VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové výsledky a tabulky

Kolín - Okresní fotbalové soutěže pokračovaly o víkendu dalším kolem.

31.5.2010
SDÍLEJ:

Z utkání Jestřabí Lhota - Plaňany (3:1).Foto: Deník/Michal Bílek

Okresní přebor: Velký Osek - Konárovice 2:1, FK Kolín B - Třebovle 1:0, Bečváry - Český Brod B 1:2, Tři Dvory - Nučice 3:2, Ratboř - Býchory 0:0, Jestřabí Lhota - Plaňany 3:1, Břežany II - Týnec nad Labem 4:0.

1. Ratboř ⋌ 23 16 4  3 58:24 52
2. Tři Dvory ⋌ 23 16 2  5 54:39 50
3. Velký Osek ⋌ 23 13 3  7 59:36 42
4. Č. Brod B⋌ 23 12 2  9 58:38 38
5. J. Lhota ⋌ 23 11 5  7 45:34 38
6. Konárovice⋌ 23 10 3 10 35:45 33
7. Břežany II⋌ 23 10 2 11 50:44 32
8. Bečváry ⋌ 23  8 6  9 51:47 30
9. Býchory ⋌ 23  8 5 10 29:39 29
10. Třebovle⋌ 23  8 3 12 27:39 27
11. FK Kolín B⋌ 23  8 2 13 41:62 26
12. Týnec n. L. ⋌ 23  6 6 11 34:51 24
13. Nučice⋌ 23  4 8 11 28:44 20
14. Plaňany ⋌ 23  4 3 16 37:64 15

III. třída A: Velký Osek B - Červené Pečky B 0:4, Veltruby - Nebovidy 1:0, Polepy B - Týnec nad Labem B 0:2 (J. Sýkora, Žiga), Radovesnice II - Vrbová Lhota 98 2:2 (za hosty Dobromysl, Hlavatý), Starý Kolín - Pašinka 8:1 (za hosty Lázňovský), Veletov - Ovčáry 1:1 (Veselý – Němec), Krakovany - Hradištko I 5:0.

1. Nebovidy ⋌ 23 16 3  4 59:27 51
2. Veltruby⋌ 23 13 6  4 55:31 45
3. Veletov⋌ 23 13 5  5 69:34 44
4. St. Kolín⋌ 22 13 2  7 61:40 41
5. Č. Pečky B⋌ 22 12 3  7 54:28 39
6. Týnec B⋌ 23 11 4  8 38:28 37
7. Krakovany ⋌ 23  9 4 10 44:41 31
8. Hradištko I ⋌ 22  8 5  9 42:49 29
9. Polepy B⋌ 22  8 3 11 45:48 27
10. V. Osek B⋌ 23  7 1 15 35:65 22
11. Vr. Lhota ⋌ 22  5 6 11 34:54 21
12. Ovčáry ⋌ 22  6 3 13 40:64 21
13. Pašinka ⋌ 23  5 5 13 34:81 20
14. Radovesnice⋌ 23  4 6 13 27:47 18

III. třída B: Pečky B - Dobřichov 3:1 (za domácí Svatoň, Staněk, K. Holub), Tismice - Jevany 3:2 (za domácí Horák, Hampl, Teller), Rostoklaty - Liblice 0:1 (Vokurka), Libodřice B - Dobré Pole 2:3 (za hosty Müller, Jirka, Neplech), Zásmuky B - Kozojedy 6:0, Radim B - Cerhenice 1:0 (M. Ružinský), Tuklaty - Kouřim B 1:1.

1. Liblice ⋌ 23 19 3  1 85:17 60
2. Rostoklaty⋌ 23 13 6  4 50:29 45
3. Pečky B⋌ 23 12 3  8 36:36 39
4. Libodřice ⋌ 23 10 7  6 63:52 37
5. Dobré Pole ⋌ 23 11 3  9 47:42 36
6. Dobřichov ⋌ 23  9 7  7 40:32 34
7. Cerhenice⋌ 23  9 5  9 45:41 32
8. Kozojedy⋌ 23  8 7  8 38:50 31
9. Tuklaty⋌ 23  8 6  9 40:47 30
10. Radim B⋌ 23  8 3 12 37:54 27
11. Kouřim B⋌ 23  6 4 13 47:56 22
12. Jevany ⋌ 23  6 4 13 38:52 22
13. Zásmuky B⋌ 23  5 5 13 49:64 20
14. Tismice⋌ 23  3 5 15 33:76 14

IV. třída A: Volárna - Konárovice B 7:0 (Luťha 2, Dohanič 2, Smolík, Šindelář, Šedivý), Sendražice - Žiželice 1:3, Němčice - Bělušice 0:10 (T. Říha 5, Svoboda 2, Cach, J. Říha, Baroch), Tři Dvory B - Ohaře 3:1, Starý Kolín B - Býchory B 3:2, Jestřabí Lhota B - Ovčáry B 7:1 (Krupka 3, Paleček 2, R. Patočka, Z. patočka – Tuček).

1. Volárna⋌ 22 20 1  1 105:18 61
2. Žiželice⋌ 21 13 3  5  89:51 42
3. Bělušice⋌ 21 13 2  6  80:29 41
4. J. Lhota B⋌ 21 12 3  6  53:32 39
5. Krakovany B ⋌ 21 11 3  7  50:46 36
6. Sendražice⋌ 21 10 3  8  46:40 33
7. St. Kolín B⋌ 21 10 2  9  46:40 32
8. T. Dvory B⋌ 21 10 2  9  38:53 32
9. Němčice⋌ 20  7 0 13  36:73 21
10. Konárovice B⋌ 22  5 4 13  38:71 19
11. Býchory B⋌ 21  5 2 14  30:67 17
12. Ovčáry B⋌ 21  4 1 16  31:80 13
13. Ohaře⋌ 21  3 2 16  24:66 11

IV. třída B: Cerhenice B - Štítarský SK 6:3, Ratenice - Nebovidy B 8:2 (za domácí Federále 3, Jenšík 3, Martínek 2), Bečváry B - Kořenice 2:2, Křečhoř - Vrbová Lhota B 3:0, Ratboř B - Dolní Chvátliny 2:1 (za domácí Vančura, Kratochvíl), Svojšice B - Plaňany B 3:2, Nová Ves I - Lošany 10:0.

1. Nová Ves I⋌ 23 19 3  1 89:18 60
2. Kořenice⋌ 23 15 5  3 70:37 50
3. Ratboř B⋌ 23 16 1  6 72:33 49
4. Bečváry B⋌ 23 15 3  5 74:30 48
5. Ratenice⋌ 23 11 5  7 54:50 38
6. D. Chvátliny⋌ 23 10 4  9 81:57 34
7. Lošany⋌ 23 11 1 11 67:59 34
8. Křečhoř⋌ 23  8 5 10 35:53 29
9. Plaňany B⋌ 23  7 5 11 56:74 26
10. Svojšice B⋌ 23  6 5 12 40:66 23
11. ŠtítarskýSK ⋌ 23  6 4 13 44:61 22
12. Nebovidy B⋌ 23  5 3 15 37:87 18
13. Cerhenice B ⋌ 23  4 2 17 42:71 14
14. Vr. Lhota B⋌ 23  4 2 17 18:83 14

IV. třída C: Kšely - Dobřichov B 3:2 (za domácí Hrstka 2, J. Hampl), Ždánice - Jevany B 8:0 (Kučera 3, Smolík 2, Ostrý, Stárek, Pikner), Rostoklaty B - Liblice B 1:2 (Strnad – Šurina 2), Chotutice - Tuchoraz B 1:2 (za domácí M. Břichnáč), Velké Chvalovice - Tuklaty B 2:6 (za domácí Mar. Jeřábek, L. Vojta), Svojšice - Horní Kruty 0:6 (Vaňouček 2, Voith, Chrastil, Kolčiter, Moravec), Brežany II B - Přistoupim 1:1.

1. H. Kruty⋌ 23 18 3  2 100:21  57
2. Ždánice⋌ 23 16 1  6  70:34  49
3. Kšely⋌ 23 15 3  5  65:28  48
4. Tuchoraz B⋌ 22 15 2  5  64:27  47
5. RostoklatyB⋌ 22 12 3  7  43:32  39
6. Chvalovice⋌ 23 11 3  9  60:62  36
7. Liblice B⋌ 23 10 3 10  57:55  33
8. Svojšice⋌ 23  8 4 11  51:65  28
9. DobřichovB ⋌ 23  8 3 12  40:48  27
10. Chotutice⋌ 23  8 2 13  36:51  26
11. Tuklaty B⋌ 23  6 7 10  43:54  25
12. Břežany IIB⋌ 23  4 7 12  37:74  19
13. Přistoupim⋌ 23  4 3 16  23:52  15
14. Jevany B⋌ 21  2 0 19  14:100  6

Autor: René Volf

31.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Výlov rybníku Řeplice.
30

Rybáři pořádají jarní výlovy

Ilustrační foto

Plesová sezóna pokračuje

Rozhýbejte své tělo severskou chůzí

Už jste potkali v lese běžkaře s holemi ale bez lyží? Víte, jaký je rozdíl mezi trekingovou holí a holí na Nordic Walking? Chcete se dostat do kondice, zhubnout nebo si prostě jen užít radost z pohybu s partou stejně nadšených lidí? Přijďte si vyzkoušet Nordic Walking - sport, při kterém zapojíte až 90 procent celého těla.

Na děti čekají maškarní. Kde se odehrají karnevaly?

Kam můžete tento víkend vyrazit s dětmi za zábavou v maskách?

Rozklepou se fotbalistům před kamerami kolena?

Velim – Něco nevídaného zažijí fotbalisté Velimi, účastník krajské I. A třídy. Jejich zápas třetího jarního kola (neděle 26. března) proti Bohemii Poděbrady bude přenášet přímým přenosem Česká televize.

Pozvání na Kmochův Kolín zažijí v pátek v kulturáku

Kolín – V městském společenském domě pozvou krásnou muzikou na blížící se festival Kmochův Kolín dva místní velké dechové orchestry v pátek od 18.00 hodin.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies