežany II B – Velké Chvalovice 3:6, Plaňany B – Dobřichov B 2:2, Ždánice – Svojšice 2:2, Přistoupim - Rostoklaty B 3:1, Chotutice – Liblice B 1:3 (za hosty F. Bubník 3).
1. Svojšice⋌ 4 3 1 0 16:3 10
2. Přistoupim⋌ 4 3 1 0 12:4 10
3. Kšely⋌ 4 3 0 1 16:4 9
4. V. Chvalovice⋌ 4 3 0 1 12:10 9
5. Liblice B⋌ 4 2 2 0 16:5 8
6. Rostoklaty B⋌ 4 2 0 2 11:5 6
7. Ždánice⋌ 4 1 2 1 9:9 5
8. Dobřichov B ⋌ 4 1 1 2 7:13 4
9. Plaňany B⋌ 4 1 1 2 4:20 4
10. Tismice⋌ 4 1 0 3 7:11 3
11. Brežany II B⋌ 4 0 0 4 5:18 0
12. Chotutice⋌ 4 0 0 4 4:17 0