Nespeky – Stříbrná Skalice 2:0

Meteor nečekalo lehké utkání, neboť soupeři se v poslední době daří a jestli si hráči chtěli uchovat alespoň teoretickou naději na záchranu v soutěži museli bezpodmínečně zvítězit. To se Stříbrné Skalici bohužel nepodařilo a Nespekům podlehla, i když utkání bylo vyrovnané. "Začátek utkání byl velice opatrný z obou stran. Hrálo se na prostředku hřiště,“ sdělil své postřehy vedoucí Stříbrné Skalice Milan Paluska. Poté si hráči hostí dokázali vytvořit několik slibných příležitostí před brankou domácích, ale opět bohužel doplatili na svou slabinu, kterou je špatná koncovka. "Situace před brankou jsme měli řešit lépe. Chyběl nám klid v zakončení,“ vyjmenoval hlavní důvody porážky Paluska.

V samém závěru první půle se domácím podařilo skórovat. Po zahrání rohového kopu a následném zákroku brankáře Nováka, který míč vyrazil, se ve skrumáži hráčů nejlépe zorientoval domácí Burian. Druhý poločas byl velice podobný tomu prvnímu, Meteor opět nedokázal proměňovat své šance. "Zlomil nás druhý gól domácích, poté jsme se sice ještě snažili hru oživit střídáními, ale nebylo to nic platné. Domácí dnes z minima vytěžili maximum,“ dodal vedoucí Meteoru.

Branky: 44. Burian, 62. Kadeřábek.Rozhodčí: Smolka. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Stříbrná Skalice: Novák (80. L. Rob) – J. Jelínek, Čekal (46. Kučera), Vastl, T. Rob – Michálek, Foltýn, Bečka (71. Bubeník), Chaloupka – Mácha, Svatoň.